Fitness

Proste sposoby na polepszenie zdrowia i samopoczucia. Czego należy unikać?

Mówi się, że sport to zdrowie. W tym niezwykle popularnym frazesie kryje się jednak dużo prawdy. Nikt nie wymaga od nas bycia zawodowym lekkoatletą, czy też piłkarzem. Chodzi głównie o to, by zacząć ćwiczyć lub spróbować uprawiać jakiś sport w miarę swoich możliwości i uwarunkowań fizycznych.

8 wskazówek, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się lepiej

Czas zmienić nawyki żywieniowe na lepsze! Przedstawiamy wam 8 podstawowych, a zarazem bardzo ważnych wskazówek na to, aby wyglądać i czuć się lepiej.

4 powody, które przekonają Cię do aktywnego trybu życia

Wiele się mówi w ostatnim czasie o plusach, jakie wynikają z aktywnego życia. Nie wszyscy jednak są co do tego przekonani. Wydaje się, że nie do wszystkich osób jasno przemawia lista korzyści jakie można osiągnąć dzięki aktywnemu stylowi życia. Jeżeli i Ty zastanawiasz się nadal nad tym dlaczego warto zmienić swój styl życia na aktywniejszy, podpowiadamy:

3 ćwiczenia, które wykonywane regularnie, pozwolą Ci wyrzeźbić brzuch

Pamietaj, aby przed przystąpieniem do ćwiczeń zrobić rozgrzewkę, która powinna być kompleksowa, tzn. obejmować całe ciało.

Jak zacząć biegać? Krótki poradnik dla początkujących.

Bieganie jest dziś coraz popularniejszym zajęciem dla Polaków i Polek. Chętnie biegamy w miastach i na wsiach, a biegacze w krajobraz miast wkomponowali się na stałe do tego stopnia, że powstają dla nich specjalne ścieżki. Niewątpliwie, to jeden z najprostszych sportów, który jednocześnie zapewnia wiele korzyści zdrowotnych. Bieganie ćwiczy jednocześnie ciało i ducha, bowiem tylko najbardziej wytrwali będą w stanie przygotować się do startów w dużych imprezach biegowych. Wielu z nas ma jednak problem z rozpoczęciem treningów. Jak zacząć biegać?

Nie ma sukcesu bez wysiłku, czyli jak dojść do idealnej sylwetki w każdej porze roku

Aby coś uczciwie osiągnąć zawsze trzeba w to włożyć trochę wysiłku i pracy. Nie ma wyjątku w wypadku sylwetki i odchudzania. Żeby osiągnąć kształty i formę, o których się marzy, nie warto stosować głodówek, diet krótkotrwałych, w trakcie których gubi się szybko dużo kilogramów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl