Miłość

6 lekcji o miłości, których możesz się nauczyć od swoich rodziców

Rodzice mogą być najlepszym wzorem miłości, jaki kiedykolwiek zobaczymy. Codzienne życie, obowiązki, rutyna sprzyjają kształtowaniu wspaniałych zachowań. Żaden film nie pokaże tyle o prawdziwym życiu, co twoja najbliższa rodzina.

3 rzeczy, które budzą w Tobie zazdrość. Ona może skończyć Wasz związek

Zazdrość o swojego partnera/partnerkę to uczucie niezbędne w związku - świadczy o tym, że zależy nam na drugiej osobie. Jednak jak w każdym innym przypadku, co za dużo, to niezdrowo. Granica między naturalną, a przesadną zazdrością, jest dość cienka i łatwo ją przekroczyć. Dlatego jeśli coraz częściej łapiesz się na tym, że nieco zbyt emocjonalnie reagujesz na pewne fakty dotyczące Twojego mężczyzny, bądź też on sam zwraca Ci uwagę na powtarzające się kwestie, weź to sobie do serca. Przesadna zazdrość może być bowiem jednym z powodów końca związku. O co najczęściej panie są zazdrosne?

Zmiany, które warto wprowadzić w waszym związku po narodzinach dziecka

Pojawienie się dziecka (zwłaszcza tego pierwszego) wprowadza do życia par ogromne zamieszanie i zmiany, których zakresu jesteśmy często nieświadomi przed powiększeniem rodziny. Aby przetrwać ten czas i zminimalizować szok związany z tym co nowe, warto zaplanować klika zmian, które dadzą siłę i scementują związek.

Dlaczego rozstania tak bardzo bolą? Najpierw wielka miłość, a później gorzkie rozczarowanie

Każdy przez to przechodzi – najpierw wielka miłość i wspólne plany, a później gorzkie rozczarowanie w postaci rozstania. Gdy drogi dwóch ludzi się rozdzielają, pozostaje smutek, żal i ogromny ból – tym większy, im dłużej trwał związek. Jeśli jednak był on średnio udany, to dlaczego tak cierpimy? Dlaczego w zasadzie rozstania bolą wręcz fizycznie?

5 najbardziej seksownych zwrotów, które mężczyzna musi mówić kobiecie

O relacjach damsko-męskich napisano już mnóstwo artykułów i książek, jednak wciąż jeszcze wiele jest do odkrycia. Mężczyźni na przykład po dziś dzień nie wiedzą, jak się zachować w pewnych sytuacjach, dlaczego ich dziewczyny się gniewają, ani też co chciałyby od nich usłyszeć! Tymczasem kobiety zwracają wielką uwagę na słowa – sposób, w jaki są wypowiadane, ton głosu, kontekst i szczerość. Warto więc wiedzieć, jakie seksowne zwroty zawrócą kobietom w głowach!

5 najczęstszych powodów rozpadania się z pozoru udanych związków

Zastanawiasz się, dlaczego tak wiele związków się rozpada pomimo tego, że z pozoru wydają się dobre i szczęśliwe? Najprawdopodobniej idzie za tym któraś z poniższych przyczyn:

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl