Galerie

Podróż po Emiratach Arabskich. Najpiękniejsze miejsca

Od mojej spontanicznej podróży do Emiratów Arabskich minęły już prawie 2 tygodnie, więc miło jest wrócić do tego wspaniałego czasu przy okazji przygotowywania wpisu. Poniżej możecie zobaczyć galerię 

Kierunek na wakacje - Santorini

Gdy za oknem wciąż zimno i wieje, może warto spojrzeć przez chwilę na mapę i poszukać pocieszenia w planowaniu zbliżających się powolnym krokiem wakacji. Od kilkunastu lat jednym ze stałych urlopowych hitów jest Santorini – wulkaniczna wyspa należąca do Grecji, o niezwykłej urodzie i fascynującej przeszłości.

6 powodów, dla których smartfon w podróży nie wystarczy

Fotografowanie smartfonem ma różne zalety. Jest łatwe, szybkie, no i przede wszystkim telefon mamy zawsze przy sobie. Są jednak sytuacje, gdy ten mały, zgrabny aparacik nie pozwoli Ci zrobić takich zdjęć, jakie byś chciała. I niestety, możesz się o tym przekonać już podczas podróży, gdy trudno będzie wziąć znikąd lepszy aparat, skoro się go nie zabrało z domu.

Florencja za darmo

Zwiedzanie Italii to powolne odkrywanie miejsc, w których echa przeszłych epok są wciąż wyraźnie słyszalne, gdzie z przyjemnością podąża sie szlakiem dawnych artystów i poetów. Włoską mekką wszystkich miłośników sztuki jest Florencja, piękna i zachwycająca perła Toskanii, do której wieki temu zmierzali twórcy i handlarze, a dziś miasto to tłumnie zwiedzają turyści z całego świata. I wbrew pozorom zwiedzanie stolicy Toskanii wcale nie musi wiązać się z wydatkami. Jak się okazuje, dużą część wspaniałych zabytków Florencji możemy podziwiać zupełnie za darmo.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl