Cera i skóra

5 skutecznych porad na to, jak ujędrnić pośladki

Zgrabne, jędrne pośladki wpływają na naszą atrakcyjność w oczach płci męskiej i podbudowują nasze własne poczucie kobiecości. Chciałabyś nieco poprawić naturę, dodać swoim pośladkom jędrności i sprężystości oraz sprawić, by spodnie i sukienki leżały na tobie, jak ulał? Wprowadź tych kilka zasad w życie, a zobaczysz, że już niedługo pojawią się pierwsze efekty.

Jak dbać o skórę, włosy i paznokcie?

Właściwa dieta i odpowiednia ilość wypijanej wody to dobry sposób na poprawę wyglądu skóry, włosów i paznokci.

10 przykazań dla posiadaczek cery trądzikowej

Cera trądzikowa jest bardzo trudna w pielęgnacji i zmaga się z nią wiele osób niezaleznie od wieku. Jak zatem pielegnować cerę trądzkową, aby stała się piękna, zdrowa i zadbana? Oto 10 przykazań dla posiadaczek cery trądzikowej.

Jabłko jako kosmetyk do twarzy i do ciała

Od zawsze zajadamy się jabłkami ufając słowom babci, która nauczyła nas, że są zdrowe dla naszego organizmu naturalnie wzmacniając odporność i usuwając szkodliwe toksyny. Mało kto wie, że jabłka którymi w Polsce cieszymy się prawie przez cały rok mogą stać się również idealnym i tanim kosmetykiem do twarzy i ciała. Mamy dla ciebie trzy proste przepisy, dzięki którym uwierzysz naszym słowom.

Makijażystka radzi: Likwidujemy cienie pod oczami

Korektor i podkład to dwa cudowne kosmetyki, dzięki którym ukryjesz wszystko co niechciane na twarzy, a do takich rzeczy należą również nieestetyczne cienie pod oczami. Niestety wystarczy jedna nieprzespana noc, kilka godzin spędzonych przed komputerem i od razu jest co zakrywać. A jak to prawidłowo zrobić dowiesz się czytając dalej poniższy artykuł.

Ziaja Med - krem redukujący trądzik

Jeśli mamy problemy z trądzikiem to tak naprawdę próbujemy wszystkiego, aby przyniosło jakieś efekty. Najważniejsza wtedy jest systematyczność.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl