Ślub & Wesele

7 najgorszych miejsc na ślub. Czy wyobrażasz sobie, żeby wziąć tam ślub?

Czy słyszałaś o tym, że można wziąć ślub na plaży nudystów? Czy wyobrażasz sobie wziąć ślub w którymś z poniższych miejsc?

Wielkanocny ślub i wesele. Czy to dobry pomysł?

Ślub w Niedzielę Wielkanocną ma swoje plusy. Coraz więcej par decyduje się na ten termin, gdyż wiąże się on z niebywałą scenerią budzącej się do życia przyrody, a także z możliwością szybszego zarezerwowania terminu wynajęcia sali weselnej. Podpowiadamy jak zorganizować ślub i wesele we Wielkanoc.

10 pomysłów na weselny makijaż 2017

Jak malować się na ślub i wesele? Trafiłaś w dobre miejsce. Zapraszamy do galerii w której kryją się najmodniejsze makijaże ślubne 2017. Skuś się na jeden z 10 pomysłów na weselny makijaż 2017 i oczaruj wszystkich gości. Z takim make up'em poczujesz się jak królewna.

Dodatki dla mężczyzny na ślub - które najlepsze?

W Internecie czy Telewizji, możemy znaleźć niezliczoną ilość informacji o dodatkach na ślub dla Panny Młodej. Pan Młody w tym wyjątkowym dniu również musi wyglądać elegancko, dlatego warto także zadbać o kupno dodatków dla niego. Powinniśmy je wybrać kierując się kilkoma zasadami.

Jak udekorować stół weselny, aby zachwycał swoim wyglądem?

Z wesela zapamiętujemy najczęściej jedzenie i dobrą muzykę. Aby jednak atmosfera była miła i przyjazna, ważna jest także kwestia udekorowania stołu. Ze względu na różne typy i style uroczystości ślubnych, nasze wyobrażenie o idealnym stole weselnym mogą być różne. Wynajmujemy różne sale weselne i pod nie również powinniśmy dopasować stylizację naszego stołu. Inaczej będzie wyglądał w eleganckiej sali weselnej, a inaczej w stodole przerobionej na czas wesela w „salę weselną”.

5 pomysłów na wymarzoną suknię ślubną

Wybór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie. Najczęściej, Panny Młode decydują się na zakup sukni wcześniej, ze względu na przymiarki i poprawki krawieckie. Niektóre Panie wybierają szycie sukni, dzięki czemu nie są ograniczone danym krojem i mogą „poszaleć” oraz łączyć różne rodzaje weselnych strojów. Przedstawiamy 5 pomysłów na wymarzoną suknię ślubną.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl