Kultura

Seriale, na które warto poświęcić czas

Karzda z nas pragnie czasem otciąć się od rzeczywistości choć na małą  chwilę najczęstrzym sposobem są właśnie seriale podam przykłady serialu który wciągnie ,zaciekawi,wzruszy i oderwie od codziennych problemów.

Robert "Robb" Maciąg - "Tuk tuk cinema"

Za oknami nadal zima. Każdy z nas czeka już na pierwsze wiosenne promienie słońca i świergot ptaków. W oczekiwaniu na te miłe chwile warto przenieść się może (przynajmniej myślami) w egzotyczne miejsca. Dzisiaj zapraszam Was w podróż do kolorowych Indii, wraz z Robertem Maciągiem, autorem książki „Tuk tuk Cinema”.      

Sylwia Trojanowska "Szkoła latania"

W dzisiejszych czasach każdy z nas poprzez media społecznościowe zostaje zasypany wszelakimi sposobami na odchudzanie. Wielu nabierając się na nie często nie osiąga upragnionego celu, co zazwyczaj skutkuje kolejnymi nadprogramowymi kilogramami. Inni zaś skrupulatnie podążają do specjalistów trzymając się wyznaczonych diet i ćwiczeń.  Robimy to dla siebie, innych lub by wreszcie uwolnić się od kąśliwych sąsiadek albo zbyt natrętnych koleżanek z szkolnej ławy. Przecież, kto z nas nie chciałby posiadać sylwetki godnej nie jednej postaci z ówczesnego modelingu?

W. Bruce Cameron "Był sobie pies"

"Był sobie pies" - historia targająca uczuciami niczym huragan. Pełna przygód, zadań i miłości, prawdziwej, bezkresnej aż po śmierć - dosłownie! Jedyna taka powieść gdzie my - ludzie  poznać możemy świat naszych najbliższych przyjaciół jakimi są psy. Po tej  książce sposób, w jaki spojrzycie na  pupile diametralnie ulegnie zmianie - huśtawka nastroju gwarantowana!  W końcu jak mówi nasz bohater "Ten świat jest naprawdę pomerdany".

Magdalena Majcher "Stan !nie błogosławiony"

Dwudziestoośmioletnia Pola to na pozór w pełni spełniona kobieta z wieloma, kreatywnymi pomysłami. Mimo, że nie posiada stałej pracy realizuje się robiąc, to co kocha. Pisząc przelewa na klawiaturę własne przemyślenie i lęki, jakie towarzyszyły jej podczas bycia nastolatką. Wraz z Jakubem stanowią jedność, udane małżeństwo będące zawsze razem w dobrych i złych chwilach. Łączy ich trudne dzieciństwo i brak miłości ze strony rodziców, których poniekąd wcale nie znają. Matka Poli jest zagorzałą katoliczką robiącą wszystko by utrudnić życie córki, pragnąc by ta w końcu zaszła w ciąże. 

Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno - Kirsty Moseley

Pewnego wieczoru, kiedy miałem dziesięć lat, zobaczyłem, że Amber płacze. Zakradłem się do niej, żeby ją uspokoić i skończyło się na tym, że obom siebie zasnęliśmy. Powtórzyło się to następnej nocy i kolejnej. Ona płakała a ja przychodziłem do niej przez okno. W końcu przerodziło się to w rutynę...

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl