Zwierzęta

Jak wyglądasz w oczach swojego psa? Te ilustracje to pokazują

Psy to niezwykłe stworzenia, które dają mnóstwo miłości, niewiele oczekując w zamian. Artystka Kelly Angel w swoich ilustracjach (poprzez porównania) pokazuje jak widzimy się w swoich oczach, a jak w oczach naszych pupili. Różnica jest ogromna i daje do myślenia. Pieski zawsze będą cieszyć się na widok człowieka, niezależnie kim jest, jak wygląda i co robi. Mogą polepszyć humor w nawet najbardziej nieudany dzień. 

Poruszające zdjęcia pokazujące wyjątkowe przywiązanie kotów do ludzi. Myślisz, że to możliwe?

Wiele osób twierdzi, że koty nie są zdolne do ukazywania uczuć i nie mogą być tak dobrym przyjacielem człowieka jak pies. Natomiast koty, mimo iż są samotnikami, mogą bardzo przywiązać się do swojego właściciela. Mruczący i puszysty kotek, pozytywnie wpływa na psychikę człowieka, zmniejsza stres i poprawia nastrój. Te zdjęcia udowodnią, że miłość pomiędzy kotem i człowiekiem jest możliwa. 

Komiczne ilustracje przedstawiające codzienne życie z kotami. Znacie te sytuacje?

Właściciele kotów już dawno przekonali się, że ten typ zwierząt może być wyjątkowo uparty i charakterny. Te milutkie istotki są indywidualistami, które nie łatwo wytresować. Wszystko co możesz zrobić, to zaakceptować je takimi jakimi są. Przedstawiamy ilustracje, które pokażą Wam zabawne sytuacje z codziennego życia z kotami.  Z pewnością po ich zobaczeniu, na twarzy nie jednej z Was pojawi sie uśmiech. 

15 zdjęć kotków przed i po uratowaniu, które chwytają za serce

Przedstawiamy wzruszające zdjęcia, które udowodnią Ci, że warto otworzyć swoje serce na bezbronne i cierpiace zwierzątka. Te słodkie kociaki porzucone przez poprzednich właścicieli, znalezione były w śmietnikach, pudełkach, czy opuszczonych budynkach. Czasem wystarczy niewiele, aby odmienić życie małej istotce, a zobaczysz, że dobro wróci. Zobacz niezwykłe metamorfozy kotów przed i po uratowaniu.  

5 przydatnych porad na to, jak zadbać o swojego psa

Opieka nad czworonogiem to duży obowiązek, który bierzemy na siebie na lata. Jak pielęgnować zwierzaka, by był zdrowy, szczęśliwy i chętnie nam towarzyszył każdego dnia? Oto kilka wskazówek dla początkujących.

6 zakazanych produktów, których Twój pies nie powinien jeść

Niektórym ludziom wydaje się, że psy – i ogólnie rzecz biorąc zwierzęta – mogą tak naprawdę jeść wszystko i nic im nie zaszkodzi. Psy mają jednakże inne potrzeby żywieniowe niż człowiek, a poza tym wiele produktów, które dla nas są bezpieczne, dla nich mogą być szkodliwe. Z uwagi na fakt, że mnóstwo osób posiada w domu psich pupili, warto wiedzieć co można im podawać, a czego nie – i dlaczego? Posiadając psa, lepiej zapoznać się z listą produktów zakazanych – tym bardziej, że często lubią one ich smak i zapach!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl