Film i kino

Jakich YouTuberów warto oglądać?

Siedząc wczoraj którąś już z rzędu godzinę na YouTube stwierdziłam, że warto podzielić się z Wami moimi ulubionymi postaciami z tej sfery internetowej. Z góry zaznaczam, że nie oglądam książkowych kont. Zajrzałam do wielu, ale jakoś nie potrafię się przekonać. Wybaczcie BookTubers! Podzieliłam wpis na kategorie- makijaże i fryzury, lifestyle i podróże.

Seriale, na które warto poświęcić czas

Karzda z nas pragnie czasem otciąć się od rzeczywistości choć na małą  chwilę najczęstrzym sposobem są właśnie seriale podam przykłady serialu który wciągnie ,zaciekawi,wzruszy i oderwie od codziennych problemów.

5 filmów, które warto obejrzeć!

Były już książki, więc przyszedł czas na filmy. Po raz kolejny zestawiając je, nie kierowałam się żadną zasadą — jedynie chęcią by było różnorodnie. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszam!

10 filmów, po których obejrzeniu nie będziecie chcieli się zakochać

Zobaczcie sami!

Zestaw kinowy DIY

Zestaw kinowy, to świetny prezent dla każdego kinomaniaka. Możemy nim także wzbogacić sylwestra dodając do imprezy papierowe pojemniczki na popcorn oraz kolorowe rekwizyty do zdjęć. To wszystko można zrobić w bardzo prosty sposób. Nie potrzeba wiele czasu, by efekt był wspaniały.

Mocne reklamy i kampanie 2016, które chwycą Cię za serce!

Rok 2016 dobiega końca! Przez ten rok dużo się wydarzyło u każdego z osobna jak i na świecie, w telewizji i internecie. Dużo reklam czy kampani społecznych również przewinęło się przez wszelkie media. W ciągu roku natknęłam się na kilkadziesiąt filmików, ale dla Was wybrałam te najbardziej ujmujące, chwytające za serce i dające do myślenia.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl