Wyposażenie

Modne aranżacje wnętrz NA PODDASZU. Świetne inspiracje!

Posiadasz dom z poddaszem i zastanawiasz się jak stylowo i funkcjonalnego urządzić? Zapraszamy do galerii najciekawszych inspiracji. Znajdziesz tu modne aranżacje salonu, sypialni czy łazienki na poddaszu. Same wnętrzarskie perełki!

Schody zawsze pod ręką: galeria najmodniejszych balustrad i poręczy w 2017 r.

W tym roku najmodniejsze są balustrady i poręcze o oryginalnym wzornictwie, wykonane przede wszystkim ze szkła i stali lub będące wynikiem połączenia tych materiałów z ponadczasowym drewnem. Zobacz galerię z nowościami i daj się zainspirować.

13 pomysłów na schowki, dzięki którym zaoszczędzisz wiele miejsca

Twoje mieszkanie wzbogaca się w coraz to nowe akcesoria, a Ty nie masz ich gdzie pomieścić? To nie lada problem, przecież dom się nie rozszerzy. Mamy jednak świetne rozwiązania do Twojego domu. Zebraliśmy najciekawsze pomysły na schowki, dzięki którym zaoszczędzisz wiele miejsca. Idealne na buty, kosmetyki, akcesoria biurowe, czy ubrania. Same funkcjonalne pomysły!

Wnętrza w stylu glamour - styl, który zamienia zwykłe pokoje w fantastyczne miejsce

Jak urządzić pokój w stylu glamour? Zjawiskowe wnętrza, które potrafią zachwycić niejedną osobę! 

Z tego pokoju nie będziesz chciała wyjść. 10 aranżacji, które zachwycają

Planujesz remont, urządzasz nowe mieszkanie lub masz ochotę na małe lub większe przemeblowanie? Służymy poradą i inspiracjami. Zobacz 10 boskich aranżacji wnętrz, które zachwycą Cię swoim wyglądem. Z tego pokoju nie będziesz chciała zbyt szybko wyjść. Zobacz jakie kolory, materiały i dodatki są obecnie trendy i do działa.

13 boskich rozwiązań do domu i mieszkania, którymi będziesz zachwycona!

Zachwycające rozwiązania do domu i mieszkania, które wyglądają na prawde niezwykle! Zobacz najnowsze propozycje i trendy! 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl