Porady

Mama wie lepiej: Misja jesienny spacer z dzieckiem - Jak to dobrze zorganizować, żeby nie odchorować?

Jesienny spacer z maluszkiem? A co w tym trudnego?! Ubieramy się i wychodzimy… pozornie brzmi banalnie, ale wcale nie jest to taka oczywista sprawa, a wizja jesiennego spaceru z maluchem często wzbudza niepokój w rodzicach. Czego się obawiają? Najczęściej niskich temperatur, zmiennej pogody i czyhających wirusów.

     Czego unikać tuż po rozstaniu - moje 4 złote rady.

     Właśnie się rozstaliście i teraz Twój świat wygląda zupełnie inaczej. Czujesz pustkę, brak tej drugiej osoby i zaczyna przerażać cię myśl o samotności. To normalne, zwłaszcza w pierwszych tygodniach czy nawet miesiącach. Ale co zrobić, żeby było nam trochę łatwiej przez to przebrnąć? Oto kilka moich niezawodnych sposobów.

Jak ułatwić sobie sprzątanie?

Zastanawiasz się, jak sprytnie ułatwić sobie sprzątanie i spędzać na tej czynności możliwie, jak najmniej czasu? Tutaj znajdziesz odpowiedź!

Poznaj sprytne urządzenia, które sprawdzą się w domu alergika

Dom to oaza spokoju, w którym można zaszyć się, gdy na dworze zimno i mokro. To również miejsce rodzinnych spotkań, pełne radosnych poranków i sennych wieczorów. To bezpieczna przystań, do której chce się wracać. Czy myślisz jednak czasem o tym, czym oddychasz Ty i Twoje dzieci? Zanieczyszczenie powietrza to niestety nie tylko domena ulic w dużych miastach, ale również problem, który dotyka domowych przestrzeni.

4 małe błędy, przez które nigdy nie możesz wysprzątać dokładnie domu

Wydaje Ci się, że bez względu na to, jak bardzo się nie starasz podczas sprzątania, Twoje mieszkanie sprawia wrażenie takiego, w którym przydałaby się interwencja ekipy sprzątającej? Być może popełniasz po prostu jeden z tych częstych błędów!

8 rzeczy, które musisz uporządkować późną jesienią

Jesień to wspaniały okres na wszelkiego rodzaju porządki i refleksje. Pozbądź się tego, co Cię ogranicza i stwórz przestrzeń na nowe wspaniałe rzeczy!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl