Ćwiczenia

Efektywne rozciąganie do szpagatu

Wiele razy na pewno każda z Was podchodziła do wyzwania pt. "Szpagat w miesiąc". Jednym się udało, innym nie. Chociaż rozciągałyście się pewnie kilka razy w tygodniu i po godzinie, no nie? Na pewno jesteście ciekawe dlaczego tak się dzieje, że jedne robią szpagat w miesiąc, a inne po 2 latach nie mogą nadal go wykonać. No to już Wam mówię od czego to zależy ;)

5 sprawdzonych ćwiczeń na idealnie płaski brzuch

Brzuch to ta część kobiecego ciała, na którą chyba najczęściej narzekamy. Wygląda niezbyt dobrze po ciążach, ciągłych wahaniach wagi czy też kiepskiej diecie. Jednak na szczęście mamy dla Was metody na to, by był on płaski, jędrny, kuszący – te ćwiczenia pomogą!

7 ćwiczeń, które wyrzeźbią Twój brzuch

Jeśli marzysz o ładnie zarysowanych mięśniach brzucha, wiedz, że aby je wyrzeźbić najpierw musisz zająć się spaleniem nadmiernego tłuszczyku. Kiedy już to zrobisz, zacznij regularnie wykonywać poniższe ćwiczenia. Trenuj brzuch ok. 3 razy w tygodniu, w 3-4 seriach po kilkanaście powtórzeń. W inne dni możesz ćwiczyć aeroby.

5 skutecznych ćwiczeń na pośladki, które musisz spróbować

Pośladki są zmorą większości kobiet. Najczęstszym problemem jest brak jędrności oraz rozbudowanie pupy w bok, a nie do tyłu, przez co wydaje się niekształtna i za mało podniesiona. Najlepszym lekiem (jak na większość naszych problemów z figurą) są ćwiczenia. Pokażemy 5 ćwiczeń, które będą idealne na ukształtowanie Twojej pupy.

Przysiady - najczęstsze błędy

Wiele osób uważa, że pośladki wyćwiczą tylko poprzez przysiady i dokładają ich bądź ile i z coraz większym ciężarem. Jeśli czujesz ból, tarcie lub kłucia w kolanach to nie wykonuj tego ćwiczenia, bo najprawdopodobniej coś robisz źle! Zastosuj się do moich wskazówek, a obiecuję, że więcej nie odczujesz żadnego, z wyżej wymienionych, uczucia. TECHNIKA TA JEST DLA TRADYCYJNYCH PRZYSIADÓW BEZ CIĘŻARU LUB Z MAŁYM CIĘŻAREM.

Nowy styl na życie. Nie dieta, nie siłownia, lecz joga

Jeśli nie przepadasz za ćwiczeniami na siłowni i restrykcyjnymi dietami, spróbuj innego stylu życia, czyli jogi. Dzięki niej poznasz, czym jest prawdziwy spokój. Jeżeli trudno Ci zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, chcesz lepiej zadbać o swoją kondycję i potrzebujesz energii do pracy, joga jest dla Ciebie jedynym trafnym rozwiązaniem.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl