Psychologia

Jak rozszyfrować mężczyzn? - porady Singielki

Współczesny świat w jakim obecnie żyjemy rządzi się swoimi prawami. W czasach naszych dziadków czy rodziców, kiedy nie było popularnych dzisiaj social mediów, nawiązywanie znajomości wyglądało zupełnie inaczej. Każdy rozmawiał z każdym, wówczas nikt nie zwracał dużej uwagi na to jak wygląda drugi człowiek. Wygląd nie był istotny w wyborze partnera tylko to co człowiek ma w sercu. Inaczej mówiąc charakter człowieka. A dzisiaj na portalach randkowych można spotkać wielu kandydatów na partnera, ale jeżeli nie spełniasz wizualnych i fizycznych wymagań, to na poznanie wewnętrznego ja nie masz szans. A przecież prawdziwe piękno to nie ładna buzia i wysportowana sylwetka, tylko to jaki człowiek jest naprawdę. Czy ma szacunek do innych? Czy mówi to co chce powiedzieć czy coś ukrywa? Niektóre portale randkowe to przereklamowany sposób wyciągania kasy od niezależnego singla, który poza pracą nie ma czasu wyjść gdzieś z domu.

5 porad, dzięki którym osiągniesz spokój w życiu

Często odczuwasz napięcie i niepokój? Zastanawiasz się, co może być tego przyczyną i jak z tym walczyć? Pragniesz wreszcie poczuć się wolna i zrelaksowana? Skorzystaj z naszych niezawodnych porad.

Czy warto pójść na studia? 5 niewątpliwych zalet

Kończąc liceum/ technikum młody człowiek staje przed ważną życiową decyzją. Czy pójść na studia, a jeśli tak to na jakie? Nie jest to łatwe zadanie i wymaga głębszego zastanowienia. Trudno w jednym momencie zdecydować o swojej całej przyszłości.  Okres studiów to wyjątkowy czas, który daje duże możliwości rozwoju, ale wymaga również poświęcenia kilku lat życia. Zobacz 5 zalet studiowania i zdecyduj  sama.

Asertywność w zgodzie ze sobą – Coach Aneta Michno

Poczucie własnej wartości to gwarancja czerpania radości z życia. Wysoka samoocena wiąże się z pewnością siebie, wiarą we własne możliwości, poczuciem kontroli nad własnym życiem i przekonaniem, że jest się w stanie wiele osiągnąć. Wysokie poczucie własnej wartości sprzyja odnoszeniu sukcesów. Jak wzmocnić skutecznie poczucie własnej wartości?

5 cech charakteru, które sprawiają, że ciągle jesteś nieszczęśliwa

Czy cały czas postrzegasz swoje życie jako porażkę i czujesz się nieustannie nieszczęśliwa? Dowiedz się, które z Twoich cech charakteru sprawiają, że nie umiesz cieszyć się życiem.

Czy bycie wrażliwym oznacza słabość?

Wrażliwość to umiejętność kompleksowego odczuwania. Daje początek takim uczuciom jak miłość, radość, kreatywność a jednocześnie stanowi sedno trudnych emocji takich jak lęk, wstyd, rozczarowanie. Bycie wrażliwym oznacza akceptację przeżywania i zrozumienia wszystkich emocji. Odważ się być wrażliwą i żyj z wielką odwagą!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl