Cera i skóra

Pasta cukrowa - domowy sposób na depilację, o którym nie wiesz

Usuwanie włosków z ciała bywa dla wielu kobiet bardzo problematyczną czynnością. W szczególności wtedy, gdy dana metoda depilacji owłosienia po prostu się nie sprawdza. Golenie się maszynką jest zwykle bardzo uciążliwe, ponieważ często konieczne jest codzienne usuwanie włosków. Depilacja plastrami z woskiem, które dostępne są w drogeriach często jest mało skuteczna, ponieważ plastry te nie usuwają włosków dokładnie. Depilator jest wygodnym rozwiązaniem, jednak często powoduje nieestetyczne wrastanie włosków w skórę. Innym, mniej znanym sposobem na łatwą, szybką i tanią depilację jest pasta cukrowa.

Skuteczne sztuczki kosmetyczne, które poprawią naszą urodę w 5 minut

Każdemu z nas zdarzają się sytuacje, kiedy wstajemy rano z łóżka, przeglądamy się w lustrze i przeżywamy załamanie. Skręcone włosy, wypryski na twarzy oraz suche usta. Wszystko to szpeci nasz wygląd, najgorsze jest jednak to, iż dysponujemy tylko niewielką ilością czasu. Dlatego tak ważne jest poznanie kilku szybkich metod na poprawienie urody.

5 faktów, których nie znasz o swoich piersiach

Piersi są jednym z atrybutów kobiecości. Przyciągają męską uwagę i pozwalają na podkreślenie swojego seksapilu w każdej sytuacji. Należy o nie dbać, aby zawsze były jędrne i pełne. Czego nie wiecie o swoich piersiach?

Oczyszczanie twarzy olejami. Praktyczny poradnik dla każdej kobiety!

Skuteczne oczyszczanie twarzy gwarantuje usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu zastosowane po oczyszczaniu kosmetyki pielęgnacyjne mają szansę dostać się w głąb skóry i w odpowiedni sposób ją nawilżyć oraz zregenerować. W większości przypadków oczyszczanie specjalnie do tego celu przeznaczonymi kosmetykami przynosi więcej szkody niż pożytku. Popularne pianki czy żele do mycia twarzy powodują bowiem usunięcie ochronnej warstwy z naskórka, przez co skóra po pewnym czasie zaczyna być po prostu problemowa. Jedną z najlepszych form mycia twarzy jest metoda oczyszczania jej za pomocą naturalnych olejów.

6 rzeczy, które postarzają kobietę w oczach mężczyzny

Poznaj 5 głównych czynników, które postarzają Cię w oczach mężczyzny.

Mezoterapia igłowa - zabieg gwiazd

Checesz olśniewać, jak gwiazdy na czerownym dywanie? Poznaj sposób na piękną cerę!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl