Życie intymne

Dlaczego facet po 40 nie chce się kochać?

Spotykasz się z mężczyzną po 40 roku życia, który unika lub w ogóle nie chce praktykować seksu? Coś jest nie tak.

W tym wieku najczęściej myślimy o zdradzie - mężczyźni robią to później!

O zdradę częściej oskarżani są mężczyźni. Podobno panowie mają większy problem z powstrzymaniem się przed nią i przechodzą tak zwany „kryzys wieku średniego”, kiedy – uświadomiwszy sobie ile czasu minęło i że dotarli już do połowy swego życia – postanawiają się niejako odmłodzić zmianą partnerki na młodszą. Okazuje się jednak, że kobiety również mają skłonności do zdrady – i to w jeszcze wcześniejszym wieku! Kiedy zdradzają kobiety, a kiedy panowie?

Dlaczego nie warto zdradzać? To może doprowadzić Twoje życie do ruiny

Zdrada zawsze przynosi opłakane skutki. Nawet jeżeli nie wychodzi na jaw, to zwykle zadręczasz się do końca życia wyrzutami sumienia. Dlaczego nie warto zdradzać?

Czy duża ilość seksu może być zabójcza dla waszego związku?

Seks za obopólną zgodą partnerów niesie za sobą radość i poczucie bliskości pomiędzy kobietą i mężczyzną. Istnieje wiele opracowań naukowych mówiących o tym, że seks to samo zdrowie. Czy jednak zbyt duża ilość seksu w jakikolwiek sposób może być zabójcza dla Waszego związku?

Maksimum przyjemności z seksu: Jak osiągnąć orgazm?

Miłosne uniesienia i cudowny seks nie zawsze tak wyglądają. Czasami coś nas nieco paraliżuje i powoduje, że osiągnięcie maksimum przyjemności seksualnej jest niemożliwe. Dla nas kobiet to niezmiernie frustrujące, że taka sytuacja ma miejsce. Kobiety wszak dokładnie tak samo jak mężczyźni chcą uzyskiwać maksimum przyjemności seksualnej z uprawiania miłości ze swoim partnerem. Osiągnięcie orgazmu u kobiety to proces niezmiernie skomplikowany, który daleko wykracza poza samą fizjologię i nie można go jedynie w tej kwestii rozpatrywać.

5 mitów na temat seksu, o których powinnaś zapomnieć

Słyszałaś o popularnych mitach na temat seksu, które mogą Ci zaburzać jego postrzeganie, w dodatku przyczyniając się do mniejszej satysfakcji ze współżycia? Rozpraw się z nimi raz na zawsze!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl