Inspiracje

Schody zawsze pod ręką: galeria najmodniejszych balustrad i poręczy w 2017 r.

W tym roku najmodniejsze są balustrady i poręcze o oryginalnym wzornictwie, wykonane przede wszystkim ze szkła i stali lub będące wynikiem połączenia tych materiałów z ponadczasowym drewnem. Zobacz galerię z nowościami i daj się zainspirować.

11 pomysłów na urządzenie małej łazienki

Urządzanie małej łazienki to problem z którym spotykamy się nie tylko w bloku. Właściwa aranżacja może sprawić, że optycznie ją powiększymy. Największą rolę odgrywa tu kolorystyka i odpowiednie oświetlenie. Dodatkowo poprzez zastosowanie funkcjonalnych mebli możemy zaoszczędzić wiele miejsca. Ta galeria bogata w liczne przykłady stylowych aranżacji, pokaże Ci jak poprawnie urządzić małą łazienkę.

Urządzamy pokój dziecka: 12 pomysłów na bajkowe łóżka

Oglądając tą galerię, obudzisz w sobie dziecko. Łóżko nie jest zwykłym meblem w pokoju dziecka, to główne centrum dowodzenia, statek kosmiczny, albo dom królewny.  Wyobraźnia maluchów jest olbrzymia, a odpowiedni dodatki mogą ją jeszcze bardziej rozbudzić. Przedstawiamy najbardziej odlotowe pomysły na bajkowe łóżka. Zaskoczona?

13 pomysłów na schowki, dzięki którym zaoszczędzisz wiele miejsca

Twoje mieszkanie wzbogaca się w coraz to nowe akcesoria, a Ty nie masz ich gdzie pomieścić? To nie lada problem, przecież dom się nie rozszerzy. Mamy jednak świetne rozwiązania do Twojego domu. Zebraliśmy najciekawsze pomysły na schowki, dzięki którym zaoszczędzisz wiele miejsca. Idealne na buty, kosmetyki, akcesoria biurowe, czy ubrania. Same funkcjonalne pomysły!

13 uroczych dodatków do wnętrz w stylu skandynawskim

Kochacie styl skandynawski? Jeśli jeszcze nie to ta galeria Was do niego przekona! Niesamowite dodatki, które potrafią sprawić, że wnetrze wygląda majestatycznie i wpada w gusta. 

14 pomysłów na urządzenie małej kuchni

Marzysz o stylowej i modnej kuchni? Tylko co zrobić jeśli mamy na nią bardzo mało miejsca? Nawet nie spodziewasz się jakie cudowne wnętrza można wyczarować stosując odpowiednie triki. Zwróć uwagę na kolorystykę, materiały i kształty. Mamy dla Ciebie 14 inspirujących pomysłów na urządzenie małej kuchni.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl