Galerie

Makijaż grafitowy z rozświetleniem

Makijaż niby ciemny, ale dzięki jasnemu wewnętrznemu kącikowi i opalizującemu cieniowi stał się bardziej jasny. Zapraszam na krok po kroku: 

Metaliczny trend! Niezwykły makijaż w sylwestrowej odsłonie!

Czy masz już pomysł na swój sylwestrowy makijaż? Ta najważniejsza impreza w roku daje nam, kobietom ogromne pole do popisu. Oto propozycje na fantastyczny make up, mieniący się w blasku świec. Idealny makijaż na sylwestra 2016/2017!

17 pomysłów na sylwestrowy makijaż z akcentem złota

Lubisz, gdy Twój makijaż sylwestrowy wyraźnie zwraca uwagę innych? Oto fantastyczny pomysł na stylowy i bardzo kobiecy makijaż sylwestrowy z akcentem złota. Możesz zastosować je zarówno na powiekach, rzęsach, a nawet na ustach! To świetny pomysł na ostatnią imprezę sylwestrową w roku 2016!

Święta 2017: Klasyczny makijaż idealny na wigilijną kolację!

Dobór odpowiedniego makijażu na świąteczną kolację wigilijną to niełatwe zadanie. Zobacz koniecznie nasze propozycje na fantastyczny make up w świątecznym wydaniu. Dzięku niemu poczujesz się naprawdę kobieco i bardzo wyjatkowo w ten szczególny dzień w roku.

Święta 2016: Nowe pomysły na modny makijaż w 12 odsłonach!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Czy masz już pomysł na odpowiedni make up? Oto najnowsze pomysły na modny i zmysłowy makijaż, który świetnie sprawdzi się w tym świątecznym okresie! Zajrzyj i zainspiruj się!

Galeria zdjęć: makijaż sylwestrowy

Szkoła, praca czy uczelnia, to nie miejsce na złote cienie, brokaty, oryginalne kreski, czy przydymione oko. Na szczęście jest taki dzień w roku, kiedy możemy sobie pozwolić na swobodę w wykonaniu makijażu. Na sylwestra możesz postawić na nieco mocniejsze oko. Przygotowaliśmy przegląd stylowych i modnych makijaży, dzięki którym poczujesz się bosko. Znajdź ten właściwy dla Ciebie!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl