Najlepsze

10 rzeczy, które powinnaś mówić swojemu dziecku codziennie

Nie często zdajemy sobie z tego sprawę, że każde wypowiadane zdanie ma wpływ na kształtowanie się charakteru dziecka i to na to jak zachowuje się w stosunku do otoczenia. Nikomu bardziej nie zależy na szczęściu maluchów, jak ich rodzicom. Poznaj zwroty, które powinno się mówić dziecku niemal codziennie. Wiedząc, że są kochane dzielniej stawiają czoło kolejnym wyzwaniom.

10 genialnych miejsc, w których możesz oświadczyć się swojej kobiecie. Każda z nas chciałaby takich zaręczyn!

Niezależnie czy jesteś facetem szukającym pomysłów na idealne oświadczyny, czy kobietą, która marzy o tym szczególnym dniu pokochasz te propozycje. W tej galerii przedstawiamy najpiękniejsze, pomysły z instagrama na oświadczyny. Niektóre mogą Cię rozbawić, inne wzrószyć do łez, ale jedno jest pewne Ci panowie postawili na oryginalność i efekt zaskoczenia. Zobacz ich pomysły!

HIT sezonu: popielate ombre. Galeria fryzur

Specjalnie dla Tych, którym nie wystarczają pospolite kolory włosów i lubią nieco zaszaleć. Zobacz świetne zestawienie fryzur w stylu ombre dla popielatych włosów. Z taką fryzurą będziesz zauważona. HIT sezonu!

Włosy proste do ramion - modne i piękne fryzury

Masz już dość zniszczonych włosów po letnich szaleństwach? Przedstawiamy idealne rozwiązanie! Postaw na półdługie cięcie, jest niesamowicie modne,wygodne, a przy tym wygląda nieziemsko. Przedstawiamy galerie propozycji na włosy proste do ramion, w których będziesz czuć się cudownie.

Odmładzające modne fryzury dla 35 latki

Nie tylko zabiegi kosmetyczne mają moc odmładzającą. Chcesz poczuć się jak 25 latka? Poznaj genialne propozycje na modne fryzury dla 35 latki, które odejmą Ci lat. Zobaczysz, że do twarzy będzie Ci w cieniowanych włosach oraz prostych cięciach. Odpowiednia koloryzacja, a szczególnie rozjaśniane pasma mogą sprawić, ze będziesz wyglądała świeżo i promiennie

12 półdługich fryzur, idealnych dla kobiet po 30

Jesteś odważną i pewną siebie kobietą która lubi dobrze wyglądać? Trafiłaś w odpowiednie miejsce. Poznaj świetne propozycje na półdługie fryzury, które odejmą Ci lat. Mimo że masz wiele obowiązków, powinnaś również znaleźć czas tylko dla siebie. Zadbaj o swoje włosy i wybierz fryzurkę która świetnie podkreśli Twoją osobowość.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl