Dziecko

3 kompleksy, które napotykasz tuż po narodzinach dziecka

Stało się…na świecie pojawiło się Wasze długo wyczekiwane maleństwo. To ogromne szczęście, wielka radość w rodzinie, mnóstwo satysfakcji. Pamiętaj jednak, że w tym czasie pojawia się w życiu młodej matki dużo kompleksów. Rozpoznaj je, by móc dzielnie z nimi walczyć!

4 trudne problemy, z którymi boryka się każda samotna matka

Wychowanie dziecka w pojedynkę to naprawdę niełatwe zadanie. Jednak wiele kobiet boryka się z nim na co dzień. Jakie problemy napotykają na swojej drodze samotne matki?

4 kompleksy młodej matki, którymi nie warto się przejmować

Każda kobieta niedługo po urodzeniu dziecka jest bardzo szczęśliwa, ale jednocześnie nierzadko pojawiają się w jej życiu spore kompleksy dotyczące różnych sfer życia. Jak nie dopuścić do tego, by zaczęły one rządzić Tobą?

Jak zadbać o dziecko zimą?

Zima to piękny, lecz mimo wszystko dość ciężki czas - także dla dzieci. Rodzice powinni pamiętać, by zadbać o swoje maleństwo w szczególny sposób. Jakich zasad przestrzegać?

5 sposobów na to, aby dziecko zawsze Cię słuchało

Z dziećmi bywa bardzo różnie – wie to każdy rodzic. Jednego dnia są posłuszne i bardzo chętne do współpracy, innego dnia natomiast wchodzi w nie jakaś dziwna energia, która każe im na wszelkie prośby dorosłych odpowiadać przecząco. Jak sprawić, by dziecko słuchało? Spytaliśmy ekspertów!

4 błędy, które popełnia każda poczatkująca mama

I stało się…w Twoim życiu pojawiło się wymarzone maleństwo. Zapewne jesteś pełna szczęścia i radości, ale i obaw. Martwisz się, że cos możesz zrobić nie tak – to zrozumiałe. Sprawdź zatem, jakich błędów powinnaś się wystrzegać!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl