Dom & Mieszkanie

Jak w naturalny sposób pozbyć się komarów i mieć pewność udanego grilla?

Największą wadą pikników oraz letnich grillów są oczywiście dokuczające nam i naszym gościom komary… Jeśli próbowałeś już wielu preparatów, by pozbyć się tych niechcianych gości lub też po prostu nie chcesz się truć chemicznymi środkami, może warto pomyśleć o naturalnej mieszance, która skutecznie poradzi sobie z tym uciążliwym problemem? W taki sposób zapewnisz udany i spokojny wieczór, bez ataków komarów.

Piękne kwiaty do ogrodu, które ożywią go w niezwykły sposób

Kwiaty i rośliny to niezbędne elementy w każdym ogrodzie. Dzięki nim tworzy się specyficzny klimat. Ogród pełen roślin to cisza, spokój, a przede wszystkim cieszący oko wygląd. Zaczerpnij inspiracje i przenieś je do swojego ogrodu.

Sprzątanie bez bólu głowy? Podpowiadamy jak pielęgnować i myć podłogi z drewna

Czyszczenie podłóg drewnianych, wykładzin i płytek podłogowych czy wykładzin lub dywanów przypomina walkę z wiatrakami. Choćbyś nie wiem, co robiła, to tempo, w jakim brudzi się podłoga kuchenna, przedpokój, łazienka i pokoje przyprawia o dreszcze. Może nasze podpowiedzi pomogą ci szybciej ogarnąć brud i zabezpieczyć podłogi przed nanoszeniem nowego.

Jak skrócić spodnie z zachowaniem oryginalnego szwu?

Kwestia za długich spodni to temat, z którym każdy przynajmniej raz miał do czynienia. Trudno odmówić sobie zakupu jeansów, które świetnie leżą ale mają za długie nogawki. Zwykle w takich sytuacjach zapada decyzja o konieczności ich podwijania lub skrócenia. Sprawdźcie jak w łatwy sposób można skrócić spodnie z zachowaniem oryginalego szwu.

7 wskazówek, dzięki którym Twoja sypialnia będzie wyglądała bosko

Pragniesz, aby Twoja sypialnia wyglądała naprawdę zachwycająco? Mamy na to kilka niezawodnych sposobów!

Amoniak jako skuteczny pogromca brudu na patelni i kratach

Podczas gotowania często zdarza nam się, że coś się wylewa i przywiera do palników. Później ciężko to doczyścić i w efekcie po kilku takich razach palnik wygląda tragicznie. Szczególnie dotyczy to różnych sosów. Jest jednak na to prosty i tani sposób i to bez skrobania! Rozwiązaniem jest amoniak - świetny środek do czyszczenia różnego rodzaju uciążliwych zabrudzeń.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl