Porady

Wielkanocny ślub i wesele. Czy to dobry pomysł?

Ślub w Niedzielę Wielkanocną ma swoje plusy. Coraz więcej par decyduje się na ten termin, gdyż wiąże się on z niebywałą scenerią budzącej się do życia przyrody, a także z możliwością szybszego zarezerwowania terminu wynajęcia sali weselnej. Podpowiadamy jak zorganizować ślub i wesele we Wielkanoc.

Mity na temat małżeństwa, w które musisz przestać wierzyć

Wiele osób wchodzi w związki małżeńskie z wielkimi oczekiwaniami i doznaje bolesnego rozczarowania. Lepiej być świadomym pewnych mitów na temat małżeństwa, zanim podejmie się decyzję o nim!

7 najgorszych miejsc na ślub. Czy wyobrażasz sobie, żeby wziąć tam ślub?

Czy słyszałaś o tym, że można wziąć ślub na plaży nudystów? Czy wyobrażasz sobie wziąć ślub w którymś z poniższych miejsc?

Co kupić parze młodej jako prezent na ślub?

Prezent dla Pary Młodej jest dość drażliwym tematem. Niektórzy nie mają na tyle pieniędzy, by kupić wystawny podarunek, a inni boją się, że prezent okaże się nietrafiony. Wybranie prezentu nie jest łatwym zadaniem, dlatego przed kupnem, powinno się zapytać Państwa Młodych ile wynosi opłata za parę, by wiedzieć w jakiej kwocie powinien zmieścić się prezent. Najlepiej też delikatnie dowiedzieć się czego Państwo Młodzi oczekiwaliby na swój prezent ślubny.

5 pomysłów na wymarzoną suknię ślubną

Wybór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie. Najczęściej, Panny Młode decydują się na zakup sukni wcześniej, ze względu na przymiarki i poprawki krawieckie. Niektóre Panie wybierają szycie sukni, dzięki czemu nie są ograniczone danym krojem i mogą „poszaleć” oraz łączyć różne rodzaje weselnych strojów. Przedstawiamy 5 pomysłów na wymarzoną suknię ślubną.

Dodatki dla mężczyzny na ślub - które najlepsze?

W Internecie czy Telewizji, możemy znaleźć niezliczoną ilość informacji o dodatkach na ślub dla Panny Młodej. Pan Młody w tym wyjątkowym dniu również musi wyglądać elegancko, dlatego warto także zadbać o kupno dodatków dla niego. Powinniśmy je wybrać kierując się kilkoma zasadami.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl