Życie intymne

5 tekstów, które pomogą Ci rozpalić jego zmysły

Jeśli do Waszej sypialni wkradła się nuda i monotonia, czas z nimi zawalczyć! Pamiętaj, że w łóżku słowa są wbrew pozorom nie mniej ważne niż czyny. Co zatem mówić facetowi, by rozgrzać go do czerwoności? Zapoznajmy się ze sprawdzonymi tekstami!

Kiedy warto iść do seksuologa? Wasz związek można jeszcze uratować!

Seksuolog to specjalista nie tylko od spraw seksu, ale również doskonale doradzić potrafi niczym psycholog w wielu innych kwestiach związanych z naszym związkiem. Seksuolog okaże się pomocny w całej sferze bliskości i seksualności. Zdecydowanie jednak nie w każdej sytuacji powinniśmy do niego się wybierać. Przede wszystkim również musimy nastawić się na konkretny cel takiej wizyty. Bez tego będzie nam trudno zrozumieć czym w ogóle jest taki specjalista.

Dlaczego facet po 40 nie chce się kochać?

Spotykasz się z mężczyzną po 40 roku życia, który unika lub w ogóle nie chce praktykować seksu? Coś jest nie tak.

W tym wieku najczęściej myślimy o zdradzie - mężczyźni robią to później!

O zdradę częściej oskarżani są mężczyźni. Podobno panowie mają większy problem z powstrzymaniem się przed nią i przechodzą tak zwany „kryzys wieku średniego”, kiedy – uświadomiwszy sobie ile czasu minęło i że dotarli już do połowy swego życia – postanawiają się niejako odmłodzić zmianą partnerki na młodszą. Okazuje się jednak, że kobiety również mają skłonności do zdrady – i to w jeszcze wcześniejszym wieku! Kiedy zdradzają kobiety, a kiedy panowie?

Dlaczego nie warto zdradzać? To może doprowadzić Twoje życie do ruiny

Zdrada zawsze przynosi opłakane skutki. Nawet jeżeli nie wychodzi na jaw, to zwykle zadręczasz się do końca życia wyrzutami sumienia. Dlaczego nie warto zdradzać?

Czy duża ilość seksu może być zabójcza dla waszego związku?

Seks za obopólną zgodą partnerów niesie za sobą radość i poczucie bliskości pomiędzy kobietą i mężczyzną. Istnieje wiele opracowań naukowych mówiących o tym, że seks to samo zdrowie. Czy jednak zbyt duża ilość seksu w jakikolwiek sposób może być zabójcza dla Waszego związku?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl