Ćwiczenia

Smukłe uda w kilka minut dziennie. Wykonuj te ćwiczenia, a to osiągniesz!

Szukasz sposobu na wysmuklenie ud? Oto zestaw prostych ćwiczeń, które pomogą Ci uzyskać wymarzone efekty. Ich wykonanie nie zajmie ci dłużej niż kilkanaście minut dziennie.

5 prostych ćwiczeń, dzięki którym pozbędziesz się cellulitu

Skórka pomarańczowa to zmora wielu z nas. Szpecąca tkanka sprawia, że nie mamy ochoty na zakładanie szortów lub krótkich spódniczek. Cellulit pojawia się nie tylko u osób z nadwagą. Skarżą się na niego nawet ci, którzy dbają o dietę. Kluczem do poradzenia sobie z tym brzydkim problemem są ćwiczenia fizyczne.

5 ćwiczeń w domu, na pozbycie się dużego brzucha

Każda kobieta chciałaby mieć idealną figurę, jednak bardzo mało pań może się rzeczywiście nią poszczycić. Zwykle są to tylko drobne niedoskonałości, które bardziej wyolbrzymiamy, niż rzeczywiście tak bardzo rzucają się w oczy, jednak jakkolwiek nieco większe biodra czy obfitsza pupa mogą być wręcz naszym atutem, o tyle zbyt duży brzuch może zepsuć wszystko! Jakie ćwiczenia – które można wykonywać w domu – pomogą się go pozbyć?

Co zrobić, by mieć idealnie jędrne i uwypuklone pośladki?

Nie da się ukryć, że pośladki to jeden z atrybutów kobiecości. Mężczyźni się za nimi oglądają, a my…no cóż, nierzadko na nie narzekamy. Co zatem zrobić, abyśmy były z nich w stu procentach zadowolone? Postawmy na ćwiczenia!

Świetnie wyprofilowane, krągłe i bez cellulitu - czyli sposoby na piękne pośladki

Świetnie wyprofilowane, krągłe, bez cellulitu i niedoskonałości – która z nas nie chciałaby, aby właśnie tak prezentowały się jej pośladki? Jeśli myślisz, że nie masz na to szans, mylisz się! Zobacz, w jaki sposób możesz sobie zafundować piękną pupę, którą pochwalisz się na plaży w czasie urlopu!

Efektywne rozciąganie do szpagatu

Wiele razy na pewno każda z Was podchodziła do wyzwania pt. "Szpagat w miesiąc". Jednym się udało, innym nie. Chociaż rozciągałyście się pewnie kilka razy w tygodniu i po godzinie, no nie? Na pewno jesteście ciekawe dlaczego tak się dzieje, że jedne robią szpagat w miesiąc, a inne po 2 latach nie mogą nadal go wykonać. No to już Wam mówię od czego to zależy ;)

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl