Związki

5 znaków, które powiedzą Ci o tym, że on się o Ciebie troszczy

Nie jesteś przekonana, czy Twojemu facetowi autentycznie na Tobie zależy? Łatwo to zweryfikować. Jeżeli wykazuje się troską o Twoje dobro, to z pewnością traktuje Cię poważnie i pragnie dla Ciebie jak najlepiej.

6 wskazówek, które pomogą Ci stworzyć udany związek

W fazie zakochania nie zauważamy wad partnera. Gdy pierwsze silne wrażenie mija, warto wspólnie popracować nad tym, by Wasz związek był udany i dawał Wam obojgu satysfakcję. Oto lista skutecznych wskazówek, które gwarantują szczęśliwe życie przez lata.

5 błędów, przez które Wasza miłość nie rozkwita

Czujesz, że Wasz związek stanął w miejscu? Jeśli masz poważne wątpliwości lepiej sprawdź, czy nie popełniacie błędów, które zniszczyły nie jedną parę. Oto lista poważnych zaniedbań w związku, które prędzej czy później doprowadzą do rozstania.

Sztuka flirtowania oczami Singielki

Flirt to forma uwodzenia. Niewinny flirt poprawia trochę humor i jest dobrym sposobem na nawiązanie nowej znajomości. Niedawno czytałam, że wyróżniamy 5 rodzajów flirtowania: tradycyjne, fizyczne, szczere, figlarne i uprzejme. Podczas flirtu najważniejszy jest kontakt wzrokowy, który sprawia że stajesz się bardziej atrakcyjniejsza. Oczy są magnesem, który przyciąga uwagę drugiej osoby. Jednak czy flirtowania można nauczyć się? Oczywiście, że tak. Naukę flirtu można porównać np. do kursu prawa jazdy. Na początku musisz nauczyć się kierować kierownicą i zmiany biegów, a po pewnym czasie prowadzenie samochodu staje się naturalne. Podobnie jest z flirtem. Na początku musisz nauczyć się panować nad swoim ciałem i emocjami, być bardziej pewniejszą siebie, a po pewnym czasie rozwinie się w tobie również poczucie humoru. Na mężczyzn nic tak nie działa jak pewna siebie kobieta, która zna swoją wartość.

Każdy mężczyzna chce usłyszeć te zdania od Ciebie, aby czuć się kochany

Mężczyźni, tak jak kobiety chcą czuć się kochani, doceniani i wspierani. Nie potrzeba wiele – wystarczy przypomnieć im jak ważni dla nas są i jak bardzo ich kochamy. Oto 10 zdań, które każdy facet pragnie usłyszeć od swojej drugiej połówki.

Róbcie TO, a w łóżku będzie Wam genialnie

Seks to bardzo ważna sfera naszego życia. Gdy go w związku brakuje, szwankuje albo jest nie taki, jak chcemy – nie dzieje się najlepiej i warto próbować to naprawić. Jeśli jednak robicie rzeczy, o których mowa w tekście, można Wam szczerze pogratulować, bo Wasz seks jest po prostu świetny!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl