Ślub & Wesele

Jakich kwiatów nie dawać na ślub?

Istnieją kwiaty, których nie wypada lub nie należy ofiarować młodej parze w dniu ich święta. Poniżej prezentujemy listę sześciu rodzajów kwiatów, które sprawią, że nasz ślubny podarunek może okazać się wielką gafą. Warto się z nią zapoznać przed pójściem do kwiaciarni.

Zaproszenia ślubne – jak wybrać najlepsze zaproszenia na ślub?

Coraz bliżej ten magiczny dzień, przecież już niebawem powiecie sobie tak! Termin i miejsce zarezerwowane, menu ustalone, pozostało zaprosić gości. Sprawdźcie, jakie zaproszenia ślubne są na topie… i wybierzcie najlepsze właśnie dla Was!

Jakich prezentów nie dawać na ślub?

Poniżej prezentujemy listę kłopotliwych, nieporęcznych, bądź najzwyczajniej w świecie nieprzydatnych prezentów ślubnych. Ich wręczenie byłoby co najmniej nietaktowne, dlatego warto zapoznać się z artykułem, aby nasz prezent nie okazał się wielką gafą.

Jak zorganizować wymarzone wesele? Kilka sposobów na najlepszą imprezę weselną!

Perfekcyjne wesele jest marzeniem każdej przyszłej Panny Młodej. Większość kobiet rozpoczyna przygotowania dużo wcześniej, aby uniknąć problemów związanych z finansami i nie zaliczyć „wtopy”. Jak zorganizować wymarzone wesele bez konieczności dużych wydatków, a jednocześnie oczarować swoich gości? Przedstawiamy kilka sposobów na najlepszą imprezę weselną!

9 rzeczy, które zaczynają Cię w nim wkurzać dopiero po ślubie

Ślub to magiczny moment, po którym macie żyć „długo i szczęśliwie”. Bajki odłóżmy jednak na bok. Po ślubie ujawni się kilka rzeczy, które zaczną Cię bardzo wkurzać. 

Raz na ludowo, czyli wesele w stylu rustykalnym

Po wielu latach nieobecności w polskiej kulturze folk, kultura ludowa oraz wszystko, co kojarzy się z sielskimi i anielskimi krajobrazami, przeżywa swój renesans. Tendencję widać także w modzie ślubnej. Wesela w stylu rustykalnym cieszą się bowiem ogromną popularnością. Nic dziwnego - zabawa rodem z Bronowickiej chaty to świetny pomysł na przeżycie najważniejszego dnia w życiu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl