Lifestyle

Szczęśliwi rodzice pochwalili się zdjęciami swojej drugiej pary bliźniąt. Chwytają za serce!

Małżeństwo  Juliet i Nikki zostali szczęśliwymi rodzicami drugiej pary bliźniąt. Taka sytuacja zdarza się naprawdę rzadko, dlatego postanowili ja udokumentować. Zdjęcia uchwyciły czystą miłość rodzeństwa, którego magiczna więź jest jeszcze mocniejsza ze względu na fakt bycia rodzeństwem bliźniaczym. Zazdrościcie im fotogeniczności?

5 rzeczy, których nie powinnaś robić dla swojego mężczyzny

Każda z nas chce uszczęśliwiść swojego mężczyzna, ale pamiętaj - są granice rozsądku!

10 wzruszających zdjęć kobiet w trakcie i po ciąży. Chwytają za serce!

Takie zdjęcia to niezwykła pamiątka, która będzie przypominać okres ciąży. Zobacz świetne pomysły na wyjątkowe uchwycenie chwil w trakcie i po urodzeniu dziecka. Może zainspirują Cię do wykonania własnych zdjęć? Czas w którym kobieta nosi małego człowieka pod swoim sercem, dzięki fotografiom na długo zostanie w Waszej pamięci. Naprawdę wzruszające.

Ilustracje pokazujące życie przed i po ślubie. Zgadzacie się z nimi?

Nie ma co ukrywać, że życie po ślubie nie wygląda identycznie jak podczas okresu randkowania. Otóż wszystko się zmienia. Wasze relacje przejdą na wyższy poziom i nie będziecie musieli już nic przed sobą ukrywać. Te obrazki pokażą Ci kilka zabawnych sytuacji  "przed" i "po"  powiedzeniu sobie sakramentalnego "tak". Co Ty na to?

Codzienne problemy kobiet w 12 zabawnych ilustracjach. Znajdziecie w nich siebie?

Powiedzmy sobie szczerze, życie nie zawsze wygląda jak z kolorowych magazynów, filmów, czy reklam. Ilustratorka w zabawnych komiksach ujęła sytuacje z którymi spotyka się na co dzień. Uczy nas, aby śmiać się z własnych przywar, codziennych niezręcznych sytuacji i mieć duży dystans do życia. Znajdziecie w tych rysunkach siebie?

10 cech, które dziedziczymy po rodzicach

Najnowsze badania w dziedzinie genetyki nie pozostawiają złudzeń – bardzo wiele cech otrzymujemy od naszych rodziców i nie mamy na nie najmniejszego chociażby wpływu. O czym mowa? Zapraszamy do lektury!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl