Historie z życia

10 wzruszających zdjęć kobiet w trakcie i po ciąży. Chwytają za serce!

Takie zdjęcia to niezwykła pamiątka, która będzie przypominać okres ciąży. Zobacz świetne pomysły na wyjątkowe uchwycenie chwil w trakcie i po urodzeniu dziecka. Może zainspirują Cię do wykonania własnych zdjęć? Czas w którym kobieta nosi małego człowieka pod swoim sercem, dzięki fotografiom na długo zostanie w Waszej pamięci. Naprawdę wzruszające.

Mama zrobiła selfie tuż po cesarskim cięciu. Ta malutka jest w tym genialna!

Kilka miesięcy temu mała Carmel przyszła na świat przez cesarskie cięcie. Mimo trudu związanego z porodem, po rozwiązaniu cały ból idzie w zapomnienie. Chwilę po tym jej mama wyciągnęła aparat, aby zrobić sobie wspólne zdjęcie. Dziewczynka bardzo podekscytowała się tym wydarzeniem, co widać na cudnym zdjęciu. Jak widać mała Carmel od początku pokochała aparat i non stop tryska humorem.

Jestem dumna z bycia kobietą

Dzisiaj, ósmego marca, ale też na co dzień, jestem piekielnie dumna z tego, że jestem kobietą. Obok siebie mam przepiękne i silne kobiety: moją mamę, moja siostrę, siostrzenicę, teściową i przyjaciółkę. Moja córka, najpiękniejsza istota na ziemi, ma dzisiaj urodziny. Wyrośnie z niej przepiękna i kochająca siebie kobieta. Jestem tego pewna. I chciałabym, żeby zarówno ona, jak i każda kobieta, myślała o sobie w ten sposób:  

#14 Od Anoreksji do Bulimii jeden krok!

Jeśli miałaś wyjątkowo zabiegany dzień, mogłaś opuścić jakiś posiłek w ciągu dnia. Pamiętasz jak się wtedy czujesz? Jesteś głodna! Masz ochotę zjeść już cokolwiek, byleby tylko wrzucić coś na ruszt i móc zebrać myśli. To tylko 1 czy 2 posiłki w ciągu jednego dnia… A teraz wyobraź sobie jak głodna musi być Anorektyczka po miesiącach czy latach głodzenia się?

Moja ostatnia wizyta u pediatry- mądrości o rozszerzaniu diety i szczepieniach, które zwalają z nóg

Chciałabym Wam opowiedzieć o tym, co mnie ostatnio spotkało, gdy wybrałam się do lekarza z dzieckiem.  Pediatra już wcześniej wzbudziła moje wątpliwości, co najmniej kilkoma rzeczami, ale postanowiłam dać jej jeszcze szansę. Być może brzmi to teraz jakbym właśnie wyłoniła się z tłumu matek, które wiedzą najlepiej i dla których lekarz nie jest żadnym autorytetem, bo przecież w internecie wyczytały, że jest inaczej.

Koniecznie sprawdź, o czym marzy Kasia na Dzień Kobiet

Kobiety kochają dostawać kwiaty, biżuterię i słodycze. Płeć piękna uwielbia komplementy i czułe słowa. Jest dużo rzeczy, które lubimy i kochamy. Ale czego tak naprawdę potrzebujemy?. O czym marzy większość kobiet na Świecie?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl