Porady

5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o manicure hybrydowym

Modny manicure hybrydowy pozwala na względnie trwałe i piękne stylizowanie paznokci. Utrzymujący się przez minimum 14 dni kolor, jest ogromną konkurencją dla standardowego malowania paznokci lakierem. Przedstawiamy 5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o manicure hybrydowym.

Rozdwajające się paznokcie - czy można temu zapobiec?

Rozdwajające się paznokcie wyglądają bardzo nieestetycznie. Ponadto, ten problem jest często związany ze słabą kondycją paznokci. Jak zatem zapobiec rozdwajaniu się paznokcie?

6 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o pielęgnacji paznokci

Czy malowanie paznokci niszczy płytkę? Dlaczego warto wcierać w paznokcie olejki pielęgnacyjne czy kremy nawilżające? Czy powinnyśmy zmywać naczynia w rękawiczkach, w trosce o zdrowie naszych paznokci? Przedstawiamy 6 rzeczy, które warto wiedzieć na temat pielęgnowania paznokci.

Jak poradzić sobie z wrastającymi paznokciami?

To jak bolesnym problemem są wrastające paznokcie wiedzą tylko ci, których to nieszczęście spotkało. Nie można zwlekać z ich leczeniem, gdyż nieleczone mogą prowadzić do krwawienia, infekcji, ropienia, czy pojawienia się ziarniny, czyli tzw. „dzikiego mięsa”.

5 zasad pielęgnacji paznokci każdej długości

Masz krótkie, równo przycięte paznokcie o naturalnej płytce? A może jesteś szczęśliwą posiadaczką długich paznokci, pomalowanych w fantazyjne wzory i kolory? Poznaj 5 zasad pielęgnacji paznokci, niezależnie od ich długości.

Białe plamki na paznokciach - co one oznaczają?

Od czasu do czasu na powierzchni naszych paznokci mogą pojawić się białe plamy. Ich wygląd trudno uznać za estetyczny, nic więc dziwnego, że intensywnie poszukujemy odpowiedzi na pytanie o to, co jest ich przyczyną. W sieci pojawia się szereg informacji na ich temat, a fakty medyczne przeplatają się z mitami. Jak więc jest naprawdę i co powinniśmy wiedzieć o białych plamach?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl