Życie intymne

5 mitów na temat seksu, o których powinnaś zapomnieć

Słyszałaś o popularnych mitach na temat seksu, które mogą Ci zaburzać jego postrzeganie, w dodatku przyczyniając się do mniejszej satysfakcji ze współżycia? Rozpraw się z nimi raz na zawsze!

5 zaskakujących faktów o seksie

Myślisz, że seks nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Poznaj 5 zaskakujących faktów związanych z tematem fizycznej miłości!

6 znaków które powiedzą Ci, że jesteś zła w łóżku

Zastanawiałaś się, czy jesteś dobrą kochanką i masz spore wątpliwości co do tego? Istnieją pewne sygnały, które mogą świadczyć o tym, że zdecydowanie powinnaś nad sobą popracować w sferze seksualnej.

Czy jemu chodzi tylko o jedno? Te znaki Ci o tym powiedzą

Zaczynasz angażować się w nowy związek, ale masz poważne wątpliwości, czy on również podchodzi do tego tak poważnie? A może jemu chodzi tylko o jedno? Dowiedz się, jak poznać, czy facet jest z Tobą tylko dla seksu!

Im więcej, tym lepiej – poznaj 5 powodów, dla których powinnaś uprawiać seks jak najczęściej

Kobiety, które regularnie uprawiają satysfakcjonujący seks są bardziej zadowolone z życia, aktywniejsze i zdrowsze. Seks to doskonały środek na wiele problemów i dolegliwości, warto więc uprawiać go nie tylko dla nieziemskiego orgazmu. Przedstawiamy 5 powodów, które powinny przekonać Cię, by swojego partnera zaciągać do łóżka jak najczęściej.

O czym fantazjują kobiety? Czyli 7 rzeczy, o których nie wie Twój mężczyzna!

Kobiety fantazjują równie często co i mężczyźni, a z pewnością w wielu sytuacjach ich fantazje są jeszcze bardziej wybujałe. O jakich fantazjach kobiet ich partnerom często nawet się nie śni?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl