Ogród

Jakie owady wykonują pożyteczną pracę w Twoim ogrodzie?

Masz ogród pełen różnokolorowych, pięknie pachnących kwiatów? A może dominują w nim warzywa? To nie jest istotne. Ważne jest, że gdy pojawia się w nim pożyteczne owady, z pewnością wykonają mnóstwo pracy na jego korzyść. O jakich owadach mowa? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Najpiękniejsze ogrody przydomowe - inspiracje

Przydomowy ogród to miejsce, w którym z przyjemnością spędzamy czas na odpoczynku w gronie najbliższych. Spraw, by otoczenie twojego domu było wyjątkowe. Nie masz jeszcze pomysłu na aranżację swojego ogrodu? Dzisiaj prezentujemy garść insporujących, nowoczesnych aranżacji - która z nich podoba ci się najbardziej?

Torf kwaśny – rodzaje i zastosowanie

Torf kwaśny to materiał całkowicie ekologiczny i naturalny, który stanowi najlepsze podłoże dla każdej grupy roślin, zwłaszcza dla tych, które preferują kwaśny odczyn gleby. Powstaje w wyniku obumarcia i niecałkowitego rozkładu roślin torfotwórczych w odpowiednich warunkach (dużej wilgotności i niewielkiego dostępu powietrza).

Ogród, który zachwyca! Nowoczesne rozwiązania dla ceniących komfort

Czy Twój ogród obecnie nie wygląda zbyt dobrze? Czas na zmiany! Zobacz te ogrody w nieco innej, bardzo nowoczesnej odsłonie i zainspiruj się! Te rozwiązania znacznie umilą Ci wypoczywanie. 

Ogród i taras - zobacz połączenie, które wygląda bosko!

Trudno wyobrazić sobie dom z obrodem bez rozległego tarasu, na którym można rozłożyć leżaki. Zobacz jak zaaranżować te miejsca, aby wyglądały nieziemsko!

10 pni drzewa, zamienionych w śliczne kwietniki

Drzewo symbolizuje życie i jest ważnym elementem w ogrodzie, lecz przychodzi czas, gdy trzeba je ściąć. Co zrobić wtedy z takim pniem?  Najlepszym sposobem jest dać mu drugie życie i przemienić w ekologiczną donicę. Przedstawiamy zbiór 10 najlepszych pomysłów na przemienienie starego pnia w kwietnik. Jesteśmy zachwyceni!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl