Ciekawostki

5 faktów na temat męskich słabości, które musisz poznać

Czy wiesz o tym, że każdy mężczyzna zmaga się z rozmaitymi słabościami? Jest to dla nich szczególnie trudne, bo wymaga się, aby byli silni i zawsze stawali na wysokości zadania. Dowiedz się, jakie są fakty na temat męskich słabości.

5 myśli, które przychodzą do Ciebie, kiedy on nie odpisuje dłużej niż 10 minut

Zdarza Ci się wysyłać SMS-a do Twojego faceta, kiedy ten jest z kumplami na meczu, pojechał w odwiedziny do rodziców, albo co gorsza wybrał się w delegację służbową lub na wieczór kawalerski? Myśli, które przychodzą Ci do głowy, kiedy on nie odpisuje przez dłużej niż 10 minut mrożą często krew w żyłach.

5 nawyków, które warto wprowadzić do porannej rutyny

Choć opracowywanie porannej rutyny nie jest jeszcze w Polsce zbyt popularne, z pewnością warto włożyć trochę wysiłku w stworzenie własnych, codziennych rytuałów. Dzięki dobrze pomyślanej rutynie możemy ograniczyć marnowany czas, zyskać maksymalną produktywność, a jednocześnie odnaleźć spokój ducha, którego tak bardzo nam brakuje. Klucz do sukcesu tkwi w nawykach, czyli w zautomatyzowaniu pewnych czynności do tego stopnia, że przychodzą nam one naturalnie. Oto przykładowa poranna rutyna, którą możesz się zainspirować:

5 złych zachowań faceta, po których poznasz, że coś jest nie tak!

Masz wrażenie, że ten facet nie jest miłością Twojego życia? Nie czujesz się przy nim w pełni bezpieczna? Być może Twoja intuicja się nie myli. Zwróć uwagę, czy nie prezentuje sobą któregoś z tych zachowań:

3 rzeczy, których uczy się kobieta po rozpadzie pierwszego związku

Zakochałaś się i związałaś z mężczyzną, który wydawał się tym jedynym, wymarzonym i idealnie dopasowanym? Miesiące czy nawet lata wspólnego życia udowodniły jednak, że prawda jest zupełnie inna? Oto trzy rzeczy, o które wzbogaci się Twoje doświadczenie po rozpadzie pierwszego związku.

5 naprawdę głupich rzeczy, które robisz gdy jesteś pijana

Podobno słowa wypowiedziane pod wpływem alkoholu są szczególnie bliskie temu, co tak naprawdę myślimy ale na trzeźwo nie odważymy się powiedzieć. Jakie inne, głupie rzeczy zdarza nam się robić po alkoholu? Oto lista tych o największej sile rażenia.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl