Ciekawostki

Miłość ojcowska ukazana na 9 uroczych ilustracjach

Miłość córki i ojca to szczególna więź. Mężczyzna jest oparciem dla całej rodziny a córeczka widzi w nim bohatera, który pokonuje codzienne życiowe trudności. To ojciec uczy nowych rzeczy, wystawia na różne doświadczenia i wprowadza ją w dorosłość. Zobaczcie jak artystka Snezhana Soosh uchwyciła w ilustracjach tę wyjątkową relację.

Jak zrobić sobie dobre zdjęcie (selfie)? 5 porad!

Chcesz, aby Twoje zdjęcia wyglądały co najmniej tak olśniewająco, jak Ty? Są na to sposoby!

Czego Twój facet nie zrobi, nawet gdy mocno tego pragniesz?

Mówią, że miłość jest ślepa, i jest w tym sporo prawdy – nie jest jednak aż tak ślepa, żeby Twój facet zrobił dla Ciebie wszystko. Istnieją rzeczy, których nie zrobi dla swojej wybranki nawet najbardziej zakochany mężczyzna. Oto kilka przykładów:

6 rzeczy, które możesz stracić, gdy za bardzo się starasz

Czasami zdrowy dystans jest bardzo potrzebny. Twoje starania mogą być przecież odebrane jako desperacja. Co możesz stracić przez nadmierne zaangażowanie?

7 bardzo smutnych prawd na temat mężczyzn

Z jednej strony chcemy wiedzieć, jacy naprawdę są nasi faceci. Z drugiej – kiedy już wiemy – prawda bywa bolesna. Koniec z hipokryzją – czas zmierzyć się z prawdą o mężczyznach. Co wiemy o nich na pewno?

9 sprośnych myśli, które faceci mają na co dzień!

Mężczyźni bardzo często myślą o seksie. Prawie wszystko jest ich w stanie rozpalić. Zobacz, jakie fantazje przychodzą im do głowy w przeciągu dnia!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl