Ciąża

Jak prawidłowo karmić piersią?

Praktyczne porady karmienia piersią.

Masaż w ciąży - czy kobiety w ciąży mogą korzystać z masażu?

Masaż w ciąży to cudowny relaks, odprężenie i oczywiście kobiety w ciąży mogą z niego korzystać, a nawet powinny. Skóra w czasie ciąży potrzebuje szczególnej pielęgnacji gdyż, wykonuje bardzo ciężką pracę. Dobrze dobrane balsamy i olejki połączone z profesjonalnym masażem pomogą uelastycznić włókna kolagenowe, nawilżyć przesuszoną skórę, szczególnie właśnie w okresie ciąży. Masaż może przynieść ulgę przyszłym mamom, które skarżą się często na bóle kręgosłupa i opuchnięcia nóg.

7 zapomnianych metod rozpoznawania ciąży

Mam dla Was 7 zapomnianych metod rozpoznawania ciąży. Zobaczcie jakie testy ciążowe wynaleziono na przestrzeni wieków! Filmik ma charakter humorystyczny i nie zaleca się stosowania tych metod w domu! :) W tym odcinku gościnnie wystąpiła Gloria - nieco zestresowana, bo to jej pierwszy raz przed kamerą, więc na pewno będzie miło, jeśli napiszecie jej coś sympatycznego w komentarzach! No dobra -  mi też będzie!

Cesarskie cięcie - co i jak?

Opis szczególnego rodzaju porodu.

4 znaki, które powiedzą Ci, że jesteś gotowa na kolejne dziecko

Podjęcie decyzji o kolejnym dziecku często przychodzi z trudem, zwłaszcza jeżeli dotychczasowe są już odpowiednio duże. Jakie sygnały mogą wskazywać na to, iż rzeczywiście jesteś gotowa na kolejnego potomka?

4 rzeczy, które nie powinnaś nigdy robić, kiedy jesteś w ciąży z drugim dzieckiem

Druga ciąża bywa łatwiejsza pod względem emocjonalnym i fizycznym, gdyż jest stanem, który dobrze już poznałaś i wiesz, czego możesz się spodziewać. Jednakże jeżeli pierwsze dziecko jest jeszcze malutkie, to sytuacja może okazać się bardziej skomplikowana. Oto, czego nie powinnaś robić gdy jesteś w ciąży po raz drugi.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl