Miłość

5 oznak wskazujących na to, że Wasz związek nie ma przyszłości

Wiadomo, że w każdym związku zdarzają się momenty lepsze i gorsze. Czasami próbujemy ratować to, co jest miedzy nami – nawet kosztem wielu wyrzeczeń. Istnieje jednak szereg oznak wskazujących jasno, że wszystko się wypaliło, że nie ma między Wami tego, co było do tej pory. Tak naprawdę to sygnały, że każde z Was powinno pójść w swoją stronę…

10 filmów, po których obejrzeniu nie będziecie chcieli się zakochać

Zobaczcie sami!

5 rzeczy, które czynią Cię nudną w oczach faceta

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, dlaczego mężczyzna nie odzywa się do Ciebie po randce? A może Twój eks powiedział Ci wprost, że zaczęłaś go nudzić? Faceci zdradzają, co powoduje, że zaczynają uznawać kobietę za mało ciekawą!

4 zachowania świadczące o tym, że on traktuje Cię naprawdę poważnie!

Nie lubisz tej niepewności, prawda? Wolałabyś wiedzieć, czy dla niego ten związek jest czymś naprawdę istotnym czy może tylko chwilową przygodą. Niektóre kobiety wychodzą z założenia, że o takie sprawy powinno się pytać wprost, jednak faceci rzadko chcą rozmawiać na tego typu tematy – taka ich natura. Czy zatem musisz żyć w niepewności? Wcale nie! Sprawdź, jakie 4 męskie zachowania świadczą o tym, że jesteś traktowana naprawdę serio!

Czy Twój partner Cię zdradza? 8 znaków, które o tym mówią!

Masz podejrzenia, że Twój partner może Cię zdradzać? Wydaje Ci się, że między Wami nie jest już tak jak kiedyś? Przeczytaj o poniższych sygnałach ostrzegawczych, które mogą niestety alarmować o zdradzie.

10 rzeczy, które facet powinien Ci dać. Na to zasługujesz!

Nie będziemy tu pisać o koliach, szpilkach i bukietach kwiatów, lecz o zupełnie innych kwestiach – ale bardzo, bardzo ważnych. Sprawdź, na co zasługujesz jako partnerka i zastanów się, czy Twój facet na pewno Ci to daje.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl