Porady

Akcesoria, które pomogą Ci stać się kosmetyczką w domowych warunkach

Nie jedna z nas ma przynajmniej od czasu do czasu ochotę zabłysnąć w towarzystwie niebanalnymi paznokciami. Zazwyczaj oznacza to kosztowną wizytę u kosmetyczki, jednak prawda jest taka, że nie ma wielu rzeczy, których nie można zrobić samodzielnie w domowym zaciszu. Jednak zanim przystąpimy do realizacji swoich celów warto zastanowić się, co będzie nam potrzebne. Oto kilka przedmiotów, które na pewno się przydadzą.

Rodzaje manicure – dla każdej coś innego

Szczęśliwie w dzisiejszych czasach manicure stało się już standardem, a niejedna z nas potrafi, co najmniej podstawy tej sztuki. W zasadzie nie powinnyśmy zastanawiać się czy robić manicure czy nie, a jakie manicure wybrać. A jest, w czym wybierać, drogie panie.

Manicure w domu – przybornik każdej Kobiety

Manicure nie jest takie straszne, na jakie wygląda. Tak naprawdę każda z nas może samodzielnie w domowym zaciszu doprowadzić do porządku swoje paznokcie i skórki tak jak profesjonalna kosmetyczka. Na przeszkodzie nie stoją tyle umiejętności, co najczęściej czas i cierpliwość, które trzeba na nie poświęcić. Ale zanim zaczniemy „zabawę”, lepiej upewnić się, że mamy wszystko, czego nam potrzeba.

10 porad, dzięki którym zyskasz zdrowe paznokcie

Jeśli narzekasz na kondycję swoich paznokci, są one łamliwe, rozdwajają się i mają przebarwienia, zastanów się czy przyczyną tego nie jest źle zbilansowana dieta. Często powodem problemów z paznokciami są niedobory witamin i minerałów.

Zachwycaj pięknymi paznokciami każdego dnia, dzięki prostym zabiegom

Każdego dnia nasze paznokcie narażone są na czynników mogących wpłynąć niekorzystnie na ich kondycję i wygląd. Nie zdajemy sobie często sprawy z tego, jak wiele prostych czynności, które codziennie wykonujemy, odbija się na wyglądzie i kondycji naszych dłoni i paznokci.

Na to musisz zwrócić uwagę przy doborze kształtu paznokci

Każda kobieta ma swoje preferencje w kwestii kształtu i długości paznokci. Jedne noszą je długie, inne ze względów praktycznych decydują się skrócić paznokcie. Można dobrać taki kształt, aby dłonie wyglądały na zadbane i zdrowe przy każdej okazji, wystarczy im się dobrze przyjrzeć.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl