Inspiracje

Storbing czyli makijaż rozświetlający - najlepsze inspiracje

Ten rodzaj makijażu nazywany również strobingiem, jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Wszystko za sprawą alternatywy do powszechnego konturowania bronzerem. Obecnie za pomocą rozświetlenia odpowiednich punktów na twarzy, możemy optycznie odmłodzić się o kilka lat.  Makijaż rozświetlajacy nadaje skórze blasku, dzięki czemu wygląda bardziej zdrowo i promiennie. 

Makijaż wieczorowy. Srebrny czy złoty - który wybieracie?

Ten okolicznościowy makijaż pasuje niemal wyłącznie na szczególną okazję. Nie zrobisz takiego make up, idąc na uczelnię czy do pracy, za to sprawdzi się idealnie np. podczas nocy sylwestrowej czy na wesele. Poznaj zjawiskowe propozycje na makijaż wieczorowy w dwóch wariantach złotym i srebrnym. Sama zdecyduj, które bardziej Ci odpowiadają.

Jak powinien wyglądać makijaż dzienny? - 11 propozycji

Zastanawiasz się jak malować sie na codzień? Makijaż dzienny to nie lada wyzwanie. Powinien wygladać naturalnie i podkreślać twoje atuty. Przeważnie nie poświęcasz na niego zbyt dużo czasu, dlatego musi być łatwy w wykonaniu. Zobacz makijaże idalne do pracy, szkoły czy na ucznię.

Makijaż idealny na ślub. Galeria bogata w inspiracje

Makijaż ślubny to nie lada wyzwanie dla kosmetyczki. Powinien wyglądać świetnie zarówno w świetle dziennym, jak i na aparacie fotograficznym. Zbyt mocny make up może dodać Ci lat, natomiast delikatny, spowoduje że wypadniesz blado. Pokazujemy jak znaźć złoty środek. Zobacz najpiękniejsze propozycje na makijaż ślubny i wybierz idealną propozycję dla Ciebie.

12 czarujących propozycji na makijaż wieczorowy

Oczaruj innych swoim wdziękiem. Przedstawiamy zestawienie 12 propozycji na makijaż wieczorowy. Złote, czarne, brokatowe i mieniące się cienie sprawią, że poczujesz się kobieco i sexy. Mając jeden z tych zjawiskowych makijaży na sobie zabłyśniesz w towarzystwie. 

Makijaż lata 20 - czy wciąż w modzie?

Makijaż w stylu lat 20. -  charakteryzuje się mocnym podkreśleniem zarówno oczu, jak i ust.  Zastanawiasz się czy ten make up jest wciąż w modzie? Chyba już wiesz, że moda powraca.  Zainspiruj się i wykonaj sobie makijaż w stylu lat 20 tych. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl