Co zrobić ze swoim życiem zawodowym?


 • roska 08 lipca  Odpowiedz

  Ja myślę o studiach podyplomowych, tylko totalnie nie wiem w jakim kierunku iść, mam skończoną pedagogikę, pracuję w szkole i powoli mam tego dość :(

 • oewsb 08 lipca  Odpowiedz

  Witam! Roska może zatem warto kontynuować edukację w tym kierunku. W ofercie studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej znajdziesz kierunki studiów z zakresu pedagogiki. Pełna ofertę znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki Studia takie możesz podjąć m.in. w Gdańsku, Szczecinie czy tez we Wrocławiu. Dodam, że zapisując się na studia w terminie do 10 sierpnia możesz liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł. Zapraszam!

  Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
  Online Ekspert WSB

 • AuraMakeUp 03 sierpnia  Odpowiedz

  Zawsze można spróbować innej branży... moze sprawdzisz sie w kosmetyce czy wizażu? Przeanalizuj za i przeciw.
  Jako Studio Aura Make Up oferujemy bezpłatne szkolenia finansowane przez Urząd Pracy. Sprawdź tylko czy bedzie możliwe Dla Ciebie finansowanie. Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie.
  Z pozdrowieniami i dobrymi decyzjami, Aura Make Up

 • Anonim 03 sierpnia  Odpowiedz

  Witaj:) pamiętaj ze warto inwestować w siebie! Taki kurs makijazu jest na czasie i to naprawdę bardzo dobry pomysl ;) No i nowe możliwości na przyszłość.
  Powodzenia ;)

 • Anonim 29 sierpnia  Odpowiedz

  Jak wyglądają zajecia na takich studiach podyplomowych? jest mozliwośc online zrobienia?

  • oewsb 29 sierpnia  Odpowiedz

   Witam! Online możesz podjąć studia podyplomowe wyłącznie na kierunku Aplikacje internetowe i mobilne. Jeśli chodzi o zajęcia to m.in.: uczysz się według nowoczesnych programów, bierzesz udział w interaktywnych zajęciach - grach biznesowych, case studies, warsztatach czy wymieniasz się know how ze słuchaczami reprezentującymi różne branże. Zapraszam zatem do aplikacji na studia podyplomowe. Do 19 wrzesnia możesz jeszcze skorzystać z promocji zniżkowej i zyskać 600 zł: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł.

   Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
   Online Ekspert WSB


Dodajesz komentarz jako: anonim

 Anuluj

Co zrobić ze swoim życiem zawodowym? 2016-09-12 13:25:38

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
 • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
 • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
 • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl