Ciekawostki

Moda na ekologiczną żywność - co warto wiedzieć?

Aktualne panuje moda na ekologiczną żywność, a także zdrowy styl życia w ogóle. To sprawia, że coraz większa część rynku żywności to właśnie segment produktów ekologicznych, którymi tak wielu konsumentów się interesuje. Powstaje coraz więcej norm żywieniowych, jak również coraz większa liczba logotypów związanych z ekologicznymi produktami. Przeciętnemu konsumentowi łatwo się w tym wszystkim pogubić. Radzimy jak zrobić zakupy ekologiczne, by nie zanotować wpadki, która może nas kosztować nieco więcej niż jedynie kilka złotych – nasze zdrowie i oczywisty niesmak.

5 powodów dla których warto sypiać nago

Cały dzień nosimy na sobie ubrania, choć w zależności od pory roku jest ich mniej lub więcej. Nie tylko jednak do kąpieli powinniśmy się ich pozbywać – okazuje się, że spanie nago jest naprawdę wygodne, a przy tym niesie ze sobą liczne korzyści! Dlaczego warto wyrobić w sobie taki nawyk?

O czym mężczyźni lubią rozmawiać przed snem?

Rozmowa to ważny filar każdego związku. Zwykle mówi się, że to kobiety uwielbiają rozmawiać, a wręcz są gadułami. Jeśli jednak komuś się wydaje, że panowie jedynie wymieniają się przydatnymi informacjami, zamiast rozmawiać dla przyjemności, to są oczywiście w błędzie. Mężczyźni również uwielbiają rozmowy – zwłaszcza przed snem! O czym najchętniej wówczas rozmawiają?

6 porad dojrzałych kobiet, które pomogą Ci lepiej patrzeć na życie

Faktem jest, że osoby starsze, bardziej dojrzałe od nas mają nieco inne, głębsze spojrzenie na życie. Czego możemy się od nich nauczyć?

5 małych rzeczy o które się niepotrzebnie martwisz i przez nie czujesz się nieszczęśliwa

Czy wiesz, że kobiety mają ogromną tendencję do niepotrzebnego zamartwiania się, życia wyobrażeniami, zamiast skupiania się na chwili obecnej? Wielcy mistrzowie duchowi od zawsze podkreślali, że nie powinniśmy się niczego obawiać, o nic zamartwiać. Co powoduje, że czujesz się nieszczęśliwa?

Rola ojca w życiu dziecka : 7 niepodważalnych faktów

Ojciec jest niezastąpionym i bardzo ważnym członkiem domowego ogniska.  Rodzice stanowią wzorzec do naśladowania, na którym dzieci mogą uczyć się  ciepła, miłości i życia w rodzinie. Ojciec powinien być wymagający, a jednocześnie czuły i wyrozumiały. To on otwiera dzieci na świat i uczy samodzielności, dzięki czemu stają się pewnymi siebie ludźmi.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl