Cera i skóra

Depilacja intymna - obawy i odpowiedzi na Twoje wątpliwości

Zmiana kulturowa jaka nastąpiła w ciągu ostatnich lat spowodowała, iż depilacja intymna nie jest w chwili obecnej niczym unikalnym i sporadycznym, a zdecydowanie powszechnym i pożądanym. 

Marzysz o idealnych pośladkach? Pokażemy Ci jakich błędów lepiej nie popełniać

Każda z nas marzy o ultrakobiecych, idealnie krągłych, seksownych pośladkach pozbawionych niedoskonałości. Niestety Matka Natura nieczęsto nas takimi obdarza – jednak możemy je wyćwiczyć! Ważne tylko, żeby nie popełniać przy tym najpopularniejszych błędów!

EKSPERT RADZI: Cała prawda o depilacji laserowej

Czy depilacja laserowa musi boleć? Ile zabiegów należy wykonać dla trwałego efektu? Czy są lasery, które skutecznie poradzą sobie z usuwaniem nie tylko ciemnych, ale też jasnych włosków? Na wszystkie nurtujące Cię pytania odpowiada nasz ekspert Ewa Brzozowska, właścicielka Kliniki Estetyki Ciała BEAUTY DUTY w Warszawie.

Koniec ery kompleksów! Piękne usta w kilka chwil

Sposoby na powiększanie ust.

4 błędy, które popełniasz przy pielęgnacji cery suchej

Szorstka, sztywna, napięta, nadwrażliwa, matowa, skłonna do powstawania zmarszczek – te cechy nie omijają suchej cery. Jeśli również i Ty jesteś jej posiadaczką i jeśli mimo starań jej kondycja nie ulega poprawie, zapewne popełniasz błędy przy jej pielęgnacji. Oto najczęstsze z nich.

4 małe zmiany, dzięki którym Twoja skóra odżyje

Jeśli Twoja skóra jest wysuszona, przemęczona i matowa, znaczy, że potrzebny jej zastrzyk energii, który pobudzi ją do życia, przywróci promienność i piękno. Oto kilka prostych tricków, dzięki którym Twoja skóra odżyje!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl