Porady

5 błędów w robieniu makijażu, których mężczyźni nienawidzą

W dobrze wykonanym makijażu nie tylko czujemy się pięknie, ale i skutecznie przyciągamy spojrzenia mężczyzn. Okazuje się jednak, że niektóre elementy makijażu, które nam mogą wydawać się atrakcyjne, płeć przeciwna odbiera zupełnie inaczej. Jakie błędy makijażowe szczególnie drażnią panów?

11 kroków do perfekcyjnego makijażu dla kobiet

Zastanawiasz się, od czego zależy idealny efekt, do jakiego dążymy w makijażu? Na perfekcyjny make-up składa się wiele czynników, w tym odpowiednia pielęgnacja (demakijaż, peelingi, nawilżanie) czy odpowiednia trwałość kosmetyków. Jeśli chodzi o samo nakładanie makijażu, przedstawiamy 11 kroków, dzięki którym osiągniesz spektakularny efekt.

5 sposobów na naturalnie piękny makijaż

Naturalny, dzienny makijaż powinien podkreślać piękno kobiety i sprawiać, że twarz wygląda wyjątkowo świeżo i delikatnie. Taki make-up można wykonać bardzo szybko i przy użyciu niewielkiej ilości kosmetyków. Dowiedz się, jak uniknąć efektu sztucznej maski oraz przy pomocy zaledwie kilku trików ukryć niedoskonałości i podkreślić swoje atuty.

Rzeczy, które najbardziej irytują mężczyzn w kobiecym makijażu

Wydaje nam się, że przygotowałyśmy perfekcyjny makijaż a mężczyzna naszego życia tylko westchnie z zachwytu na jego widok? Może się okazać, że stan faktyczny jest nieco bardziej ponury. Męskie oko widzi więcej i inaczej, warto więc dowiedzieć się, jakie rzeczy w kobiecym makijażu irytują panów najbardziej.

Makijaż dla początkujących. 3 błędy, których nie możesz popełnić

Przygotowanie makijażu nie jest wcale prostym zadaniem. Osoby, które jeszcze nigdy nie malowały się same muszą więc liczyć się z tym, że czekać będzie na nie przynajmniej kilka pułapek. Na szczęście, wystarczy wyeliminować kilka błędów popełnianych przez początkujące, aby przekonać się, że każda z nas może przygotować makijaż, który olśni każdego mężczyznę.

5 porad, które warto wykorzystać przy robieniu makijażu

Kiedy wykonujesz makijaż, musisz pamiętać o wielu zasadach. Wprawne zrobienie kreski, odpowiednio dobrany pokład, dobry kolor szminki… Jeśli nie jesteś staranna, twój makijaż zamiast podkreślać twoje atuty, tylko cię oszpeci.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl