Podróże

Otwórz się na wschód - odkryj piękno litewskiego wybrzeża

Kłajpeda i Mierzeja Kurońska Liczba tanich i bezpiecznych, a zarazem atrakcyjnych kierunków turystycznych w ostatnich latach wyraźnie maleje. Według raportów różnych biur podróży Polacy porzucają już nie tylko takie kierunki jak Egipt, Tunezja czy Turcja, ale też Francja i Chorwacja. Większość wybiera teraz Grecję lub Portugalię. Dużym „wzięciem” cieszą się też wycieczki do Bułgarii. Jeśli jednak interesował by Was jakiś bardziej oryginalny kierunek – z jednej strony atrakcyjny, z drugiej wciąż mało odkryty – może warto spojrzeć na wschód. Litwę turystycznie zwykliśmy nie doceniać, a nawet nieco ignorować, podczas gdy ta naprawdę ma się czym pochwalić. Spójrzmy choćby na jej wybrzeże – na Kłajpedę i Mierzeję Kurońską. Warto!

Sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na wakacjach

Czas wakacji to okres, w którym zwykle wybieramy się z całą rodziną na zasłużone urlopy. W końcu wypoczywamy i cieszymy się życiem jak nigdy wcześniej. To moment, w którym także dobrze jest zadbać o swoje finanse i postarać się o to, by „nie przeholować”. Nie da się ukryć, że ciepłe dni, wspaniała atmosfera wakacyjnych kurortów często dają się nam również we znaki finansowo i trwonimy wiele pieniędzy w czasie wakacji. Dobrze będzie ich nieco zaoszczędzić. Oto jak to zrobić.

Zanim wyjedziesz za granicę, poznaj 8 zasad bezpiecznego podróżowania

Masz w planach wyjazd do ciekawego kraju? Zanim jednak podejmiesz taką decyzję zapoznaj się z zasadami bezpiecznego podróżowania. Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony. Przestrzegając poniższych zaleceń z pewnością unikniesz wielu nieprzyjemnych sytuacji.

11 magicznych ścieżek, którymi można iść bez końca

Magiczne ściezki, które wyglądają jak z bajki.  Przepiękna sceneria, która zachwyca.

Piękne miejsca w Polsce, które warto odwiedzić nie tylko na wakacjach

Polska potrafi zaskoczyć swym pięknem. Najpiękniejsze miejsca w Polsce, które możesz zobaczyć nie tylko na wakacjach. Wybierz się tam już dziś!

Piękne miejsca w Polsce, w które warto się wybrać o każdej porze roku

Piękne miejsca w Polsce, które wyglądają przepięknie - idealne do zwiedzania o każdej porze roku

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl