Cera i skóra

3 błędy w pielęgnacji skóry, które mogą mieć katastrofalne skutki!

Każda z nas chciałaby, aby jej skóra jak najdłużej była jędrna i prezentowała się młodo i promiennie. Staramy się zatem dbać o nią, jak najlepiej umiemy. Pamiętajmy jednak, żeby unikać podstawowych błędów, które mogą doprowadzić ją do istnej katastrofy!

Spraw sobie prezent - kurs makijażu permanentnego

Rozwój salonu kosmetycznego to bardzo ważna rzecz w dzisiejszych czasach, zdobywanie nowych umiejętności może sprawić, że do naszego salonu zaczną przychodzić nowe klientki. 

Cera naczynkowa – zimowa pielęgnacja

To mit, że czerwone policzki zimą to zdrowy objaw. Świeże i chłodne powietrze może dodawać cerze blasku, jednak w większości przypadków mróz szkodzi naszej skórze. Zimny wiatr, częste zmiany temperatury, ogrzewanie - to głowni winowajcy rozszerzonych naczynek. Jak zapobiegać zaczerwienieniom i pozbyć się uporczywych plam?

Pielęgnacja skóry – 6 skutecznych porad na zimę!

Zimą skóra może tracić nawilżenie nawet dwa razy szybciej niż latem. Jest to spowodowane przez mróz, wiatr, brak słońca oraz suche powietrze w pomieszczeniach. Co zrobić, by nawet w tak niesprzyjających warunkach odpowiednio zadbać o cerę? Przedstawiamy 6 skutecznych porad na zimę, dzięki którym twoja skóra będzie zdrowa i właściwie nawodniona.

Mezoterapia igłowa - Wady i zalety!

Szybki rozwój medycyny estetycznej zapewnia nam łatwy dostęp do coraz skuteczniejszych zabiegów odmładzających i poprawiających wygląd skóry. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia igłowa - inaczej iniekcyjna. Czym jest i kiedy się ją stosuje? Na czym polega zabieg  i czy jest bolesny? Wady i zalety mezoterapii igłowej, czyli wszystko co musicie o niej wiedzieć.

Nadmiarem tłuszczu na udach wymodelujesz piersi. Czym jest lipotransfer?

Niechciany tłuszczyk może okazać się sprzymierzeńcem w marzeniach o idealnym biuście. Coraz popularniejsze stają się zabiegi powiększania i modelowania piersi własnym tłuszczem pobranym z miejsc, gdzie ma się go w nadmiarze. Jak to wygląda?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl