Lifestyle

4 zalety karmienia piersią. Zgadzacie się z tym?

Karmienie piersią należy do jednej z najbardziej naturalnych czynności po porodzie. Niewątpliwą zaletą jest możliwość dostarczania dziecku własnego i pełnowartościowego pokarmu. Zobaczcie jakie inne zalety wynikają z tego sposobu żywienia niemowlaka.

Koniecznie sprawdź, o czym marzy Kasia na Dzień Kobiet

Kobiety kochają dostawać kwiaty, biżuterię i słodycze. Płeć piękna uwielbia komplementy i czułe słowa. Jest dużo rzeczy, które lubimy i kochamy. Ale czego tak naprawdę potrzebujemy?. O czym marzy większość kobiet na Świecie?

Nastaw się na wiosnę!

Za oknem zauważyłaś pierwsze oznaki wiosny, a humor wciąż pozostaje zimowy? Nastrój się na wiosnę! Zauważyłam, że od kilku dni chodzę naładowana pozytywną energią. Nawet wiem czym jest to spowodowane. Słońce! Jak się okazuje, rozgrzewające promienie słońca działają na ludzi jak rozrusznik szczęścia. Jeśli Tobie nie udzielił się wiosenny entuzjazm, warto zastosować kilka zmian w codzienności. 

Ilustracje pokazujące życie przed i po ślubie. Zgadzacie się z nimi?

Nie ma co ukrywać, że życie po ślubie nie wygląda identycznie jak podczas okresu randkowania. Otóż wszystko się zmienia. Wasze relacje przejdą na wyższy poziom i nie będziecie musieli już nic przed sobą ukrywać. Te obrazki pokażą Ci kilka zabawnych sytuacji  "przed" i "po"  powiedzeniu sobie sakramentalnego "tak". Co Ty na to?

Codzienne problemy które dotykają każdego z nas [Zabawne ilustracje]

Problemy spotykaja nas na codzień. Ważne jednak, aby nie stracić poczucia humoru i dystansu do otaczających nas sytuacji. Poznaj humorystyczne rysunki, które sprawią, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech. Ilustratorka poprzez kreatywne rysowanie zmaga się z codziennymi problemami.

8 zdjęć przed i po wykonaniu makeup’u. Zobacz siłę makijażu!

Makijaż może zdziałać cuda, a te zdjęcia są na to dowodem. Odpowiednio nałożony wyostrzy rysy, optycznie powiększy oczy, podkreśli zmysłowe usta, czy zaakcentuje kości policzkowe. Każda kobieta powinna czuć się idealnie we własnej skórze. Przygotowaliśmy metamorfozy przed i po wykonaniu makeup’u, które Cię pozytywnie zaskoczą.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl