Porady

Makijaż ślubny - czyli jaki?

Dzień ślubu, to dla każdej Panny Młodej „wielki dzień”. Czasem najważniejszy w życiu. Przygotowania do niego trwają przez kilka miesięcy a w sferze planowania czy marzeń o nim – nawet przez kilka lat. A to wszystko to, by tego dnia wszystko doskonale. Perfekt. Zwłaszcza Panna Młoda.

Czy warto wziąć ślub z "obowiązku"? - czyli ślub bez wzajemnej miłości

Zastanawiasz się, czy poślubić wspaniałego mężczyznę, którego cenisz, ale nic do niego nie czujesz i Cię nie pociąga? Czy warto wejść w związek małżeński z "rozsądku"?

Klasyczny czy nowoczesny. Jaki powinien być pierścionek zaręczynowy?

Wymiary już pobrane, dzień zaręczyn zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz, na jaki pierścionek zaręczynowy się zdecydować? Cóż, modeli mamy dziś pod dostatkiem – możesz do woli przebierać spośród rozmaitych fasonów biżuterii. W asortymencie jubilera Savicki odnajdziesz zarówno kolekcję klasyczną (The Light), jak i nowoczesną (Fairytale). Po czym poznać, która z nich lepiej utrafi w gusta Twojej kobiety?

Jak się ubrać na ślub cywilny?

Wiele przyszłych Młodych Panien zastanawia się, co włożyć na siebie w tym wyjątkowym, uroczystym dniu. Sporo kobiet ma poważne obawy odnośnie białej sukni. Uwaga: kreacje, które zazwyczaj królują na ślubie kościelnym, doskonale sprawdzą się również na ceremonii cywilnej!

Jak zminimalizować koszty ślubnych dodatków?

Szacunkowo kwota wesela wynosi około trzydziestu tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że większość z nas nie dysponuje taką gotówką. Nie sposób jest brać kredyt i mieć z tyłu głowy konieczność spłacania w późniejszym okresie odsetek. Jeżeli zdecydujemy się na wesele, pierwszą rzeczą jaką winniśmy przygotować to wstępny kosztorys weselny.

W czym na ślub cywilny i kościelny jako gość?

W gruncie rzeczy dobór odpowiedniej kreacji na ślub, zwłaszcza wtedy, gdy idziemy jako gość nie jest rzeczą łatwą. Wśród niezliczonej ilości ubrań i dodatków bardzo ciężko jest znaleźć coś odpowiedniego – stylowego, a jednocześnie eleganckiego. Na długi czas przed planowaną uroczystością warto przejrzeć propozycje, jakie oferują nam sklepy. Kto wie, może znajdziemy coś ciekawego w popularnych „sieciówkach”?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl