Lifestyle

5 najważniejszych cech kobiet, za które są szanowane przez mężczyzn

Kobiety są mocno doceniane przez mężczyzn. Mimo, że część z nich usuwa się i woli zajmować się domem, to i tak ich praca i wysiłek są bardzo szanowane. Poznaj 5 najważniejszych cech, które sprawiają, iż faceci całkowicie tracą głowę.

Wzruszająca sesja zdjęciowa nowonarodzonych bliźniąt, które musiały się szybko rozstać

Lyndsay i Matthew z Ohio od lat starali się o dziecko, gdy ich marzenie się spełniło i to podwójnie nie mogli wyjść z zachwytu. Podczas badań prenatalnych, lekarze nie mieli jednak dobrych wieści. Otóż chłopiec miał różne zaburzenia, a jego prawa komora serca nie funkcjonowała prawidłowo, dlatego powiedzieli, że malutki urodzi się, jednak przeżyje zaledwie kilka dni.  Gdy bliźniaki William i Reagana przyszły na świat postanowili upamiętnić ten krótki, ale wspólny czas. Ich zaprzyjaźniony fotograf zrobił im piękną sesję zdjęciową, która będzie im przypominać te krótkie chwile razem. Po odejściu Williama dumny tata powiedział, że: "Były to najszczęśliwsze 11 dni w moim życiu". Te maluszki są naprawdę niezwykłe.

Nie wiesz czy Twój mężczyzna Cię kocha? Te proste symptomy Ci to pokażą

Nie jest to żadną tajemnicą, że mężczyźni i kobiety inaczej okazują swoje uczucia. Podczas gdy kobieta oczekuje lawiny wyznań, on pokazuje to w inny sposób. Gładzenie po włosach, mocne przytulenia, czy troska o Twoje zdrowie to jedne z nich. Jeśli jesteś ciekawa, czy Twój mężczyzna szaleje za Tobą zerknij na poniższe punkty.

10 prostych sposobów, jak być lepszą mamą w 2018 roku

Jeśli czytasz ten artykuł to zapewne jesteś wspaniałą mamą, która chce dla swoich dzieci jak najlepiej. Bycie dobrym rodzicem wcale nie musi być trudne. Prawdą jest, że nasze pociechy od pieniędzy, wycieczek, czy pięknych zdjęć na profilach społecznościowych wolą obecność rodzica, który poświęca mu swoją uwagę. Nie musisz być perfekcyjna aby być idealną mamą. Oto 10 ciekawych porad, które pomogą Ci w wychowaniu swoich dzieci.

Niebanalne pomysły na oświadczyny, którym trudno by było odmówić

Nawet jeśli już od dawna planujecie wspólną przyszłość, nietypowe oświadczyny mogą być wielką niespodzianką. Takie chwile wspomina się do końca życia, dlatego warto czasem wykazać trochę inicjatywy, a emocje będą jeszcze większe. Zobaczcie kilka najciekawszych pomysłów, jedne są romantyczne, inne wesołe, a jeszcze inne totalnie niespodziewane. Najważniejsze żeby były prosto z serducha!

7 sposobów na zwiększenie atrakcyjności mężczyzn w oczach kobiet

Możesz się zdziwić, ale istnieją naukowo potwierdzone sposoby na zwiększenie swojej atrakcyjności w oczach kobiet. Większość z nich związana jest z ewolucja i chęcią przedłużenia gatunku. Kobiety instynktownie wybierają mężczyzn z którymi mogłyby Dzielic resztę życia. Zobaczcie na co kobiety zwracają uwagę u płci przeciwnej?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl