Lifestyle

6 małych szczegółów przez które dla mężczyzny jesteś nudna

Zauważasz, że mężczyźni nie traktują Cię jak kobietę, lecz zawsze jako koleżankę? Znamy przyczyny!

8 rzeczy, które przestają Cię obchodzić, kiedy przekroczysz 30

Gdy granica magicznej 30 zbliża się coraz bradziej, pewne rzeczy przestają mieć znaczenie. Dawniejsze zaczepki młodszych, albo dodatkowe kilogramy nie są już tak drażniące, a nawet stają siię niemal niewidoczne. Zobaczcie, czy odczuwacie już skutki upływu lat? Źródło: http://astkhik.com/

Codzienne problemy, które dotykają wszystkie dziewczyny. Znasz je?

Prudence jest dwudziesto kilku letnią dziewczyną, która wchodzi w dorosłe życie. Niestety nie jest ono usłane różami i nie zawsze jest różowe jak w reklamach. Zobacz jak młoda ilustratorka przedstawia sytuacje z życia codziennego. Przejrzyj poniższe obrazki i zobacz czy znalazłaś w nich również siebie.   Więcej na: https://instagram.com/planetprudence/

Życie w związku: Codzienne sytuacje, kiedy oczekiwania wychodzą na przeciw rzeczywistości

Życie w związku to pasmo nowych doświadczeń zarówno dobrych jak i złych. Bywa i tak, że chwile, które powinny być zmysłowe i romantyczne, nie do końca wyglądają jak z filmu. Te ilustracje pokazują, że czasem wystarczy zachować dobry humor , bo życie nie jest różowe. Jeśli macie dystans do siebie i otaczającego Was świata jedno jest pewne - na pewno nie będziecie się razem nudzić.

Włosy świecące nocą – trend, który trudno zignorować

Widziałaś już wiele nowych trendów i myślałaś, że nic Cię już nie zaskoczy? Zajrzyj do galerii i poznaj nowy sposób na nietuzinkowy wygląd. Te kolorowe pasma z dodatkiem specjalnej farby fluorescencyjnej sprawią, że będziesz widoczna podczas każdej imprezy! Ten niezwykły efekt doda Ci pazura. 

4 porady, dzięki którym pokonasz jesienne przesilenie

Zaatakowało Cię jesienne przesilenie? Czujesz się osłabiona fizycznie, a jednocześnie trudno Ci zmotywować się do jakiejkolwiek aktywności? Dzięki kilku prostym trikom z pewnością szybko sobie z nim poradzisz.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl