Miłość

5 rzeczy, które motywują Cię do ślubu, a mogą zniszczyć Wasz związek

Wydaje Ci się, że Twoje motywacje dotyczące pragnienia wejścia w związek małżeński są właściwe? Często się okazuje, że ślub ma być tylko pretekstem do ukrycia naszych kompleksów lub zrealizowania egoistycznych zachcianek...

Te pytania powinnaś sobie zadać, zanim w nim się zakochasz!

Początkowi każdej miłości i związku towarzyszy nieustanna euforia. Już na samą myśl o konkretnym mężczyźnie odczuwamy mrowienie pod skórą i motyle w brzuchu. Zanim jednak uświadomisz sobie, że się zakochałaś na zabój, powinnaś sobie zadać kilka następujących pytań.

5 rzeczy, które go w Tobie wkurzają, ale wstydzi się powiedzieć

Zastanawiasz się, czy są sprawy, które mogą wkurzać Twojego mężczyznę, choć on stara się o nich nie mówić wprost? Dowiedz się, co to może być!

5 szczegółów, na które facet zwraca uwagę na pierwszej randce

Pierwsza randka to magiczny moment. Bardzo wiele od niego zależy. Jeżeli przy pierwszym spotkaniu nie zadbasz o siebie, nici z gorącego romansu. Pamiętaj o kilku szczegółach, a on na pewno rozkocha się w tobie.

5 znaków po których zobaczysz, że on Cię testuje!

Chciałabyś się dowiedzieć, na czym polega męskie testowanie kobiet? A może jesteś w związku i masz poczucie, że Twój mężczyzna zaczął się względem Ciebie dziwnie zachowywać? Dowiedz się, w których sytuacjach on Cię sprawdza!

6 sposobów na zwiększenie płodności u Twojego partnera

Bezowocnie staracie się o dziecko, ale jak dotychczas każdy Twój cykl owulacyjny jest bez wyraźnych rezultatów? Być może powodem jest obniżona płodność Twojego faceta. Przedstawiamy kilka sposobów na jej zwiększenie.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl