Ciekawostki

8 pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Co robić w weekend?

Jak spędzić weekend kiedy zaczyna wiać już nudą? Często czasu wolnego nie ma za dużo i nie należy marnować go siedząc bezmyślnie przed komputerem. Oczywiście to jak spędzacie weekend zależy od wielu czynników: ilość czasu, pogoda, samopoczucie to jedne z nich. Jedni wolą aktywny wypoczynek i wyjazd poza miasto, inni z kolei relaks ze swoją połówką i ulubionym serialem w domowym zaciszu.  Co Ty wybierasz?

7 znaków, które powiedzą Ci o tym, że spędzasz za wiele czasu w mediach społecznościowych

Zastanawiasz się, czy nie spędzasz zbyt wiele w mediach społecznościowych? Wydaje Ci się, że zbyt często udzielasz się w internecie, a za mało funkcjonujesz w realnym, rzeczywistym świecie? Dowiedz się jakie są oznaki tego, że social media pochłaniają mnóstwo Twojego cennego czasu!

5 rzeczy, których nie powinnaś mówić swojej koleżance o swoim facecie

My kobietki lubimy sobie poplotkować. Naszym pogaduszkom nie ma końca. Na spotkaniu z koleżanką omawia się dosłownie wszystko. Od nowych ciuchów i sprawdzonych kosmetyków po życie znajomych i… sprawy sercowe. Nie ma nic złego w doradzaniu się, jednak o pewnych sferach życia w związku lepiej nie rozmawiać.

Jak naturalnie wzmocnić odporność organizmu? - 8 skutecznych sposobów

Choć może wydawać się, że okres grypy i przeziębień już za nami, to niestety nic z tego. Temperatura na zewnątrz może i wzrasta, jednak organizm osłabiony po zimie jest jeszcze bardziej narażony na atak wirusów i bakterii. Możesz jednak temu zaradzić. Przedstawiamy sprawdzone propozycje na wzmocnienie organizmu. Zastosuj je i przywitaj wiosnę i lato bez choroby.

5 rzeczy, które możesz robić na emeryturze, a wcześniej nie było czasu

Praca, domowe obowiązki i wieczne zabieganie nie pozwalały na prawdziwy odpoczynek? Emerytura wydawała się objawieniem. Tylko co robić z tym wolnym czasem? Zastanów się jakie prace wykonujesz z największą radością i przyjemnością. Teraz możesz robić to, na co do tej pory nie było czasu.  Zobacz świetne pomysły na aktywne spędzanie czasu wolnego, nie tylko dla starszych osób.

Takie zastosowania skórki od banana może zdziałać cuda!

Banany są znane ze swoich walorów smakowych i odżywczych. Zawierają wiele cennych składników, w tym błonnik i potas, który zalecany jest zwłaszcza dla sportowców. Dostarcza nam także dużo energii i sprawia, że jesteśmy długo syci. Banan ma także niezwykłe właściwości lecznicze. Zwłaszcza jego skórka może być pomocna z uporaniem się z wieloma problemami zdrowotnymi. Poznaj lecznicze właściwości skórki od banana.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl