Lifestyle

8 rzeczy, których nie wiesz o brokułach

Brokuły to smaczne i niezwykle wartościowe warzywa. Działają na tak wielu płaszczyznach, że nic tylko je chrupać. Nie tylko chronią przed rakiem, anemią i wrzodami żołądka ale także wpływają na prawidłowe funkcjonowanie wzroku i regulują poziom cukru we krwi. Brokuły mają jednak dużo więcej właściwości...

Idealne rośliny, które odstraszą komary

Nawet najbardziej udany wieczór na działce, tarasie, balkonie czy w ogrodzie potrafią zakłócić bezlitosne komary. Choć sposobów na walkę z nimi jest wiele, my przyglądamy się tym najbardziej naturalnym. Poznaj 4 popularne i łatwe w uprawie rośliny, które odstraszą komary. Być może znajdą one miejsce również w twoim domu lub ogrodzie?

6 wygórowanych oczekiwań kobiet, przez które tracą w oczach mężczyzn

Zobacz, czego powinnaś unikać, jeśli nie chcesz być źle postrzegana przez mężczyzn.

4 miejsca, w których możesz zastosować sodę oczyszczoną

Opakowanie sody oczyszczonej znajduje się z pewnością w każdym polskim domu. Lecz czy znamy wszystkie zastosowania tego niepozornego białego proszku? Czas dowiedzieć się, gdzie się nam przyda!

Co kupić mamie z okazji Dnia Matki?

Dzień Matki już coraz bliżej. Dla mnie jest to wyjątkowy dzień, ponieważ mogę podziękować mojej mamie za wszystko oraz powiedzieć jej jak bardzo ją kocham. Oczywiście powinniśmy to robić nie tylko raz w roku, ale kiedy tylko serce nam to podpowiada.  Macie już kupione prezenty dla swoich mam ? Jeśli nie to możecie im kupić słodkości od Chocolissimo lub wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać zestaw kosmetyków naturalnych. W rozdaniu tym wygrywają aż trzy osoby. Link do rozdania.

Typy kobiet, których poszukują mężczyźni

Istnieją pewne typy kobiet, za którymi szaleją mężczyźni i które zawsze będą ich intrygować. Dowiedz się, czy jesteś jedną z nich lub znajdź swoją inspirację!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl