Naprawy

Przypalony garnek - czy można go uratować?

Przypalony garnek można uratować dzięki kilku sprawdzonym metodom. Przez lata stosowały je nasze babcie i mamy, które nie mogły liczyć na detergenty i silne, specjalistyczne środki. Choć domowe metody zajmują nieco więcej czasu niż użycie środka chemicznego, są bezpieczne dla zdrowia i pozostają bez wpływu na smak i zapach gotowanych później potraw. Jak wyczyścić przypalenia z garnka?

Plamy z wosku – Jak pozbyć się ich trwale i skutecznie?

Lubisz zapalać w swoim domu świeczki? To w pełni zrozumiałe, dzięki nim można stworzyć ciepły i romantyczny nastrój. Jednak bardzo często zdarza się, że wosk ląduje na naszych ubraniach czy meblach. Pojawia się zatem pytanie: Jak usunąć je szybko i dokładnie? Niejedna pani domu boryka się z tym problemem, a można go rozwiązać dzięki kilku prostym sposobom. Jakim? Przeczytaj!

Podpowiadamy, jak kreatywnie wykorzystać zbędne kawałki wykładziny

W wieku domach znajdują się niezużyte fragmenty dywanu czy wykładziny. Skrawki te, chociaż wydają się zupełnie niepotrzebne, mogą z powodzeniem znaleźć swoje bardzo nietypowe zastosowania. W tym artykule przedstawiamy kilka sprawdzonych i niebanalnych pomysłów na to, jak wykorzystać zbędne kawałki wykładziny bądź dywanu!

Dobrze zabezpieczony dom - włamywacz chciałby, abyś o tym nie wiedziała!

Każdego roku, ofiary włamań tracą dobytek o wartości przekraczającej kilkaset tysięcy złotych. Aby chronić się przed włamaniami i kradzieżami, coraz częściej instalujemy w swoich domach systemy alarmowe i telewizji przemysłowej. Jednak i to nie zapewnia nam 100-stu procentowej ochrony przed działalnością włamywaczy. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój dom jest dobrze chroniony, powinnaś ukierunkować się do poniższych porad.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl