Związki

Jak mężczyźni chcą zaimponować kobietom?

Choć wydaje nam się, że czasy kiedy mężczyźni chcą zaimponować swoim kobietom już dawno minęły, to mężczyźni dalej chcą być rycerzami swoich dam i być dla nich wzorem i oparciem. Zobacz jak mężczyźni chcą zaimponować kobietom.

Jak poradzić sobie z nachalnym facetem? Można to zrobić bez awantury!

Twój kolega z pracy usilnie próbuje Cię przekonać, że łączy Was coś więcej niż przyjaźń? A może to przełożony adoruje Cię w sposób, który już dawno przekroczył granicę dobrego smaku? Problem z nachalnym facetem jest bliski wielu kobietom, a przecież nie zawsze chcemy rozwiązywać go za pomocą spektakularnej awantury. Czy z nachalnym facetem można poradzić sobie w bardziej subtelny sposób? Oczywiście, że tak!

Nieodwzajemniona miłość. Zapomnieć o nim, czy próbować walczyć o swoje szczęście?

Do miłości, podobnie jak do tanga, potrzeba dwojga. Wiele z Was zmagało się pewnie nie raz z problemem nieodwzajemnionego uczucia. Jak go rozwiązać? Zapomnieć o ukochanym, czy jednak próbować walczyć o swoje szczęście?

4 powody, dla których powinnaś pozostać w kontakcie ze swoim ex

Często możemy usłyszeć, że przyjaźń po rozstaniu to jedna z najgorszych decyzji, jakie można podjąć. Czy jednak oznacza to, że zrywanie wszelkich kontaktów z naszymi „ex” jest jedynym rozwiązaniem, na jakie należy się zdecydować. Istnieje przynajmniej kilka powodów, dla których warto pozostawać w kontakcie ze swoimi byłymi nawet, jeśli mamy już nowych partnerów.

8 rzeczy, które kobieta powinna mówić swojemu mężczyźnie każdego dnia

Każdy mężczyzna doceni kobietę, która się o niego troszczy. Prostymi zwrotami możesz sprawić, że Wasz związek będzie bardziej udany, a Twój facet będzie patrzył na Ciebie maślanymi oczami. Jak? Wystarczy, że każdego dnia powiesz mu jedną z poniższych rzeczy.

7 rzeczy, które mężczyzna powinien mówić swojej kobiecie każdego dnia

Kobieta jest jak kwiat, który trzeba codziennie pielęgnować. Mężczyzna, który kocha i pragnie, aby partnerka czuła się przy nim wyjątkowo, powinien każdego dnia mówić jej… no właśnie, co? Oto lista rzeczy, które kobiety uwielbiają słyszeć na co dzień.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl