Porządki

Jak skutecznie wyczyścić kamień, gres, klinkier, marmur i granit?

Aby dom był piękny po sezonie jesienno-zimowym, nie wystarczy tylko umycie okien oraz oczyszczenie miotłą nawierzchni wokół budynku. Trudnych do usunięcia zabrudzeń jest znacznie więcej, dlatego podpowiadamy, jak skutecznie wyczyścić kamień, gres, klinkier, marmur, granit, a także poradzić sobie z nieestetycznymi nalotami cementowymi pozostałymi np. po remoncie.

Wielkanocne porządki: 5 sposobów, aby dom lśnił jak nigdy dotąd

Wielkanocne porządki są tradycją, która symbolizuje wymiatanie zimy z domu i wyganianie z niego wszelkich chorób oraz zła. Obecnie panie domu wykorzystują okres przedświąteczny, by nadrobić zaległości w sprzątaniu i doprowadzić dom do ładu. Co zrobić, by dom na Wielkanoc lśnił jak nigdy dotąd?

7 sposobów na szybkie sprzątanie - nic Cię nie zaskoczy!

Często rozkład obowiązków domowych wygląda tak, że większość z nich spoczywa na głowie pracującej zawodowo kobiety. Jak przy takim ogromie zajęć znaleźć chwilę dla siebie i dla rodziny? Poniżej przedstawiamy 7 prostych trików, które skrócą czas sprzątania i pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt przy znacznie mniejszym wysiłku.

Triki ułatwiające sprzątnie, czyli 26 porad dla pani domu

Wiele plam i trudnych zabrudzeń można usunąć bez większego wysiłku. Trzeba tylko zapoznać się z listą prostych trików! Poniżej znajduje się aż 26 sprawdzonych porad, dzięki którym można wyczyścić brudne żelazko, odświeżyć tapicerki, usunąć brzydkie zapachy, czy pozbyć się rysunków dzieci ze ścian. Zapoznaj się z trikami i nie denerwuj się podczas sprzątania!

5 sztuczek, dzięki którym sprzątanie będzie łatwiejsze

Masz wrażenie, że sprzątanie zajmuje cały Twój wolny czas, podczas gdy efekty są krótkotrwałe i niezadowalające? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i wprowadź w życie kilka trików ułatwiających czyszczenie domu. Sprzątanie tylko z pozoru jest łatwe - tak naprawdę wymaga organizacji, sprytu i odpowiedniego rozeznania. Dopiero wtedy praca może przebiegać w pełni sprawnie i efektywnie.

4 sposoby na obniżenie kosztów sprzątania

Sprzątanie kojarzy się nam nie tylko z irytacją na domowników i zmęczeniem, ale również z wysokimi kosztami. Przekonanie domowników o konieczności udzielenia nam wsparcia zwykle nie jest prostym zadaniem. Jeśli jednak chcemy obniżyć koszty sprzątania, nie powinnyśmy mieć z tym kłopotów. Jakie sposoby są więc najskuteczniejsze?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl