Cera i skóra

4 błędy, które popełniasz przy pielęgnacji skóry twarzy

Wydaje Ci się, że pielęgnacja skóry twarzy nie ma przed Tobą żadnych tajemnic, a mimo to jej efekt końcowy okazuje się być mało satysfakcjonujący? Najprawdopodobniej nie tylko popełniasz błędy, ale również nie zdajesz sobie sprawy z ich istnienia. Na szczęście, możesz to zmienić.

5 pomysłów na to, jak wyglądać świeżo o każdej porze dnia

Pragniesz być piękna nie tylko w pełnym makijażu w ciągu dnia, ale także wieczorem oraz rano, tuż po przebudzeniu? Podpowiadamy, jak osiągnąć efekt świeżego, naturalnego wyglądu o każdej porze dnia!

3 pielęgnacyjne porady, które na pierwszy rzut oka wyglądają dziwnie, ale działają

Dbanie o zdrowie i urodę to jedna z najważniejszych misji pań (nie tylko!) do spełniania każdego dnia. Sięgamy po coraz to nowsze i bardziej zaawansowane kosmetyki i urządzenia, mające ułatwić nam zadanie i poprawić wygląd. W tym wszystkim warto pamiętać o metodach najprostszych, najtańszych, a jednocześnie najbardziej skutecznych i w pełni bezpiecznych. Co więcej - wiele z nich stosowały nasze babcie, a nawet prababcie, dzięki czemu długo zachowywały młody i świeży wygląd, bez używania chemii. Poznaj kilka pielęgnacyjnych trików, które, choć na początku mogą wydawać się dziwne, są niezastąpione.

5 prawdziwych powodów, dlaczego pielęgnacja Twojej skóry nie działa

Zastanawiasz się, dlaczego mimo usilnych starań, pielęgnacja Twojej skóry wciąż nie działa i nadal zmagasz się z jej przesuszeniem lub innymi objawami? Najwidoczniej popełniasz któryś z poniższych błędów...

Jak dbać o skórę dłoni latem? Praktyczny poradnik, z którego dowiesz się jak chronić dłonie latem

Dbasz o skórę latem, nawilżasz ją, chronisz? Czy pamiętasz jednak o dłoniach? Skóra ta bardzo szybko ulega wysuszeniu, stale ma kontakt z innymi czynnikami zewnętrznymi i mechanicznymi. Sprawdź, co w tej kwestii proponujemy.

5 dziwnych rzeczy, które sprawiają, że wyglądasz mniej atrakcyjnie

Zastanawiasz się co powoduje, że wydajesz się mniej atrakcyjna od Twoich koleżanek, mimo dbałości o swoje zdrowie i wizerunek zewnętrzny? Pamiętaj, że przyczyna może być bardzo niepozorna. Być może popełniasz któryś z tych błędów:

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl