Psychologia

7 prostych sposobów na pozbycie się nieśmiałości

Nieśmiałość w oczach innych bywa urocza, a nawet pociągająca. Jednak osoby, które się z nią zmagają, wcale nie uważają tej cechy za zaletę, a wręcz przeciwnie. Lęk przed publicznym wystąpieniem czy poznaniem nowych osób jest paraliżujący, a cierpi na tym życie towarzyskie i zawodowe. Przedstawiamy kilka skutecznych sposobów na to, jak radzić sobie z nieśmiałością.

#12 Wszechobecna DIETA

  Idzie wiosna! Musisz schudnąć! Czas na NOWĄ DIETĘ! Z nami schudniesz w miesiąc! A z nami w tydzień! Kup te tabletki – odchudzą Cię o 10 kg w 2 tygodnie! To jedz! A tego nie jedz!  

Czy warto podjąć terapię na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym?

Czy warto podjąć terapię na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym? Czy terapeutki zawsze mają rację? Czy gadulstwo to dobra cecha? Czy da się wytrzymać z samymi kobietami w jednym pomieszczeniu przez dwanaście tygodni? Tego czytelnik dowie się w trakcie zajmującej lektury.

Rzeczy, które zrozumieją tylko młodzi rodzice

Jeśli jesteś już rodzicem albo dopiero nim zostaniesz, weź sobie te słowa do serca. Przestań się załamywać, odetchnij. Są ludzie, którzy przechodzą przez to samo. Drodzy ojcowie dla Was też jest ten artykuł, bo wierzę, że odwalacie kawał dobrej roboty. Pamiętajcie, nikt Was nie zrozumie, zanim sam tego nie doświadczy.

Być jak ktoś inny...

Jakiś czas temu przeczytałam pewną książkę, która swego czasu była bardzo popularna. Książka ta, już pod pierwszych stron dała mi do myślenia. Zwróciła moją uwagę na "przypadłość", która zapewne dotyczy większości ludzi na świecie.  W książce, jedna z bohaterek lubi przyglądać się życiu innych, układać scenariusze ich życia, zazdrościć im szczęścia, które sama im przypisała. Może nie dosłownie w ten sposób, ale większość z nas chociaż raz w życiu postąpiła bardzo podobnie.

#10 Ciało Anorektyczki

Patrząc na Anorektyczki i nie będąc wtajemniczonym w temat, można odnieść jedno zasadnicze wrażenie – one wszystkie są chude jak szczapy i świetnie nadają się do roli wieszaków na ubrania na pokazach mody. To prawda.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl