Porady

Poradnik makijażu: Koniec z osypywaniem się cieni

Nie ma nic bardziej irytującego niż moment, kiedy po wykonaniu idealnego makijażu twarzy przechodzisz do malowania oczu i przy pierwszym ruchu pędzla zauważasz, że cienie osypują ci się na okolicę pod okiem, policzki i nos. I co wtedy zrobić? Zmywać cały makijaż i zaczynać wszystko od nowa? Nic podobnego. Mamy dla ciebie kilka trików dzięki, którym zapobiegniesz i z łatwością usuniesz osypany cień.

Wizażystka radzi: Jak prawidłowo używać pudru do twarzy?

Puder stanowi bardzo ważną rolę w makijażu. Jest jego wykończeniem i zapewnia trwałość wykonanego make-up'u. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać odpowiednie dla siebie produkty i umiejętnie ich używać.

Urodowe S.O.S., czyli jak szybko przygotować się do wyjścia

Studniówka, sylwester czy wesele to imprezy, które wymagają od ciebie wcześniejszych przygotowań. Nie wystarczy wstać rano, zrobić makijaż i założyć sukienkę. Aby wyglądać w tym dniu zjawiskowo musisz zadbać o swoją twarz i ciało co najmniej dwa tygodnie przed planowaną imprezą. Jak? Dowiesz się czytając dalej.

Nie ograniczaj makijażu na wakacje: zobacz jak wykonać letni makijaż

Lato to okres w którym albo ograniczamy make-up do minimum, albo wręcz przeciwnie szalejemy z kolorami. Niezależnie od tego jaką wersje wybierzemy ważne jest aby kosmetyki nie tylko dobrze wyglądały, ale przede wszystkim pielęgnowały naszą skórę. Jak? Dowiesz się czytając dalej.

Jaki makijaż do szkoły? Każda uczennica powinna się z tym poradnikiem zapoznać!

Coraz więcej nastolatek maluje się do szkoły. Szkolny make-up jest dopuszczalny, ale powinien być zachowany w pewnych granicach i normach, czyli ma być, ale nie rzucać się w oczy. Fajnie jeśli podkreśla dziewczęcą urodę, a jej nie tłamsi. Jak go wykonać, żeby spełnić oczekiwania zarówno nauczycieli jak i rodziców?

Nieskazitelny makijaż przez cały dzień - jak o niego dbać?

Kiedy wykonujesz makijaż zależy ci na tym, żeby wyglądał dobrze nie tylko przez kilka godzin, ale przez cały dzień. Nie wystarczą drogie kosmetyki (choć faktycznie stanowią większą część sukcesu) należy również nauczyć się jak dobrze ich używać. Z myślą o tobie przygotowaliśmy krótki poradnik trwałego makijażu.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl