Historie z życia

Nietypowa metamorfoza kulturystki, która zapragnęła cieszyć się życiem

Niezwykła metamorfoza kulturystki, której sześciopak na brzuchu nie dawał poczucia szczęścia i spełnienia. Z wysportowanej chudziny, która obsesyjnie dbała o swoje ciało, przeobraziła się w kobietę o kobiecych, krągłych kształtach i właśnie w takiej wersji się sobie podoba.  

Jak sprawnie i (prawie) szybko ubrać czwórkę dzieci? Tata daje radę!

Nadchodzi czas spania, a co za tym idzie trzeba do tego przygotować dzieci. Tylko jak to zrobić, kiedy w domu masz mały gang? Trójka bobasów plus jedno podrastające i pełne energii. Mama radzi sobie z tym zadaniem doskonale, teraz przyszedł czas na tatę. Zobaczcie jak jemu to poszło!  

Warto sobie pomagać - Krótki film, który daje do myślenia

Tylko odpowiednie wychowanie może sprawić, ze będziemy dobrymi ludźmi. dlatego tak ważne jest przekazywanie dobrych wartości swoim dzieciom. Zobacz niezwykły film pokazujący, że mały gest może komuś  umilić dzień, a może nawet czasem uratować życie.  Wzruszające zachowanie uczniów w szkole.

Zabawne dzieci, które potraktowały wydane im polecenia zbyt dosłownie. Macie podobnie?

Dzieci nie rozumieją jeszcze pojęcia metafory, aluzji, czy przenośni. Postrzegają świat prościej, na tyle, na ile zdołali zaobserwować od początku pojawienia się na min. Maluchy usilnie starają się postępować według zalecanych (przez dorosłych) poleceń, dlatego nie należy się dziwić, jeśli potraktują je zbyt dosłownie. Zobaczcie zabawne sytuacje, które spowodują szeroki uśmiech na Waszych twarzach. Na te dzieciaczki nie można się gniewać.

Zaskoczona mama urodziła gigantyczne dziecko! Teraz musi wymienić całą garderobę noworodka

Amerykanka Chrissy Corbitt w połowie maja urodziła córeczkę Carleihg. Niby nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że niemowlę ważyło około 6 kilogramów.  "Kiedy doktor wyciągną ją ze mnie usłyszałam śmiech i głosy ekscytacji, wtedy dali mi ją do rąk i nie mogłam uwierzyć, że waży 6 kg" - mówiła Chrissty. Zakupione do tej pory pampersy musiały zostać poddane wymianie, ponieważ są za małe. Podobnie zresztą z garderobą. Carleihg od razu została ubrana w ciuszki dla dziewięciomiesięcznego dziecka. Ucieszeni takim dużym darem rodzice, postanowili zrobić małej sesję zdjęciową. Zobaczcie jak wyszła.

Personel szpitala zakłada wcześniakom pelerynki superbohaterów, aby pomóc im walczyć o życie

Przedwczesne narodziny dziecka, to bardzo trudne chwile dla rodziny. Obecnie specjalistyczne sprzęty potrafią stworzyć dziecku odpowiednie warunki do rozwoju, a rodzice mogą je tylko wspierać i obserwować. Aby nadać więcej radości i nadziei zatroskanym rodzicom personel szpitala ubrał wcześniaki i pelerynki barmanów, spidermanów lub barwnych motyli. Teraz maluszki przemienione w super bohaterów mogą dzielnie walczyć o życie. Mały gest personelu, który może wzruszyć nie jednego.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl