Ciąża

Jak zadbać o włosy i paznokcie w trakcie ciąży?

Ciąża to czas, w którym wiele kobiet zastanawia się nad tym, jak zadbać zarówno o włosy, jak i o paznokcie. Z jednej strony, obawiamy się decyzji, które mogą zaszkodzić mającemu przyjść na świat dziecku, z drugiej jednak zależy nam na tym, aby wyglądać dobrze nawet w tym czasie. Na szczęście, dylematy tego rodzaju można szybko rozwiązać.

5 czynników, które przekonają Twojego mężczyznę do dziecka

Jesteś gotowa na to, aby zostać mamą i spełnić swoje marzenia o założeniu rodziny? Przeszkodą w ich urzeczywistnieniu może być mąż lub partner, który ma wiele obaw i argumentów przemawiających przeciwko posiadaniu dziecka. Przestawiamy 5 czynników, które przekonają mężczyznę do postarania się o potomstwo.

Strach przed kolejną ciążą - jak się go pozbyć?

Masz już dziecko lub dzieci i nie masz w najbliższym czasie planów powiększania rodziny? Część kobiet będących w takiej sytuacji odczuwa głęboki lęk przed kolejną ciążą. Jak się go pozbyć i móc cieszyć się życiem?

Gdy nie możemy zajść w ciąże - możliwe przyczyny i ich rozwiązanie

Wiele par marzy o tym, by zostać rodzicami. Niestety jak na ironię nie każdej parze jest to dane i czasami niestety mimo wielu starań zajście w ciążę stanowi niezmiernie duży problem. W takim wypadku warto przede wszystkim udać się do lekarza. Jeżeli staracie się o dziecko dłuższy czas i nie przynosi to skutku pora na rozmowę ze specjalistą, a być może nawet z kilkoma specjalistami.

6 rzeczy, które zmieniają się po zajściu w ciążę

Zastanawiasz się, jak bardzo zmieni się Twoje życie po zajściu w ciążę? Zmian nastąpi naprawdę wiele. Jakich?

5 sposobów na przekonanie partnera do posiadania dziecka

Jesteście już długo ze sobą, świetnie się dogadujecie, wszystko się dobrze układa, ale… on nie chce dziecka. Marudzi, gdy wspominasz mu o swoim instynkcie macierzyńskim. Sam nigdy nie inicjuje rozmów o rodzicielstwie. Co zrobić w takiej sytuacji?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl