Porady

Poradnik pary młodej: Co zrobić z pieniędzmi z wesela?

To, na co wydamy pieniądze z wesela zależy wyłącznie od nas. Nikt nie ma nam prawa mówić czy też sugerować, co powinniśmy z nimi zrobić. Większość z nas uważa, że wydanie lekką ręką kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych jest rzeczą prostą. Przed wyjściem na zakupy powinniśmy jednak dokładnie przeanalizować z partnerem, na co winny iść środki z koperty i czy aktualnie nie ma żadnych pilniejszych potrzeb. Uwaga: żeby pieniądze „nie rozpłynęły” się z dnia na dzień, warto przeznaczyć je na coś, co będzie stanowiło dla nas swojego rodzaju pamiątkę.

9 rzeczy, które zaczynają Cię w nim wkurzać dopiero po ślubie

Ślub to magiczny moment, po którym macie żyć „długo i szczęśliwie”. Bajki odłóżmy jednak na bok. Po ślubie ujawni się kilka rzeczy, które zaczną Cię bardzo wkurzać. 

Zaproszenia ślubne – jak wybrać najlepsze zaproszenia na ślub?

Coraz bliżej ten magiczny dzień, przecież już niebawem powiecie sobie tak! Termin i miejsce zarezerwowane, menu ustalone, pozostało zaprosić gości. Sprawdźcie, jakie zaproszenia ślubne są na topie… i wybierzcie najlepsze właśnie dla Was!

Najlepsze momenty na wzięcie ślubu - wtedy będziesz na to gotowa

Zastanawiasz się, czy jesteś rzeczywiście gotowa na poślubienie tego człowieka? Odpowiedz sobie na kilka pytań.

Jak żyć po ślubie? 5 zmian, które musicie wprowadzać razem w życie

Po ślubie Wasze życie diametralnie się zmieni. Niekoniecznie na lepsze... Trochę straszymy, ale warto być świadomym, że życie małżeńskie to nie jest sielanka. Oto, jak można je sobie ułatwić i cieszyć się sobą:

Urzekający makijaż ślubny. Wskazówki i porady

Ślub to bez wątpienia wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Wydarzenie, które na długo zostanie w jej pamięci i daje jej poczucie szczęścia i radości. Podczas jego trwania chce, więc wyglądać wyjątkowo i tak też się czuć. A do tego niezbędny jest jej profesjonalny makijaż, który nie tylko sprawi, że taka kobieta będzie wyglądała elegancko i ładnie, ale również podkreśli wszystkie aspekty jej urody. Jest to bardzo ważne a nie jest wcale takie proste jak mogłoby się na początku wydawać. Albowiem, aby doprowadzić do takiej sytuacji niezbędne jest wykonanie wielu czynności. Takich, które zdecydowanie lepiej jest zlecić profesjonalistce a zatem kosmetyczne, makijażystce.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl