Instrukcje

Makijaż grafitowy z rozświetleniem

Makijaż niby ciemny, ale dzięki jasnemu wewnętrznemu kącikowi i opalizującemu cieniowi stał się bardziej jasny. Zapraszam na krok po kroku: 

Poradnik wideo: Brokat na usta to jest hitem tego sezonu. Zobacz jak je wykonać!

Jak wykonać perfekcyjny makijaż ust z brokatem? Zobacz krok po kroku jak go nałożyć. To będzie hit tego sezonu. Wspaniałe czerwone kuszące usta, którym żaden facet sie nie oprze. Błyszczące usta nie sa zarezerwowane tylko na sylwestra.  

Super poradnik wideo, jak oczarować mężczyznę. Z tym makijażem każdy facet jest Twój!

Chcesz się dowiedzieć jak oczarować mężczyznę? Przedstawiamy wideo poradnik, w którym znajdziesz instrukcję krok po kroku jak wykonać idealny make up. Świetny makijaż na imprezę, randkę, albo inną większą uroczystość. Przyciąga spojrzenia!  

Zobacz dokładną instrukcję jak wykonać ślubny makijaż. Dzięki temu poradnikowi zrobisz make up niemal jak profesjonalistka!

Jak zrobić ślubny makijaż krok po kroku? Zobacz wideo, w którym znajdziesz instrukcję, dzięki któremu wykonasz makijaż do ślubu niczym profesjonalistka. Ten make up będzie wyglądał pięknie zarówno na przyjęciu weselnym, jak i na zdjęciach fotograficznych.  

Nowy trend tego sezonu! Świetne połączenie: Niebieski eyeliner i czerwone usta. Pokazujemy jak wykonać je krok po kroku!

Zobacz co w nowego w makijażach! Poznaj świetny jesienny trend i oczaruj swoich znajomych. Zajrzyj do świetnej wideo instrukcji i wypróbuj nowe połączenie niebieskiego eyelinera na oczach i czerwonej szminki na ustach. Stylowy look gwarantowany!  

Kilka wideo instrukcji na HOT makijaże, dzięki którym dowiesz się jak je wykonać krok po kroku

Zobacz świetne wideo instrukcje na hot makijaże, które pokażą Ci krok po kroku ich wykonanie. Znajdziesz tu wiele trików, które na pewno wykorzystasz w przyszłości. Poczujesz się w nich mega sexy.  

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl