Makijaż

Poradnik: Modny makijaż cały rok

Wykonanie dobrego makijażu nie może być obojętne panującej w danej chwili modzie. Ubrania nierzadko decydują o tym, w jaki sposób będą pomalowane usta, jakich cieni do powiek użyje dana kobieta, czy też jaki puder zostanie nałożony. Ubrania są wówczas główną determinantą realizowania makijażu.

Jaki podkład wybrać podczas ciepłych dni?

Wiosna i lato to ciepłe pory roku, podczas których większość kobiet rezygnuje z ciężkich podkładów i pudrów na rzecz bardziej naturalnych, delikatnych kosmetyków. Jak dobrać podkład idealny, który będzie nie tylko naturalnie wyglądał na skórze, ale który przede wszystkim pozwoli zakryć wszelkie niedoskonałości cery?

Jak podkreślić kolor tęczówki? Top 10 makijaży dla niebieskich oczu

Chciałabyś pochwalić się swoimi oczami i podkreślić kolor tęczówki, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszamy do galerii, gdzie odszukasz świetne przykłady makijaży dla niebieskich oczu. Te triki sprawią, że będziesz zniewalać spojrzeniem.

Codzienny makijaż dla blondynki. Jak podkreślić oko?

Jesteś blondynką o jasnych oczach i nie wiesz jak podkreślać swoja urodę na co dzień? W poniższej galerii znajdziesz przykłady delikatnych, naturalnych, ale i nieco mocniejszych makijaży codziennych. Wybierz które pasują do Ciebie i podkreśl swoje spojrzenie.

Makijaż ust: 12 kolorów szminek idealnych do weselnej sukienki

Często tuż przed wyjściem dopada nas konsternacja jaką szminkę wybrać. Zobacz najnowsze propozycje na kuszące usta i wypróbuj je. Ten makijaż ust będzie idealny do weselnej sukienki.

Makijaż permanentny - warto czy nie?

Bywa tak, że musimy się malować, bo wymaga tego nasza praca lub po prostu chcemy lepiej wyglądać i się czuć. Niestety, nie zawsze jednak mamy na to czas. Jak rozwiązać ten problem? Może tak - decydując się na tzw. makijaż permanentny.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl