Porady

Kolekcja Epoxy marki MONOLITH – epokowe odkrycie w aranżacji wnętrz

W odważnych aranżacjach wnętrz betonowe elementy zagościły już na stałe. Surowy beton w połączeniu z odpowiednio dobraną roślinnością i modernistycznymi elementami wyposażenia nadaje wyjątkowy charakter projektom i doskonale wpisuje się industrialną estetykę nowoczesnych wnętrz.

Jak sprawić, by Twój mąż chciał Ci pomóc w sprzątaniu?

Czujesz się coraz bardziej zmęczona codziennością w małżeństwie? Przytłacza Cię nadmiar obowiązków? Zaangażuj męża w prace domowe! Nie wszystko od razu, ale powoli, małymi krokami, dzień po dniu... Jak to zrobić?

Jak wyczyścić płytki w kuchni?

Regularne czyszczenie płytek ceramicznych to sprawdzony sposób na ich długowieczność i gwarancja atrakcyjnego wyglądu przez lata. Na rynku dostępnych jest mnóstwo specyfików, które zazwyczaj są równie skuteczne, co drogie. Jednak kafelki i płytki możemy wyczyścić domowymi sposobami, które w niczym nie ustępują sklepowym odpowiednikom.

3 sposoby na zaangażowanie męża w prace domowe

Obowiązki domowe powinny być dzielone po równo na każdego domownika - to niesprawiedliwe, jeśli jedna osoba bałagani, a druga musi sprzątać za dwoje. Choć panowie są silniejsi i bardziej wytrwali fizycznie niż kobiety, przodują również w byciu leniami. Każda wymówka jest dobra do tego, by nie musieli sprzątać. Zmęczenie po pracy, ważny projekt, nieodpowiednia faza księżyca - wszystkie powody są dobre, byle tylko nie musieli chwycić za mopa i gąbkę do naczyń. Jak pokojowo zagonić swojego mężczyznę do wspólnych prac w domu? Sprawdź kilka sposobów, którymi bez kłótni, a jednocześnie skutecznie osiągniesz zamierzony cel!

Co powinno znaleźć się w kuchni pasjonata gotowania?

Cała Polska gotuje. Dowodem na to są nie tylko coraz to nowe programy telewizyjne, ale aktywność kulinarnych blogerów, youtuberów oraz rosnąca świadomość wszystkich, jeśli chodzi o żywienie. Co się z tym wiążę, przywiązujemy coraz większą wagę do jak najlepszego wyposażenia kuchni pełnej pomysłów. Szafki kuchenne, akcesoria, organizery – co jest istotne?

Technorattan do ogrodu - czy to dobry wybór?

Ogród wygląda najlepiej z eleganckimi meblami. Jeszcze lepiej, jeśli są one trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl