Psychologia

Na co facet zwraca uwagę, gdy patrzy na kobietę?

Prawdą jest, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego należy się dobrze przygotować. Nie zapominamy także o tym, że panowie są wzrokowcami. Na co zatem zwracają szczególną uwagę, kiedy na kobiety patrzą?

Co to oznacza być kobietą niezależną?

Niezależność to bardzo ważna sprawa. Niektóre kobiety cieszą się nią, inne niestety nie mają takiej możliwości. Cóż…życie układa się różnie. Ale co to właściwie znaczy „kobieta niezależna?”, jak ją zdefiniować?

Jakie są cechy kobiety idealnej według faceta?

Mawia się, że nie ma ludzi idealnych, to samo dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jednak są panie, którym zdecydowanie jest do owego ideału bliżej niż innym. Posiadają one szereg specyficznych cech. Jakich? Sprawdźmy to!

6 rzeczy, które są bardzo istotne dla każdej kobiety w związku

Kobiety w stałym związku mają swoje oczekiwania.  Aby wszystko rozwijało się w dobrym kierunku, a miłość rozkwitała, należy nią stale pielęgnować. Zobaczcie na co kobiety zawracają szczególną uwagę. Wybraliśmy najważniejsze z nich. Macie podobne?

Jakie cechy charakteru podobają się mężczyznom?

Każda z nas chciałaby, by faceci za nią szaleli. Dlatego też regularnie odwiedzamy fryzjera i kosmetyczkę, kupujemy mnóstwo modnych ciuchów…ale nie o to do końca chodzi! Ważne są bowiem cechy naszego charakteru. Które z nich mężczyźni najbardziej doceniają?

Pierwsze objawy zakochania – Zobacz czy wystąpiły już u Ciebie?

Okres zauroczenia i zakochiwania to niezwykły czas dla pary. Naukowcy porównują go do stanu uzależnienia, podobnego jak u narkomanów. Uaktywniają się różne obszary mózgu odpowiedzialne za poczucie szczęścia, zmieniamy swoje przyzwyczajenia i uwydatniamy nasze atuty.  Zobaczcie czym objawia się okres zakochania.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl