Ciekawostki

6 rzeczy, które powinnaś obowiązkowo robić w ciąży, aby Twoje dziecko było zdrowe

To jaki tryb prowadzisz w trakcie trwania ciąży, ma duży wpływ na zdrowie dziecka. To czas, kiedy powinnaś ograniczyć najróżniejsze czynniki stresowe, dbać o siebie i cieszyć się tą niezwykłą chwilą.  Zobacz, co jest najbardziej istotne podczas ciąży:

Ten moment kiedy pan mody widzi swoją narzeczoną w białej sukni po raz pierwszy. Faceci nie płaczą?

Ileż to facetów twierdziło, że nie ma rzeczy na świecie, które mogą wywołać na ich twarzach płacz. Jednak w obliczu tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub, nawet najwięksi twardziele nie są wstanie powstrzymać wzruszenia. Zobacz jak zareagowali mężczyźni na widok swoich przyszłych żon widząc je w białej sukni ślubnej.

9 rzeczy, które są trudne, gdy przekroczysz 30-stkę

30-ste urodziny to dla wielu z nas magiczna granica. Już nie jesteś podlotkiem, stałaś się dojrzałą kobietą. 30-latki mają sporo powodów do uśmiechu, ale też i do zdenerwowania.

8 rzeczy, o których nie warto mówić przyjaciółce

Najlepsza przyjaciółka to Twój bliski powiernik. Możesz doradzić się jej w prawie każdej sprawie, która Cię dotyka. Są jednak kwestie, które lepiej zachować dla siebie.

Odchudzające i oczyszczające właściwości kawy

Wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia bez niej dnia, niektórzy piją ją nawet późnym wieczorem, a jeszcze inni traktują każdy łyk jak prawdziwy rytuał. Mowa tutaj o kawie, najpopularniejszym – zaraz obok herbaty – napoju, po który większość osób sięga niemal codziennie. Kawa, poza właściwościami pobudzającym, jest w stanie efektywnie przyspieszyć proces odchudzania, a nawet w pewnym stopniu oczyścić ludzki organizm.

10 kobiet, które zdecydowały się na skrócenie włosów i była to świetna decyzja

Zastanawiasz się nad skróceniem włosów, ale ciągle obawy wygrywają i nie zmieniasz swojego wyglądu? Te kobiety postawiły na mocną metamorfozę i podjęły świetna decyzję. Taka odmiana doda Ci charakteru i podkreśli Twój indywidualny styl. Zajrzyj, a może się zainspirujesz?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl