Psychologia

Rodzina jak z obrazka? – Poznaj przepis na ciepły dom i szczęśliwą rodzinę

Szczęśliwa rodzina to taka w której wszyscy się wzajemnie szanują, rozmawiają i wspierają w podejmowaniu przeróżnych decyzji. Oczywiście bywają sprzeczki mniejsze i większe, ale one powodują jeszcze większe zaciskanie więzi. Zobaczcie jakie cechy, powinna posiadać zdrowa i radosna rodzina. Może nie ma przepisu na ideał, jednak postępując według tych punktów z pewnością będzie szczęśliwa.

#16 Szykanowanie Anorektyczek

Zdecydowanie częściej spotkamy się z niemiłymi komentarzami względem osób wyjątkowo otyłych. Dużo łatwiej części z nas jest się z nich naśmiewać, nie mając bladego pojęcia czy dana osoba cierpi na nadwagę w wyniku własnego zaniedbania czy jest to efekt jakieś choroby, choćby i na tle psychicznym! Jednak jak się okazuje, Anorektyczki również mogą i są wytykane palcami, o czym przekonałam się na własnej skórze.

#15 Bulimia – mniejsze zło?

Rodzina zazwyczaj się cieszy, kiedy widzi, że w końcu zaczęłaś jeść, prawda? Nie przerywają Ci, choć mogą być w lekkim szoku, że do tej pory nic nie jadłaś, a nagle pochłaniasz trzecią dokładkę dwudaniowego obiadu i jeszcze prosisz o deser!

8 oznak pokazujących, że stworzycie świetną rodziną

Zastanawiasz się, czy aby na pewno sprawdzicie się jako rodzina? Te ilustracje pomogą rozwiać Twoje wątpliwości. Wiadomo, życie pisze różne scenariusze i nie można przewidzieć przyszłości. Jednak pewne cechy mogą tylko utwierdzić Cię w przekonaniu, że to jest ten jedyny na całe życie.  Wzajemny szacunek do siebie to świetna podstawa do budowania trwałego i dobrego związku. Zgadzasz się z tym?

9 symptomów pokazujących, że Twój facet będzie wspaniałym ojcem

Jesteście razem i czasem zastanawiasz się nad wspólną przyszłością? Ciekawi Cię jak sprawdzić czy Twój facet będzie dobrym ojcem? Służymy pomocą. Te ilustracje Zobacz 5 symptomów pokazujących, że znalazłaś mężczyzną, który świetnie sprawdzi się w roli taty.

7 ilustracji, które pokażą Ci jak wspaniale jest być matką. Zgadzasz się z nimi?

Stało się, jesteś mamą. Ten cudowny etap w życiu to bardzo duża odpowiedzialność, ale i masa szczęścia i radosnych chwil. No i teraz doszedł Ci dodatkowy dzień do świętowania… Dzień Matki. Zobacz jakie niewątpliwe zalety wynikają z roli matki. Te ilustracje Ci to udowodnią.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl