Porady

Poradnik: Modny makijaż cały rok

Wykonanie dobrego makijażu nie może być obojętne panującej w danej chwili modzie. Ubrania nierzadko decydują o tym, w jaki sposób będą pomalowane usta, jakich cieni do powiek użyje dana kobieta, czy też jaki puder zostanie nałożony. Ubrania są wówczas główną determinantą realizowania makijażu.

Jaki podkład wybrać podczas ciepłych dni?

Wiosna i lato to ciepłe pory roku, podczas których większość kobiet rezygnuje z ciężkich podkładów i pudrów na rzecz bardziej naturalnych, delikatnych kosmetyków. Jak dobrać podkład idealny, który będzie nie tylko naturalnie wyglądał na skórze, ale który przede wszystkim pozwoli zakryć wszelkie niedoskonałości cery?

Makijaż permanentny - warto czy nie?

Bywa tak, że musimy się malować, bo wymaga tego nasza praca lub po prostu chcemy lepiej wyglądać i się czuć. Niestety, nie zawsze jednak mamy na to czas. Jak rozwiązać ten problem? Może tak - decydując się na tzw. makijaż permanentny.

Makijaż nastolatek - praktyczne wskazówki

Choć uroda nastolatek może obejść się bez makijażu - nastolatki też się malują. Po to, by wyglądać atrakcyjniej, dojrzalej. Nic w tym złego, poza tym, że mało doświadczone w sztuce makijażu nastolatki, często malują się nieudolnie lub po prostu źle. I zamiast wyglądać lepiej, ciekawiej, dojrzalej - wyglądają groteskowo.

Poradnik wizażystki: Jak rozjaśnić zmęczone oczy?

Spędzasz długie godziny przed komputerem i często zarywasz noce? Jeśli tak to na pewno masz problem z zaczerwienionymi i ciągle zmęczonymi oczami. Jeśli tylko masz możliwość zmiany trybu życia postaraj się zrobić to jak najszybciej, a podziękuje ci za to całe ciało, nie tylko oczy. Jeśli jednak taka opcja jest dla ciebie nierealna spróbuj skorzystać z naszych porad na rozjaśnienie oczu i ich optyczne powiększenie.

Makijażystka radzi: Najlepsze pędzle do makijażu

Dobre pędzle do makijażu zdecydowanie ułatwiają i uprzyjemniają nam malowanie. Na rynku znaleźć możemy całą masę pędzli: tańszych i droższych, naturalnych i syntetycznych, z krótkim i długim trzonkiem, a nawet z pozłacaną skuwką. Jak więc wybrać te, które będą idealne dla ciebie i z których na pewno będziesz korzystać? Przygotowaliśmy dla ciebie krótką pigułkę w której znajdziesz wszystkie przydatne informacje dotyczące właśnie pędzli do makijażu.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl