Dziecko

5 manier, których musisz nauczyć dziecko, zanim wydorośleje

Dziecko czerpie wzorce od swoich rodziców. Naśladuje ich i chce być tacy jak oni. Dlatego warto być dobrym przykładem dla syna i córki. Zanim maluch wydorośleje, powinnyśmy przekazać mu pewne maniery, ważne w dorosłym życiu.

O czym warto rozmawiać z dzieckiem zanim wydorośleje?

Czy wiesz, że istnieją tematy, które warto poruszyć ze swoim dzieckiem, zanim ono dorośnie i wyruszy w świat? Dowiedz się, jakie.

Jak przygotować dziecko na rodzeństwo?

Wiele dzieci intensywnie przeżywa narodziny nowego członka rodziny. Rodzice nagle zaczynają koncentrować swoją uwagę na niemowlęciu, a nie na nim. To trudny czas dla Twojej pociechy. Postaraj się pamiętać o tym, by:

Surowe wychowanie dziecka – czy to popłaci?

W modzie mamy dwa modele wychowania – bardzo surowe i zupełnie bezstresowe. Czy tego typu metody mają rację bytu? Co myśli twoje dziecko, gdy jesteś dla niego zbyt surowa?

5 największych problemów, na które napotkasz wychowując samotnie dziecko

Wychowanie dziecka wymaga nakładu wielu sił i środków. Od najwcześniejszego dzieciństwa maluch wymaga opieki i pielęgnacji ze strony osoby dorosłej. Z jakimi problemami spotyka się samotna matka, która wychowuje samodzielnie dziecko?

5 najlepszych rzeczy w byciu mamą. Nic nie zastąpi tego uczucia!

Niedługo zostaniesz matką i zastanawiasz się nad tym, z czym to się wiąże? A może zastanawiasz się nad macierzyństwem, ale boisz się, że temu nie sprostasz? Przeczytaj, jak wiele daje bycie matką i dowiedz się, co czują doświadczone kobiety.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl