Związki

5 faktów o nim, o których dowiesz się dopiero po wspólnym zamieszkaniu

I stało się – postanowiliście zamieszkać ze sobą. To będzie prawdziwy sprawdzian dla Waszego związku. Wyjdziecie z niego zwycięsko? To okaże się niebawem. Sprawdź, czego możesz się o swoim facecie dowiedzieć, kiedy będziecie zajmować wspólną przestrzeń!

Kilka pomysłów na nietuzinkowe zaręczyny w święta

Święta to idealny czas nie tylko na ślub, ale także na zaręczyny. Magiczna atmosfera pełna rodzinnego ciepła i miłości jest idealnym czasem na złożenie poważnej deklaracji. Trzeba podkreślić, że wybór daty zaręczyn jest niezwykle istotny, bowiem pozostanie w pamięci na resztę życia. O tym ważnym wydarzeniu będziemy opowiadać reszcie rodziny i wielokrotnie go wspominać.

4 rzeczy w Twoim makijażu, których ON nienawidzi

Praktycznie każda kobieta lubi ładnie i stylowo się umalować. Szukamy zatem odpowiednich kosmetyków, by podobać się facetom (samym sobie i kobietom rzecz jasna też). Warto jednak zdawać sobie sprawę z faktu, iż niektórych rzeczy dotyczących makijażu panowie po prostu nienawidzą!

6 psychologicznych barier, które powstrzymują GO przed ślubem

Ty marzysz o tym, by włożyć piękną białą suknię i stanąć ze swoim ukochanym przed ołtarzem, on natomiast wcale nie ma na to ochoty? Na pewno jest Ci z tego powodu przykro, zastanów się jednak, jaki jest powód jego niechęci.

5 małych słów z ust kobiety, które mogą urazić dumę faceta

Są słowa i zdania, które mężczyzn szczerze zachwycają. Są jednak takie, których nie warto w ich obecności wypowiadać, bo męskie ego na pewno na tym ucierpi. Czego zatem nie mówić swojemu ukochanemu? Sprawdźmy to!

Tymi szczegółami zwracasz jego uwagę najbardziej!

Oczywiście istnieje cały szereg cech i kwestii, dzięki którym kobieta może oczarować mężczyznę. Pamiętajmy jednak o tym, iż kilka z nich sprawdza się zawsze, niezależnie od sytuacji. Zastanów się nad tym, czy w ten właśnie sposób możesz go sobą zachwycić!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl