Porady

W trosce o piękne paznokcie: tych nawyków musisz się trzymać!

Niewiele kobiet może pochwalić się naturalnymi, mocnymi, długimi paznokciami. Jeśli odziedziczyły je w genach, nie muszą przesadnie martwi się o ich codzienną pielęgnację. Niestety, cała reszta pań, która marzy o perfekcyjnych dłoniach powinna nabyć kilka nawyków, które przyczynią się do osiągnięcia celu.

Słabe i łamliwe paznokcie: 3 proste i skuteczne sposoby na ich wzmocnienie

Wiele kobiet narzeka na słabe i łamliwe paznokcie. Niestety nie każda ma czas na zadbanie o swoje dłonie. To błąd, gdyż to one są naszą wizytówką. Dłonie są najbardziej narażone na działanie warunków zewnętrznych. Aby o nie zadbać, potrzebujesz kilku zabiegów. Jak zatem wzmocnić nasze paznokcie?

Jak poradzić sobie z zaschniętym lakierem do paznokci?

Minusem zwykłych lakierów do paznokci jest ich szybkie wysychanie. Często buteleczka jest jeszcze w połowie pełna, a już nie da się nią malować. Co zrobić, żeby tchnąć życie w jeszcze dobry produkt? To bardzo proste. Potrzebujesz tylko zwykłego acetonu.

7 wskazówek na to, jak zapuścić długie paznokcie

Twoje paznokcie łamią się i są cieniutkie jak kartka papieru co uniemożliwia ci ich zapuszczenie? Nie jesteś zwolenniczką sztucznych tipsów, ani paznokci przedłużanych? Być może łamliwość twoich paznokcie nie jest spowodowana uwarunkowaniami genetycznymi, ale nieprawidłową pielęgnacją? Jeżeli wina leży po twojej stronie pomożemy ci naprawić błędy, które popełniasz. Przeczytaj uważnie ten artykuł i zastosuj się do naszych rad, a być może szybko zauważysz znaczną poprawę.

Zdrowe i mocne paznokcie w kilku krokach - zasady, o których musisz pamiętać!

Słabe łamliwe paznokcie mogą być oznaką, że Twojemu organizmowi brakuje któregoś z ważnych składników mineralnych lub witamin. Mogą być też skutkiem nieodpowiedniej pielęgnacji lub chorób skóry. Wystarczy, że zadbasz o należytą suplementację i poświęcisz trochę czasu na codzienne zabiegi pielęgnacyjne, a Twoje paznokcie bardzo szybko nabiorą zdrowego wyglądu.

Praktyczny poradnik na to, jak wykonać manicure w krótkim czasie

Ciągle na wszystko brakuje ci czasu? Od rana do nocy zajmujesz się pracą i domem, przez co ciężko znaleźć ci jedną godzinkę, żeby wyjść do kosmetyczki? Zapewniamy, że z tym opisem utożsamiło się więcej kobiet i nie jesteś sama. Przychodzimy ci z pomocą - krótkim poradnikiem, z którego dowiesz się jak wykonać manicure, który nie zajmie ci wiele czasu, a sprawi, że poczujesz się pięknie.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl