Porządki

8 rzeczy, które musisz uporządkować późną jesienią

Jesień to wspaniały okres na wszelkiego rodzaju porządki i refleksje. Pozbądź się tego, co Cię ogranicza i stwórz przestrzeń na nowe wspaniałe rzeczy!

Jesienne porządki – 5 trików, które je ułatwią

Po lecie lubimy zrobić gruntowne porządki. Ma to związek przede wszystkim z przygotowaniem się do zimy. W miesiącach jesiennych próbujemy wykorzystać ostatnie promienie słońca, żeby pozbyć się zbędnych rzeczy i zrobić miejsce np. na zimowe kurtki. Co pomoże ci przy sprzątaniu?

5 jesiennych prac porządkowych, które musisz wykonać w domu

Wiele mówi się o wiosennych porządkach – gdy kończy się zima i rozpoczyna wiosna, także i człowiek budzi się bowiem do życia, i ma więcej sił do pracy. Po zakończeniu zimy trzeba wykonać w domu mnóstwo prac – ale żeby je sobie ułatwić, powinniśmy o pewne sprawy zadbać już jesienią. Jakie prace porządkowe należy wykonać w domu w tym czasie?

Jak pozbyć się mrówek z domowych zakamarków?

Mrówki to generalnie niegroźne i całkiem pożyteczne owady – przynajmniej dopóki nie rozpanoszą się w naszym mieszkaniu. Wtedy zaczynają atakować jedzenie, szybko się rozmnażać i spędzać sen z powiek każdej pani domu. Jak wytępić mrówki z domowych zakamarków?

Jak pozbyć się wilgoci w domu? 5 skutecznych porad

To, jak należy walczyć z zawilgoceniem mieszkania, zależy od nasilenia problemu. Jeśli wilgoć pojawia się w domu sporadycznie, intensywne ogrzewanie i wietrzenie może okazać się wystarczające. W trudniejszych przypadkach warto skorzystać z poniższych rozwiązań.

Jak usunąć kamień i smugi z kabiny prysznicowej?

W trakcie kąpieli po ścianach kabiny prysznicowej ścieka woda z domieszką mydła. Sprawia to, że z czasem wytwarzają się białawe, nieestetyczne smugi. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na pozbycie się osadu czy też kamienia.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl