Dom & Mieszkanie

Jak skrócić spodnie z zachowaniem oryginalnego szwu?

Kwestia za długich spodni to temat, z którym każdy przynajmniej raz miał do czynienia. Trudno odmówić sobie zakupu jeansów, które świetnie leżą ale mają za długie nogawki. Zwykle w takich sytuacjach zapada decyzja o konieczności ich podwijania lub skrócenia. Sprawdźcie jak w łatwy sposób można skrócić spodnie z zachowaniem oryginalego szwu.

7 wskazówek, dzięki którym Twoja sypialnia będzie wyglądała bosko

Pragniesz, aby Twoja sypialnia wyglądała naprawdę zachwycająco? Mamy na to kilka niezawodnych sposobów!

Amoniak jako skuteczny pogromca brudu na patelni i kratach

Podczas gotowania często zdarza nam się, że coś się wylewa i przywiera do palników. Później ciężko to doczyścić i w efekcie po kilku takich razach palnik wygląda tragicznie. Szczególnie dotyczy to różnych sosów. Jest jednak na to prosty i tani sposób i to bez skrobania! Rozwiązaniem jest amoniak - świetny środek do czyszczenia różnego rodzaju uciążliwych zabrudzeń.

Jak stylowo urządzić małą sypialnie? Kilka sprawdzonych porad.

Pokoje urządzone w minimalistycznym stylu są naprawdę bardzo popularne i spotykają się z dużym zainteresowaniem. Dawniej, widoczna w nich prostota była uznawana za brak smaku. Dziś jest to jeden z najpopularniejszych stylów, który można spotkać w większości domów i mieszkań. Jeśli poszukujesz wskazówek, jak uzyskać minimalistyczną sypialnię, postępuj zgodnie z umieszczonymi niżej wskazówkami.

7 błędów, które niszczą podłogę. Pomożemy Ci ich uniknąć

Nie da się ukryć, że podłoga jest jednym z najbardziej eksploatowanych elementów w każdym domu. Codziennie jej nawierzchnia konfrontuje się z różnego rodzaju obuwiem, dodatkowo jest narażona na uszkodzenia powstałe wskutek urzędowania zwierząt domowych i przesuwania ciężkich przedmiotów. Należy pamiętać, że to nie jedyne sytuacje, które mogą do ruiny doprowadzić twoje panele lub drewniany parkiet.

Boskie nowoczesne krany - zapragniesz takie mieć u siebie!

Jeśli znudziła Ci się Twoja łazienka, nie martw się, bo z łatwością możesz odmienić jej wygląd za pomocą stylowego kranu. Poznaj ciekawe i bardzo oryginalne pomysły, dzięki którym Twoje wnętrze będzie wyglądać bardzo luksusowo, a goście będą chcieli je mieć. Galeria obfituje w nowoczesne i oryginalne rozwiązania. Zobacz sama!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl