Miłość

Czy kochasz za bardzo? Sprawdź, czy nie jesteś uzależniona od Waszej miłości

Ten problem został już dość dobrze rozpracowany przez psychologów. Dotyczy on głównie osób, które nie doświadczyły wystarczającej ilości miłości w dzieciństwie. W związku z tym, że takie kobiety nie mają wzorca - nie wiedzą, jak budować zdrową, opartą na miłości relację miłosną. Sprawdź, czy nie jesteś jedną z tych, które kochają za bardzo i są uzależnione od miłości.

4 błędy, których lepiej w związku unikać, aby mieć szczęśliwą relację

Niekiedy wydaje nam się, że tworzymy ze swoim partnerem związek idealny. Jednak nie zauważamy, że popełniamy każdego dnia bezsensowne błędy, robimy rzeczy, które tak naprawdę do niczego dobrego nie prowadzą. Gdy zaczną one się nawarstwiać, kryzys w związku murowany! Sprawdź zatem, czego unikać, by mieć szczęśliwą relację!

Te słowa mogą zrujnować Twój związek. Lepiej tego nie mów

Żaden związek nie jest idealny i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Pary, małżeństwa czy kochankowie kłócą się i nadal będą się kłócić. Wielokrotnie do ich rozpadu dochodzi z konkretnego powodu. Zdarza się jednak, że kłębkiem nieporozumień jest jedno słowo, które może zastanawiać, a nawet prowadzić do wielu nieporozumień i oskarżeń. Jakich słów w związku lepiej nie nadużywać?

Czy Twój partner Cię zdradza? 8 znaków, które o tym mówią!

Masz podejrzenia, że Twój partner może Cię zdradzać? Wydaje Ci się, że między Wami nie jest już tak jak kiedyś? Przeczytaj o poniższych sygnałach ostrzegawczych, które mogą niestety alarmować o zdradzie.

7 rzeczy, które facet mówi, a ma coś innego na myśli

Zastanawiałaś się czasem nad prawdziwością słów płci przeciwnej? Wbrew pozorom, nie są aż tak prości, że nie trzeba się ani trochę zastanawiać nad tym, co próbują nam przekazać. Sprawdź, kiedy facet mówi jedno, a myśli drugie!

5 mitów na temat małżeństwa, które można obalić

Na temat małżeństwa funkcjonuje współcześnie wiele rozmaitych mitów. Zapoznaj się z najpopularniejszym z nich i rozpraw raz na zawsze!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl