Dom & Mieszkanie

Jak pozbyć się zapachu dymu i spalenizny z mieszkania?

Zapach dymu i spalenizny jest wyjątkowo nieprzyjemny. Trudno usunąć go, otwierając okna i drzwi na oścież, gdyż utrzymuje się w powietrzu nawet przez kilka godzin. Dodatkowo przechodzą nim ubrania, meble i dekoracje, co sprawia, że zadymione pomieszczenie jeszcze przez kilka dni może pachnieć nieprzyjemnie. Jak usunąć zapach dymu z mieszkania?

Jak w naturalny sposób pozbyć się komarów i mieć pewność udanego grilla?

Największą wadą pikników oraz letnich grillów są oczywiście dokuczające nam i naszym gościom komary… Jeśli próbowałeś już wielu preparatów, by pozbyć się tych niechcianych gości lub też po prostu nie chcesz się truć chemicznymi środkami, może warto pomyśleć o naturalnej mieszance, która skutecznie poradzi sobie z tym uciążliwym problemem? W taki sposób zapewnisz udany i spokojny wieczór, bez ataków komarów.

5 porad dla rodzin mieszkających w małym mieszkaniu - aby lepiej Wam się żyło

Jesteście rodziną, która mieszka w niewielkim mieszkaniu? Radzimy, co robić, aby żyło Wam się jak najlepiej.

Złe nawyki, przez które sprzątanie zabiera Ci dużo czasu

Masz wrażenie, że nieustannie sprzątasz, a mimo to odnosisz wrażenie, że w domu lub mieszkaniu wcale nie jest czyściej? Być może, nie jest ono wcale aż tak subiektywne, jak mogłoby Ci się to wydawać. Istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że folgujesz jednemu z kilku złych nawyków, które sprawiają, że sprzątanie zabiera Ci zbyt wiele czasu.

15 sposobów na to jak ozdobić pokój

Aby w Twoim pokoju zapanował domowy i przytulny nastrój, najważniejszymi czynnikami są właśnie ozdoby, dodatki i dekoracje. To dzięki nim tworzymy indywidualny charakter wnętrza. Jeśli nie wiesz, jakie ozdoby dobrać. Zobacz galerię, a na pewno wiele pomysłów przypadnie Ci do gustu! Zapraszamy!

6 domowych roślin, które mają na Ciebie zbawienny wpływ

Czy wiesz, że niektóre rośliny posiadają niezwykłe, uzdrawiające właściwości? Dowiedz się, jakie!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl