Fryzury

Bardzo krótkie fryzury dla odważnych. Pora na wakacyjną metamorfozę!

Już od dłuższego czasu myślisz o zmianie wyglądu? Lato to dobra okazja do metamorfozy. Jeśli nie boisz się odważnych zmian wizerunkowych, proponujemy wyjątkowe cięcia włosów, które sprawią, że Twoja twarz nabierze charakteru. Zobacz bardzo krótkie fryzury na wakacyjną metamorfozę!

10 zawsze modnych fryzur retro

Która z nas, chociaż raz, nie pomyślała o zrobieniu bardotkowych fali czy super-krótkiej, ale bardzo kobiecej grzywki w stylu Audrey Hepburn? Stylizacje z lat 20, 40 i 60 stanowią kwintesencję kobiecości i co roku wracają w nowoczesnej odsłonie.

Warkocz duński - poradnik jak go zrobić

Warkocz duński nie jest specjalnie często widziany na polskich ulicach, więc bez wątpienia jest to łatwy i szybki sposób na odmianę swojego wyglądu i przyciągnięcia wzroku innych. Jest bardzo zbliżony do warkocza francuskiego, jednakże w przeciwieństwie do niego jest okazalszy, bardziej wychodzący poza obrys głowy.

Trendy lipiec 2017: Eleganckie i urokliwe fryzury na ważne uroczystości

Podczas ważnych uroczystości uwielbiasz wyglądać idealnie w każdym calu? Te propozycje na upięcia z falowania włosów z pewnością będą pomocne. Nowe trendy na lipiec 2017 przynoszą wiele eleganckich i urokliwych propozycji na fryzury wieczorowe. Idealne uczesanie na wesele lub inną ważną uroczystość.

Odmładzające fryzury dla pań po 50–tce . Trendy inspiracje na lipiec -sierpień 2017

Jesteś odważną i pewną siebie kobietą która ceni sobie dobry wygląd? Trafiłaś w odpowiednie miejsce, ponieważ pokażemy Ci, jak za sprawą odpowiedniego koloru i cięcia odmłodzić się o kilka lat. Poznaj trendy inspiracje na lipiec -sierpień 2017. Te świetne propozycje na  fryzury dla pań po 50–tce odejmą Ci lat.  

Top 10 odmładzających cięć włosów krótkich. Sezon lipiec -sierpień 2017!

Czas na letnią odmianę wizerunku! Jeśli Twoje włosy są zniszczone, dobrym rozwiązaniem może być ich skrócenie. Nie tylko zregenerujesz włosy, ale również zyskasz świeży i modny wygląd.  Poznaj 10 odmładzających cięć włosów krótkich. Taka fryzura jest hitem na sezon lipiec sierpień 2017.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl