Życie intymne

Czy jemu chodzi tylko o jedno? Te znaki Ci o tym powiedzą

Zaczynasz angażować się w nowy związek, ale masz poważne wątpliwości, czy on również podchodzi do tego tak poważnie? A może jemu chodzi tylko o jedno? Dowiedz się, jak poznać, czy facet jest z Tobą tylko dla seksu!

Im więcej, tym lepiej – poznaj 5 powodów, dla których powinnaś uprawiać seks jak najczęściej

Kobiety, które regularnie uprawiają satysfakcjonujący seks są bardziej zadowolone z życia, aktywniejsze i zdrowsze. Seks to doskonały środek na wiele problemów i dolegliwości, warto więc uprawiać go nie tylko dla nieziemskiego orgazmu. Przedstawiamy 5 powodów, które powinny przekonać Cię, by swojego partnera zaciągać do łóżka jak najczęściej.

O czym fantazjują kobiety? Czyli 7 rzeczy, o których nie wie Twój mężczyzna!

Kobiety fantazjują równie często co i mężczyźni, a z pewnością w wielu sytuacjach ich fantazje są jeszcze bardziej wybujałe. O jakich fantazjach kobiet ich partnerom często nawet się nie śni?

Trzy zdania, których nigdy nie powinnaś wypowiadać podczas seksu

Często mówi się o tym, że podczas seksu mężczyźni są tak skoncentrowani na wykonaniu czekającego na nich zadania, że nawet trzęsienie ziemi nie jest w stanie odwrócić ich uwagi. Być może rzeczywiście niesprzyjające okoliczności przyrody nie są dla nich przeszkodą, kilka zdań wypowiedzianych przez partnerkę jest jednak w stanie sprawić, że nagle zacznie ich boleć głowa i dojdą do wniosku, że wcale nie każda pora jest jednakowo dobra na intymne zbliżenie. Jakich wyzwań warto więc unikać podczas seksu?

Skryte marzenia kobiet. O czym fantazjują w sypialni?

Wiele kobiet ma fantazje seksualne, czego mężczyźni nawet się nie domyślają. O czym zatem marzą kobiety i czy są to fantazje podobne do tych, z jakimi spotykamy się wśród mężczyzn? Oto kilka fantazji od najgorętszych Polek.

Co zrobić, gdy partner nie chce się kochać?

Życie seksualne jest nierozłącznym elementem życia każdej pary. Czasami pojawiają się w nim również mniejsze lub większe komplikacje. Spowodowane mogą być one rozmaitymi problemami. Zdarza się, że partner nie chce uprawiać seksu. Dla każdej kobiety to niebywały szok i duży problem do pokonania. W takiej sytuacji przede wszystkim jednak należy wiedzieć, że rozmowa czyni cuda i nie powinniśmy popadać w panikę. Kluczem do rozwijania zagadki będzie oczywiście dowiedzenie się co jest faktyczną przyczyną tego problemu. Wcale nie jest to sytuacja tak rzadka jak mogłoby się nam wydawać z pobieżnych i stereotypowych ocen. Zobacz co może być tego przyczyną i jak należy zareagować.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl