Miłość

Jesień a miłość - czy warto szukać partnera o tej porze roku?

Wiele się mówi o wakacyjnej miłości – niektórzy uważają, że lato jest najlepszym okresem do jej znalezienia! Większość jednak słusznie zauważa, że takie wakacyjne związki dosyć szybko się kończą – w okresie lata, urlopu, zabawy, nie jesteśmy do końca sobą. Nie pokazujemy wszystkich swoich cech, pokazujemy się z innej strony, bezstresowej, rozluźnionej.

Po tym poznasz, że on nie jest Ciebie wart!

Zastanawiasz się, czy ten mężczyzna rzeczywiście sobie na Ciebie zasłużył? Sam fakt, że się o to troszczysz może być niepokojący... Dowiedz się, co zdecydowanie świadczy o tym, że on nie jest Ciebie wart.

Jak poradzić sobie z tęsknotą za partnerem?

Rozłąka bywa bolesna – zwłaszcza jeśli perspektywa spotkania z ukochanym wcale nie jest bliska, bo wróci na przykład za miesiąc czy za pół roku. Jeśli jednak nie ma możliwości, by się z nim spotkać przez ten czas, trzeba jakoś sobie poradzić z tęsknotą. Jakie są sposoby, by jakoś nad nią zapanować?

Dlaczego mężczyźni kochają wulgarne kobiety?

Jesteś romantyczką i marzysz o swoim księciu z bajki? Uwielbiasz miłosne historie, poezję i pięknie sformułowane wyznania? Najprawdopodobniej nie możesz też nadziwić się, co ci wszyscy fajni faceci widzą w wulgarnych kobietach. Chciałoby się rzec: gdzie ci mężczyźni!?

Dlaczego on jest obojętny dla Ciebie? Lepiej o to zadbaj

Obojętność to fatalne uczucie. Łatwiej jest wytłumaczyć sobie gniew, nienawiść lub nadmierną litość. Ale obojętność? Dlaczego mój facet, mój ukochany, już nie dba o mnie tak, jak wcześniej?

Jak rozpocząć nowy związek po rozstaniu? Nie załamuj się!

Jesteś świeżo po rozstaniu i boisz się, że nie uda Ci się wejść w nowy związek? Przede wszystkim - spokojnie. Potrzebujesz trochę czasu dla siebie, aby nabrać dystansu.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl