Lifestyle

Codzienne problemy kobiet w 12 zabawnych ilustracjach. Znajdziecie w nich siebie?

Powiedzmy sobie szczerze, życie nie zawsze wygląda jak z kolorowych magazynów, filmów, czy reklam. Ilustratorka w zabawnych komiksach ujęła sytuacje z którymi spotyka się na co dzień. Uczy nas, aby śmiać się z własnych przywar, codziennych niezręcznych sytuacji i mieć duży dystans do życia. Znajdziecie w tych rysunkach siebie?

Ilustracje pokazujące życie przed i po ślubie. Zgadzacie się z nimi?

Nie ma co ukrywać, że życie po ślubie nie wygląda identycznie jak podczas okresu randkowania. Otóż wszystko się zmienia. Wasze relacje przejdą na wyższy poziom i nie będziecie musieli już nic przed sobą ukrywać. Te obrazki pokażą Ci kilka zabawnych sytuacji  "przed" i "po"  powiedzeniu sobie sakramentalnego "tak". Co Ty na to?

Jak wygląda życie przed i po 30? [GALERIA]

Mając 20 lata, wizja trzydziestki na karku wydaje się czymś strasznym. Nie jeden nastolatek, myśląc o tym wieku wyobrażał już sobie swoją starość. Wszystko zmienia się jednak z perspektywą czasu. Co prawda kończą się już nocne imprezy, a zaczyna praca i normalne rodzinne życie. Jednak zmiana priorytetów jest bardzo ważna. To co było dla nas tak istotne dawniej teraz wydaje się wręcz śmieszne. Mamy dla Ciebie galerię, która zilustruje Ci to w świetny sposób. 

Zabawne ilustracje przedstawiające problemy ciężarnych kobiet. Znasz je?

Nikt nie mówił że noszenie małego bobasa w swoim brzuchu to bułka z masłem. Choć wiele osób twierdzi, że ciąża to błogosławiony czas  i najpiękniejszy okres w życiu. Trzeba jednak przyznać, że ma również swoje skutki uboczne i małe wady. Ilustratorka w prosty i zabawny sposób chce nam przybliżyć problemy z którymi spotykają się kobiety w ciąży na co dzień. Znalazłaś w nich siebie?

10 wzruszających zdjęć kobiet w trakcie i po ciąży. Chwytają za serce!

Takie zdjęcia to niezwykła pamiątka, która będzie przypominać okres ciąży. Zobacz świetne pomysły na wyjątkowe uchwycenie chwil w trakcie i po urodzeniu dziecka. Może zainspirują Cię do wykonania własnych zdjęć? Czas w którym kobieta nosi małego człowieka pod swoim sercem, dzięki fotografiom na długo zostanie w Waszej pamięci. Naprawdę wzruszające.

Przez 12 dni jadła same banany. Przekonała się, że ten owoc ma niesamowite właściwości. Zobacz jakie!

Banany stanowią doskonałe źródło wielu składników mineralnych oraz licznych witamin. Są przede wszystkim prawdziwą kopalnią potasu, dlatego polecane są osobom, które walczą z nadciśnieniem. Działanie tych owoców pozytywnie oddziaływuje na wrzody oraz biegunkę u dzieci.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl