Miłość

5 typów kobiet, z którymi mężczyźni nie lubią spędzać czasu

Jak to jest, że niektóre kobiety są przez facetów wręcz rozchwytywane, uwielbiane, cenione, od innych uciekają zaś jak najdalej? Rozszyfrowaliśmy to! Okazuje się, że pewne damskie cechy odstraszają od nich facetów. Jakie?

5 tekstów, które pomogą Ci rozpalić jego zmysły

Jeśli do Waszej sypialni wkradła się nuda i monotonia, czas z nimi zawalczyć! Pamiętaj, że w łóżku słowa są wbrew pozorom nie mniej ważne niż czyny. Co zatem mówić facetowi, by rozgrzać go do czerwoności? Zapoznajmy się ze sprawdzonymi tekstami!

4 myśli, które przychodzą mu na myśl, gdy widzi Ciebie z innym

Niekiedy bywa tak, że jakiś facet podkochuje się w Tobie, nie jest jednak na tyle śmiały, by zawalczyć o Ciebie, okazać Ci swoje zainteresowanie czy też pozwolić Ci się poznać. Ale tekst dotyczy także eks-facetów, którzy widują swoje byłe z nowymi partnerami. Co sobie wtedy myślą?

4 małe znaki, które wskazują koniec Waszego związku

Gdy w relacji między kobietą i mężczyzną dzieje się źle, rychły koniec poznać można po szeregu charakterystycznych objawów. Na co zwrócić uwagę? Co świadczy o tym, że jednak nie jesteście sobie przeznaczeni i najprawdopodobniej niebawem się rozstaniecie?

Po czym facet poznaje, że ta kobieta jest tą jedyną?

Każdy mężczyzna poznaje co prawda w swoim życiu wiele kobiet, lecz tylko jedna spełnia jego wyobrażenia na temat tej idealnej, wyjątkowej, wyśnionej. Jak faceci rozpoznają, że to ta jedyna?

Co oznacza, kiedy mężczyzna milczy po spotkaniu?

Wasze pierwsze spotkanie już za Wami. Randka odbyła się w restauracji, kinie, parku, podobało Ci się. Teraz jednak ON przestał się odzywać.  Nie dzwoni, nie pisze, nie daje znaku życia na portalach społecznościowych. O czym to może świadczyć?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl