Związki

5 cech kobiet, przed którymi żaden facet się nie oprze!

Czy wiesz, że istnieją cechy, które mężczyźni automatycznie przypisują atrakcyjnym kobietom? Koniecznie dowiedz się jakie!

3 JEGO gesty, które sprawiają, że czujesz się doceniona

Mężczyźni często nie potrafią mówić o swoich uczuciach, albo prawić komplementy kobietom, które rzeczywiście kochają. Można jednak odczytać ich intencje z mowy ciała. Są gesty, które wykonywane przez faceta spowodują, że każda kobieta poczuje się doceniona.

5 rzeczy, które robisz dla niego, a tak naprawdę nie warto

Związek dwojga ludzi jest sztuką kompromisu i dopasowania się do czyichś preferencji i potrzeb. To także akceptacja dla niektórych wad, których nijak partner lub partnerka nie mogą się wyzbyć. Sprawdź, które rzeczy, jakie robisz dla niego, tak naprawdę go irytują i nie warto się tak starać.

3 powody, dla których nie warto zakochać się na studiach

Wiele par łączy się w związki w czasie studiów wyższych. To etap w życiu, kiedy rozpoczynamy dorosłe życie, dlatego zarówno kobiety, jak i mężczyźni poszukują swoich drugich połówek. Nie do końca jednak warto zakochiwać się na studiach. Dlaczego?

4 rzeczy, które musisz zrobić, kiedy ON się nie stara!

W każdym związku przychodzi taki etap, gdy początkowe fajerwerki nieco przygasają, a mężczyzna nieco osiada na laurach. Jeśli poczuje się jak zdobywca, który już zyskał miłość swojej kobiety, stwierdza najczęściej, że nie musi się już o nią starać. Zwykle kobiety nie są z takiej zmiany zachwycone – sprawdź więc co robić, by na nowo zaczął!

4 rzeczy, które zaczynają się dziać, gdy zamieszkacie razem

Ważnym etapem każdego związku jest podjęcie decyzji o wspólnym zamieszkaniu. Pary decydują się na taki krok po różnym czasie. Warto wiedzieć, jakie rzeczy najprawdopodobniej zaczną się dziać w momencie, gdy zamieszkacie ze sobą.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl