Aranżacja wnętrz

Sprawdzone porady na to, aby stworzyć romantyczny nastrój w Twoim domu

Zastanawiasz się czasami, jak sprawić, by w Twoim domu czy mieszkaniu panował naprawdę cudowny, pełen ciepła nastrój? Nie musisz przeprowadzać ogromnej rewolucji, wystarczy tylko, że zastosujesz nasze proste i sprawdzone rady!

Pokoje dziecięce - pole wyobraźni

Rynek produktów i akcesoriów dekoracyjnych dla dzieci to nieskończone bogactwo wzorów i kolorów. Urządzenie pokoju dziecięcego to jedno z większych wyzwań, przed jakim stają rodzice. Pogodzenie własnych upodobań estetycznych oraz funkcjonalności pomieszczenia z marzeniami dziecka nie należy do najłatwiejszych. Zanim zaczniemy urządzać dziecięcy pokój, warto przypomnieć sobie o kilku praktycznych zasadach ułatwiających pracę nad ostateczną koncepcją.

Kolory, które powinno się stosować w pokojach

Jeśli masz mały pokój, który jest ciasny i trudny w umiejętnym umeblowaniu, możesz wykorzystać różne kolory farb na ściany, aby optycznie go powiększyć. Oczywistym wyborem dla każdego, może być pomalowanie ścian na biało. Trzeba jednak przyznać że kolor ten jest dosyć nudny, dlatego poszukamy nieco innych, ciekawszych, ale równie skutecznych metod.

Pokój i garderoba w jednym - jak je połączyć i stworzyć niesamowite pomieszczenie?

Garderoba to świetne miejsce na umieszczenie wszelkich ubrań, również tych sezonowych. Jeśli masz małe mieszkanie, nie koniecznie musisz tworzyć oddzielną garderobę. Wydaje cie się to niemożliwe? Podpowiadamy jak łączyć i zaaranżować te dwie przestrzenie aby osiągnąć świetny efekt. Przeglądnij galerię pełną pomysłów i przemebluj swoje mieszkanie z naszą pomocą.

Jak stworzyć niesamowitą sypialnię poprzez zastosowanie zasłon?

Sypialnia to bez wątpienia idealne miejsce, które nadaje się do powieszenia zasłon. Między innymi z tego powodu istnieje tak wiele różnych rodzajów zasłon, z których bez końca możemy wybierać do swojej sypialni. Jednym z przykładowych, ale nieszablonowych zastosowań tego przedmiotu, jest wykonanie baldachimu nad łóżkiem. Inne ciekawe rozwiązania, którymi możecie się inspirować, to m.in.:

Jak urządzić stosunkowo małe mieszkanie, tak aby wyglądało gustownie i bardziej przestronnie?

Pierwszą zasadą, o której należy pamiętać podczas aranżacji każdego wnętrza – małego czy dużego, jest wybór odpowiedniej palety barw. Jasne i stonowane kolory sprawią, że nawet mała kuchnia czy salon nabiorą bardziej eleganckiego wyglądu i staną się optycznie większe.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl