Historie z życia

Para przez rok schudła razem ponad 400 kilogramów udowadniając, że noworoczne postanowienia to dobra okazja do zmiany życia

Ileż to razy słyszałeś od znajomych o chęci zrzucenia paru kilogramów, jednak nic ku temu nie czynili?  Lexi Reed i jej mąż Danny nie rzucali słów na wiatr i od 1 stycznia 2015 roku wzięli się za siebie. Wytrwali w swoim postanowieniu, a efekty ich treningów i wyrzeczeń są niesamowite. Zobaczcie niezwykłą historię ich rocznej metamorfozy.

10 pomysłów na pozowane zdjęcia z dziećmi - Oczekiwania kontra rzeczywistość

Wiele rodziców marzy o pięknie wystylizowanych zdjęciach swoich podopiecznych. Zamiast wizyty u profesjonalnego fotografa,  niektórzy próbują samodzielne podjąć próby odtworzenia słodkich zdjęć. Niestety nie zawsze wychodzą tak jakby tego chcieli, szczególnie kiedy główny model czyli zdjęci nie jest zbyt chętne do współpracy. Prezentujemy zbiór najciekawszych sytuacji, kiedy oczekiwania spotykają się z rzeczywistością. 

Pan młody popłakał się przed ołtarzem, kiedy ujrzał swoją przyszłą żonę

Jeśli nie wiesz co to prawdziwa miłość, to zerknij na poniższy filmik. Reakcja pana młodego jest po prostu szczera i ukazuje skumulowanie emocji jakie dotykają człowieka podczas tego niezwykłego dnia jakim jst włsany ślub. Mieliście podobnie? 

10 pomysłów na magiczne oświadczyny, którym trudno byłoby się oprzeć

Co zrobić aby oświadczyny były bardzo miłym zaskoczeniem dla wybranki naszego serca? Jak je przygotować?  To w jaki sposób wyobrażasz sobie idealne oświadczyny zależy od indywidualnych preferencji pary. Jedno jest pewne jeśli są przygotowane z sercem nic innego nie jest ważne. Ci mężczyźni się wyjątkowo postarali. Na propozycję zadaną w takich okolicznościach odpowiedź jest tylko jedna.

Różne odcienie bycia w ciąży. Widzicie siebie na tych zdjęciach?

Ciąża rządzi się swoimi prawami. Jeśli przechodziłaś już przez ten etap w życiu, pewnie zaznałaś różnych sytuacji, które były dla Ciebie nowością. Zobaczcie zabawne zdjęcia kobiet, które pokazują ich doświadczenia i spostrzeżenia z różnych etapów ciąży. Widzicie siebie na tych zdjęciach?

Reakcja 66-letniego mężczyzny z daltonizmem, który widzi wszystkie kolory po raz pierwszy w życiu

Dziadek dostał od swoich wnuków niezwykły prezent. Podarowały mu specjalne okulary, dzięki którym może zobaczyć wszystkie kolory mimo iż jest daltonistą. Dla 66-latka ten podarunek okazał się tak dużym zaskoczeniem, że nie mógł powstrzymać wzruszenia. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl