Galerie

Zima 2017: nowe wzory tatuaży dla dziewczyn!

Zima to świetny czas na zmiany! Jeśli od zawsze marzyłaś o tatuażu, teraz jest najlepsza pora! Oto najnowsze wzory tatuaży dla dziewczyn. Znajdziesz zarówno małe i nieco większe wzory w różnych kolorach. Pokochasz je!

11 modnych tatuaży damskich z motywem ptaka

Tatuaże z motywem ptaka należą do jednej z piękniejszych kategorii wzorów. Podkreślają delikatność i kruchość właścicielki oraz mają szczególną symbolikę wolności i pokonywania trudności życiowych. To świetny wzór, który jest naprawdę piękną ozdoba ciała. Jeśli zastanawiasz się nad konkretnym wzorem, albo częścią ciała, na której mógłby się znaleźć, to ta galeria będzie Ci niezmiernie pomocna.

Tatuaż z motywem nieskończoności. One nigdy się nie znudzą!

Poszukujesz pomysłów na niecodzienny tatuaż? Oto wzory z motywem nieskończoności. Taki tatuaż z pewnością zwróci uwagę innych i wprowadzi ich w zachwyt!

Galeria tatuaży: Poznaj wzory pełne charyzmy!

Szukasz nietuzinkowych i niepsotykanych wzorów na trwałe tatuaże? Zajrzyj do nas i poznaj najnowsze propozycje na fantastyczne tatuaże. Zapragniesz je mieć!

Top 10 tatuaży na nadgarstku 2017 – Najnowsze wzory dla dziewczyn

Tatuaż to wyjątkowa pamiątka na całe życie. Możesz ją podjąć spontanicznie, jednak bywa to ryzykowne i możesz później żałować. Radzimy jednak zastanowić się nad konkretnym wzorem i podjąć tą decyzję roztropnie. Poznaj najnowsze wzory dla dziewczyn na tatuaże na nadgarstku  i ciesz się piękną ozdobą ciała na długo.

12 modnych pomysłów na tatuaż z motywem przyjaźni

Romantyczne i bardzo stylowe tatuaże dla kobiet już dawno przestały kojarzyć się z wulgarnością. Wręcz przeciwnie, stały się bardzo modne! Wszystko za sprawą niezliczonej ilości wzorów i kolorów do wyboru.  Proste rozwiązania potrafią często wyrazić naprawdę wiele. Świetnie prezentują to tatuaże przyjaźni. Oto tatuaże z motywami dla Ciebie i Twojej koleżanki!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl