Życie intymne

Skryte marzenia kobiet. O czym fantazjują w sypialni?

Wiele kobiet ma fantazje seksualne, czego mężczyźni nawet się nie domyślają. O czym zatem marzą kobiety i czy są to fantazje podobne do tych, z jakimi spotykamy się wśród mężczyzn? Oto kilka fantazji od najgorętszych Polek.

Co zrobić, gdy partner nie chce się kochać?

Życie seksualne jest nierozłącznym elementem życia każdej pary. Czasami pojawiają się w nim również mniejsze lub większe komplikacje. Spowodowane mogą być one rozmaitymi problemami. Zdarza się, że partner nie chce uprawiać seksu. Dla każdej kobiety to niebywały szok i duży problem do pokonania. W takiej sytuacji przede wszystkim jednak należy wiedzieć, że rozmowa czyni cuda i nie powinniśmy popadać w panikę. Kluczem do rozwijania zagadki będzie oczywiście dowiedzenie się co jest faktyczną przyczyną tego problemu. Wcale nie jest to sytuacja tak rzadka jak mogłoby się nam wydawać z pobieżnych i stereotypowych ocen. Zobacz co może być tego przyczyną i jak należy zareagować.

O czym marzy Twój mężczyzna, a Ty o tym nie wiesz

Nie da się ukryć, że każdy mężczyzna ma seksualne zachcianki, ale nie mówi o nich swojej partnerce. Najlepiej byłoby dla niego, aby dowiedziała się ona o nich od kogoś innego. Z jakimi fantazjami wśród mężczyzn spotykamy się najczęściej?

Wszystko co chcecie wiedzieć o pierwszym razie

Przeżycie tego pierwszego razu jest bardzo ważnym przeżyciem dla obu stron. Jednak dziewczyny mają swoje oczekiwania, pytania niewiadome, a chłopy swoje. Wiadomo, że dla każdego, kto jeszcze pierwszego stosunku nie przeżył, jest to coś nowego, nieznanego – nie wiadomo kompletnie, czego się spodziewać. Dlatego właśnie dziś postanowiliśmy przybliżyć Wam szereg najbardziej istotnych kwestii.

Kobiece problemy w łóżku. Jakie problemy możesz napotkać?

Zaburzenia seksualne są domeną tak panów, jak i również pań. Oczywiście zarówno płeć piękna, jak i płeć przeciwna mają zupełnie różne problemy, choć te czasami spotykają się we wspólnych punktach. Pozbycie się zaburzeń często jest możliwe bez pomocy leków i lekarzy, ale w niektórych sytuacjach niestety nie unikniemy konsultacji medycznej z profesjonalistą zajmującym się takimi kwestiami. W większości takich problemów warto jednak zacząć od sprawdzenia czy pomogą nam domowe sposoby.

Gdy, Twój partner nie daje rady... Przyczyny i rozwiązania problemów łóżkowych

Niemoc w łóżku czasami dotyczy panów. Mężczyźni, którzy dotknięci są jakimikolwiek problemami seksualnymi, niechętnie o tym rozmawiają. Jednocześnie są zmuszeni do konfrontacji z rzeczywistością, bowiem nie wszystko da się ukryć. Warto z mężczyzną rozmawiać o takich problemach i jednocześnie go nie napadać. Pamiętaj, że pewne niedostatki seksualne pojawiają się również u Pań.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl