Miłość

3 rzeczy, które denerwuje Cię w Twoim facecie, a boisz się mu o tym powiedzieć

Życie w związku (szczególnie jeżeli mieszkacie razem) to duże wyzwanie. Aby w miarę sprawnie funkcjonować w jego ramach, warto sięgać po kompromisowe rozwiązania. Co bywa punktem zapalnym? Poznaj 3 rzeczy, które denerwują Cię w Twoim facecie ale boisz się mu o tym powiedzieć. Warto o nich rozmawiać.

5 prostych kroków do pokonania nieśmiałości i znalezienia miłości

Jesteś singlem ale marzysz o tym, by tworzyć harmonijny i wspierający się związek? Nawiązywanie kontaktów z nowymi mężczyznami jest jednakże znacząco utrudnione przez Twoją nieśmiałość. Pokonaj ją w pięciu prostych krokach.

5 mitów na temat miłości, przez które Wasz związek może się rozpaść

Istnieje wiele szkodliwych mitów na temat miłości, które mogą spowodować problemy w Waszej relacji, a nawet doprowadzić do jej zerwania. Dowiedz się, które z fałszywych przekonań na temat miłości niszczą Twój związek.

5 rzeczy, które on chciałby z Tobą spróbować

Wiesz o tym, że niemalże każdy facet chciałby spróbować tych rzeczy ze swoją kobietą? Część z nich wstydzi się do tego przyznać, a inni po prostu to ukrywają, bo uważają, że nie wypada. O czym mowa? Przekonaj się!

Jak poradzić sobie z mężczyzną, który nie chce Cię słuchać?

Mówisz do niego przez kilka minut, wyłuszczasz swój punkt widzenia, albo przekonujesz go do czegoś, a on na koniec mówi: powtórz, bo Cię nie słuchałem? To ewidentny problem komunikacyjny, którego rozwiązanie wymaga podjęcia określonych działań. Sprawdź, jak poradzić sobie z mężczyzną, który nie chce Cię słuchać.

Jak sprawdzić, czy on jest w Tobie zakochany po uszy? Poznasz to po tych znakach

Zastanawiasz się, czy ten facet czuje do Ciebie miętę? A może nie jesteś pewna, czy Twój chłopak rzeczywiście się zakochał, choć wprost Ci o tym mówi? Oto, co może świadczyć o tym, że on szaleje za Tobą!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl