Związki

18 znaków, po których poznasz, że naprawdę wpadłaś mu w oko!

Jak rozpoznać, czy wpadłaś w oko chłopakowi? Ty czujesz, że szalejesz za nim, ale nie masz pojęcia, czy on podziela Twoje uczucia? Boisz się wyznać mu to wprost, bo jednak może się okazać, że on nie jest Tobą zainteresowany? Dowiedz się, jak zdecydowana większość postępuje, gdy wpadła im w oko kobieta.

Mity o szczęśliwym związku, z którymi powinnaś się rozprawić raz na zawsze!

Zwykle od relacji miłosnych oczekujemy wiele: szczęścia, poczucia spełnienia, nadania nam poczucia własnej wartości i wielu innych. Gdy to nie pokrywa się z rzeczywistością związku, to zrywamy lub nieustannie podejrzewamy, że coś jest nie tak. Nie musi tak być! Poznaj kilka mitów, które traktują o szczęśliwych związkach, z którymi powinnaś się rozprawić raz na zawsze.

Miłość z Internetu, czyli czy opłaca się szukać ukochanego w Internecie?

Szukanie miłości w przestrzeni internetowej ma swoich zagorzałych fanów i równie zatwardziałych przeciwników – i każda ze stron ma mocne argumenty. Czy więc opłaca się rozglądać za potencjalnym ukochanym w sieci? Oto kilka powodów, by wierzyć, że tak!

Małe rzeczy, na punkcie których faceci szaleją!

Chcesz, aby twój mężczyzna oszalał na twoim punkcie jeszcze bardziej? Dowiedz się, jakimi małymi sztuczkami możesz u niego zapunktować!

Dlaczego warto być singielką? Poznaj 7 zalet, które za tym przemawiają!

Choć czasem tęsknisz za miłością i za tym, by wtulić się w męskie ramiona, to poznaj plusy swojego singielstwa! Jest ich całkiem sporo.

Czy kochasz za bardzo? Sprawdź, czy nie jesteś uzależniona od Waszej miłości

Ten problem został już dość dobrze rozpracowany przez psychologów. Dotyczy on głównie osób, które nie doświadczyły wystarczającej ilości miłości w dzieciństwie. W związku z tym, że takie kobiety nie mają wzorca - nie wiedzą, jak budować zdrową, opartą na miłości relację miłosną. Sprawdź, czy nie jesteś jedną z tych, które kochają za bardzo i są uzależnione od miłości.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl