Najlepsze

Para postanowiła na 57 rocznicę ślubu zrobić sobie sesję zdjęciową. Tak powinien wyglądać każdy związek

Clemma i Sterling Elmore są razem od 57 lat. Aby uczcić jej nieskończoną miłość wnuczka pary Amber, zaplanowała  im sesje zdjęciową inspirowaną scenami z "Pamiętnika" - jednego z ulubionych filmów Clemma. Profesjonalnej pani fotograf Stacy Welch-Chrystusa (Mary Evelyn Fotografia), udało uchwycić się intymne chwile Clemma i Sterling  inspirowane scenami z filmu. Cała sesja była dokładnie wystylizowana, łącznie z  odzieżą z lat 50., samochodem czy słodkimi liścikami miłosnymi, które wklejali do ich własnego pamiętnika! Efekt wyszedł przepiękny

Poradnik wideo: Zjawiskowa fryzura na co dzień, którą wykonasz w mniej niż 2 minuty. Efekt końcowy zdumiewa!

 

Galeria zdjęć: duży przegląd krótkich cięć dla kobiet 30 plus

Odmień swój wygląd w 2017 roku. Podpowiadamy jakie fryzurki będą idealne dla kobiet 30 plus. Znajdziesz tu zarówno eleganckie, jak i ekstawaganckie uczesania, które Cię oczarują.  Boskie fryzurki w stylu pixie cut, z grzywką lub oryginalnie wycieniowane pazurki. Te i wiele innych pomysłów, na stylowe włosy znajdziesz w poniższej galerii zdjęć. 

10 rzeczy, które powinnaś mówić swojemu dziecku codziennie

Nie często zdajemy sobie z tego sprawę, że każde wypowiadane zdanie ma wpływ na kształtowanie się charakteru dziecka i to na to jak zachowuje się w stosunku do otoczenia. Nikomu bardziej nie zależy na szczęściu maluchów, jak ich rodzicom. Poznaj zwroty, które powinno się mówić dziecku niemal codziennie. Wiedząc, że są kochane dzielniej stawiają czoło kolejnym wyzwaniom.

10 genialnych miejsc, w których możesz oświadczyć się swojej kobiecie. Każda z nas chciałaby takich zaręczyn!

Niezależnie czy jesteś facetem szukającym pomysłów na idealne oświadczyny, czy kobietą, która marzy o tym szczególnym dniu pokochasz te propozycje. W tej galerii przedstawiamy najpiękniejsze, pomysły z instagrama na oświadczyny. Niektóre mogą Cię rozbawić, inne wzrószyć do łez, ale jedno jest pewne Ci panowie postawili na oryginalność i efekt zaskoczenia. Zobacz ich pomysły!

HIT sezonu: popielate ombre. Galeria fryzur

Specjalnie dla Tych, którym nie wystarczają pospolite kolory włosów i lubią nieco zaszaleć. Zobacz świetne zestawienie fryzur w stylu ombre dla popielatych włosów. Z taką fryzurą będziesz zauważona. HIT sezonu!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl