Związki

Co zrobić, aby związek się nie rozpadł? Te czynniki mogą o tym zaważyć

Jak to się dzieje, że jedne związki potrafią przetrwać próbę czasu, kiedy małżonków po kilkudziesięciu latach rozdziela dopiero śmierć, a drugie rozpadają się po kilku latach czy tym bardziej miesiącach? Najprościej byłoby powiedzieć, że to wszystko przez miłość lub wręcz przeciwnie jej brak. Nie jest to mimo wszystko takie oczywiste. Na pewno nie bez znaczenia jest tu czynnik ludzki i zachowanie partnerów. Czy jest zatem gotowy przepis na to, aby związek się nie rozpadł?

Jak sobie pomóc, by rozstanie nie było dla Ciebie końcem świata...

Dobrze wiemy, że rozstanie to czas niezwykle trudny – zwłaszcza wtedy, kiedy było się razem długo. Milion wspólnych wspomnień, spędzane razem wakacje, święta, urodziny. Często w tych momentach czujemy się naprawdę źle, mamy wrażenie, że już nic dobrego nas w życiu nie może spotkać, rozpamiętujemy wszystko i nie możemy normalnie funkcjonować. Jak sobie pomóc? Oto najlepsze sposoby – polecane przez te kobiety, które mają za sobą rozstanie z wieloletnimi partnerami!

Czy jesteście już w poważnym, stałym związku? Po tych znakach to rozpoznasz!

Zawsze następuje taki etap znajomości, kiedy śmiało można powiedzieć, że jest się z kimś w stałym związku, że to już nie tylko zauroczenie, randkowanie czy spotykanie się od czasu do czasu, ale prawdziwe bycie razem. Po jakich oznakach można to rozpoznać? Już odpowiadamy!

Spraw, by była Tobą zachwycona - 5 sprawdzonych sposobów!

Zaproszenie wymarzonej dziewczyny na spotkanie to jedno, ale sprawienie, by się w Tobie zakochała i chciała kolejnej randki – to już zupełnie inna kwestia. Jeśli zatem czeka Was niebawem pierwsze wspólne wyjście do kina, na spacer czy do restauracji, musisz dokładnie rozważyć kilka kwestii. Nie mamy tu na myśli tego, w co masz się ubrać albo jakich perfum użyć – to coś znacznie ważniejszego. Dziś poznasz sposoby na to, by zaimponować dziewczynie swoich marzeń! Zaczynajmy!

Jak utrzymać związek na odległość? Czy to możliwe?

Czy związki na odległość mają sens? Wielu uważa, że nie, bo nie przetrwają próby czasu. Nie jest to mimo wszystko takie oczywiste, o czym doskonale przekonujemy się w dobie XXI wieku, kiedy to takich związków jest całe mnóstwo. Nic w tym jednak dziwnego, bo przecież partnerów czy małżonków często dzielą dziś studia czy tym bardziej praca. Co zatem możemy zrobić, aby dać sobie większą szansę?

Co robić, kiedy dostanie się kosza?

Doskonale wiemy, że nie jest łatwo poradzić sobie z miłosnym odrzuceniem. Myślimy o jakiejś osobie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, tęsknimy za nią, marzymy o tym, że będziemy razem…i nagle pęka bańka mydlana, bo okazuje się, że „możemy być przyjaciółmi”. Na początku wydaje się, że serce pęknie nam na pół, ale… z tym naprawdę można sobie poradzić!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl