Psychologia

7 rzeczy, które denerwują facetów, ale nie powiedzą o tym kobietom

Mężczyźni należą do płci, która przeważnie nie lubi wdawać się w konflikty. Choć pewne momenty wolą przemilczeć, istnieje takich kilka rzeczy, które szczególnie denerwują ich u kobiet. Jeśli jesteś ciekawa co to takiego? Zobacz co płeć piękna powinna zmienić, aby mniej wkurzać swoich partnerów.

Historia dojrzewania miłości w kilkunastu ilustracjach. Tak powinna wyglądać

Miłość od pierwszej chwili spotkania do ostatniego oddechu jest czymś niewyrażalnie pięknym. Najczęściej możesz ją zobaczyć w codziennych małych gestach i przy wspólnie spędzonych chwilach. Ilustrator Pascal Campion wie jak ją wyrazić w rysunku, aby niemalże poczuć ja na własnej skórze. Warto doceniać małe rzeczy. Prawdziwa miłość to...

8 rzeczy, które po ślubie zaczynają być łatwiejsze

Wydaje Ci się że życie po ślubie nie przyniesie niczego dobrego. Otóż istnieją elementy, które sprawiają, ze mieszkanie po powiedzeniu sobie sakramentalnego tak, jest zdecydowanie lepsze niż to w pojedynkę. Zobaczcie co po ślubie może się zmienić. Pomożemy Ci wymienić kilka elementów, które ukazują dobre strony małżeństwa.

10 małych szczegółów przez które tracisz nerwy na co dzień

Życie to nie sielanka. Choć próbujesz zachować spokój, bywają takie sytuacje, które mogą wyprowadzić z równowagi największego twardziela. Co byście dodały do tej listy?

Słodkie obrazki pokazujące czym naprawdę jest miłość bratnich duszy

Zapewne każdy ma swoją bratnią duszę, kwestią czasu a często przypadku jest możliwość jej spotkania. To miłość, przyjaźń i szacunek sprawia, że takie osoby czują się cudownie w swoim towarzystwie. Ze względu na to, że świetnie się rozumieją kłótnie w takim związku praktycznie nie występują. A Wy znaleźliście już swoją połówkę? Zobaczcie czym według autorów rysunków jest prawdziwa miłość?

Jak wychować swoje dziecko na dobrą i szczęśliwą osobę?

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Tylko jak to postępować, aby wychowanie nie skręciło w złą drogę. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wyrosło na dobrego i mądrego człowieka, który szanuje innych nie zapomnij o poniższych elementach.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl