Historie z życia

Pan mody podczas swojej sesji ślubnej dokonał niezwykłego - uratował życie tonącego chłopca!

 Clayton i Brittan Cook, są świeżo upieczony małżeństwem z Kitchener w Kanadzie. Zaledwie tydzień po swoim ślubie udali sie na sesję zdjęciową z fotografem Darren'em Hatt'em. Modzi cieszyli sie piękną pogodą i z uśmiechem pozowali do wspólnych zdjęć gdy nagle pan młody wskoczył do wody. Nie by to jednak akt ucieczki przed małżeństwem, a próba ratowania tonącego chłopca, który rozpaczliwie walczył o życie. Zobacz zdjęcia, które fotografowi udało się uchwycić podczas heroicznego zachowania pana młodego. 

Niezwykle chwile uchwycone na zdjęciach …kiedy mężczyzna zamienia się w ojca

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie w życiu rodziców. Kobieta nosząc maluszka tuż pod sercem nawiązuje z nim szczególna więź przez 9 miesięcy,  nieco inaczej może być w przypadku mężczyzny. Z chwilą wzięcia dziecka na ręce, może namacalnie poczuć swoją przyszłą rolę jaką jest ojcostwo.  Chyba nie ma piękniejszego widoku jak wzruszony mężczyzna trzyma w objęciach malutkiego człowieka uświadamia sobie że jest TATĄ.

10 rzeczy które niemal każda mama sekretnie robi

Życie młodej mamy to nie sielanka. Śmierdzące pieluszki, brak czasu na spokojne poczytanie książki, czy odwieczne pytania małego dziecka.. jest tego mnóstwo, jednak każda mam ma swoje sposoby na tego typu zadania. Zobaczcie jak radzą sobie sprytne mamusie. Znacie te sytuacje?

Te maluchy urodziły się mimo różnych przeciwności. Teraz rodzice pokazują fotki „tęczowych dzieci”, bo po burzy przychodzi tęcza

Tęczowe niemowlęta to słodka fraza, określająca dzieci które przyszły na świat po poronieniu lub śmierci noworodka. Te dzieciaczki są dowodem na to, że po każdej burzy przychodzi tęcza. Teraz mogą rozjaśniać życie swoim rodzicom, a oni dumni ze swoich pociech pokazują fotografie z uroczych sesji zdjęciowych. Te waleczne maluszki zasługują na szczęście.

Para nie miała żadnych fotografii ze swojego ślubu, dlatego odtworzyli go na sesji zdjęciowej …60 lat później

W 1957 młodzi powiedzieli sobie sakramentalne tak. Dziadek przygotował podwórko, ciocia upiekła ciasto, a matka chrzestna uszyła sukienkę. Wszystko odbyło sie w cudownej rodzinnej atmosferze, a wspominania zostały jedynie w pamięci, gdyż nie mają ani jednego zdjęcia z tamtej uroczystości.  Znaleźli się jednak dobrzy ludzie którzy zaoferowali, że z dużą chęcią spróbują odtworzyć te chwile. Takim sposobem kochające się małżeństwo dokładnie o 60 latach odtworzyło swoje najmilsze wspomnienia. Ta sesja jest dowodem, że miłość nawet po 60 latach może mieć taką samą siłę jak na samym początku. W ich przypadku jest jeszcze większa, bo utwierdzona życiowymi doświadczeniami. Czyż nie są cudowni?

Noworodek przylgnął do mamusi - najsłodszy uścisk jaki można dostać. Ten filmik rozgrzeje każde serduszko

Nowonarodzone dziecko zaraz po urodzeniu wtuliło się w twarz swojej mamusi. To emocjonalne połączenie zszokowało nawet personel medyczny. Chwile te zostały uwiecznione na filmiku, dzięki czemu każdy może zachwycić się tym wzruszającym wydarzeniem.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl