Dom & Mieszkanie

Jak skutecznie wyczyścić kamień, gres, klinkier, marmur i granit?

Aby dom był piękny po sezonie jesienno-zimowym, nie wystarczy tylko umycie okien oraz oczyszczenie miotłą nawierzchni wokół budynku. Trudnych do usunięcia zabrudzeń jest znacznie więcej, dlatego podpowiadamy, jak skutecznie wyczyścić kamień, gres, klinkier, marmur, granit, a także poradzić sobie z nieestetycznymi nalotami cementowymi pozostałymi np. po remoncie.

Jak skrócić spodnie z zachowaniem oryginalnego szwu?

Kwestia za długich spodni to temat, z którym każdy przynajmniej raz miał do czynienia. Trudno odmówić sobie zakupu jeansów, które świetnie leżą ale mają za długie nogawki. Zwykle w takich sytuacjach zapada decyzja o konieczności ich podwijania lub skrócenia. Sprawdźcie jak w łatwy sposób można skrócić spodnie z zachowaniem oryginalego szwu.

Jak urządzić ciepły salon? 10 niezwykłych dodatków

Urządziłaś nowe mieszkanie, ale nadal nie czujesz się jak u siebie? Zapewne nie dodałaś jeszcze własnych dekoracji , które w dużej mierze tworzą indywidualny klimat wnętrza. Tu liczy się każdy szczegół. Zobacz 10 niezwykłych dodatków, które pokażą Ci jak urządzić ciepły salon. Po dodaniu, tych akcesoriów m.in. zdjęć, poduszek, kwiatów, Twój dom odżyje. 

Motylkowa Bre - Butterfly Bre by Zabbez

Wiosna już puka do naszych drzwi. Dzisiaj zobaczyłam pierwsze krokusy, a w naszym domu zagościł pierwszy motyl, cudowny, kolorowy i niosący ciepły podmuch powietrza, mnóstwo słońca, ciepła i nadziei na dłuższe i cieplejsze dni - Butterfly Bree.

7 błędów, które niszczą podłogę. Pomożemy Ci ich uniknąć

Nie da się ukryć, że podłoga jest jednym z najbardziej eksploatowanych elementów w każdym domu. Codziennie jej nawierzchnia konfrontuje się z różnego rodzaju obuwiem, dodatkowo jest narażona na uszkodzenia powstałe wskutek urzędowania zwierząt domowych i przesuwania ciężkich przedmiotów. Należy pamiętać, że to nie jedyne sytuacje, które mogą do ruiny doprowadzić twoje panele lub drewniany parkiet.

11 pomysłów na urządzenie małej łazienki

Urządzanie małej łazienki to problem z którym spotykamy się nie tylko w bloku. Właściwa aranżacja może sprawić, że optycznie ją powiększymy. Największą rolę odgrywa tu kolorystyka i odpowiednie oświetlenie. Dodatkowo poprzez zastosowanie funkcjonalnych mebli możemy zaoszczędzić wiele miejsca. Ta galeria bogata w liczne przykłady stylowych aranżacji, pokaże Ci jak poprawnie urządzić małą łazienkę.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl