Najlepsze

Dlaczego powinnaś jeść jabłko każdego dnia? Poznaj niesamowite właściwości tego owocu

Jabłko to jeden z najpopularniejszych owoców w Polsce. Większość traktuje je jako zwykły i pospolity owoc, nie wiedząc za wiele o jego zaletach. Zobacz jakie zdrowotne i odżywcze własciwości posiada w sobie ten owoc i zacznij go spożywac systematycznie. Dietetycy zalecają przynajmniej dwa jabłka dziennie.

Jak wygląda życie przed i po 30? [GALERIA]

Mając 20 lata, wizja trzydziestki na karku wydaje się czymś strasznym. Nie jeden nastolatek, myśląc o tym wieku wyobrażał już sobie swoją starość. Wszystko zmienia się jednak z perspektywą czasu. Co prawda kończą się już nocne imprezy, a zaczyna praca i normalne rodzinne życie. Jednak zmiana priorytetów jest bardzo ważna. To co było dla nas tak istotne dawniej teraz wydaje się wręcz śmieszne. Mamy dla Ciebie galerię, która zilustruje Ci to w świetny sposób. 

Boskie tatuaże na stopie. Każda z Pań zapragnie podobnych! [HIT]

Przegląd najciekawszych pomysłów na piękne tatuaże na stopie. Wyglądają cudownie!  Każda z Was na pewno będzie chciała zrobić sobie podobny! 

Para postanowiła na 57 rocznicę ślubu zrobić sobie sesję zdjęciową. Tak powinien wyglądać każdy związek

Clemma i Sterling Elmore są razem od 57 lat. Aby uczcić jej nieskończoną miłość wnuczka pary Amber, zaplanowała  im sesje zdjęciową inspirowaną scenami z "Pamiętnika" - jednego z ulubionych filmów Clemma. Profesjonalnej pani fotograf Stacy Welch-Chrystusa (Mary Evelyn Fotografia), udało uchwycić się intymne chwile Clemma i Sterling  inspirowane scenami z filmu. Cała sesja była dokładnie wystylizowana, łącznie z  odzieżą z lat 50., samochodem czy słodkimi liścikami miłosnymi, które wklejali do ich własnego pamiętnika! Efekt wyszedł przepiękny

Poradnik wideo: Zjawiskowa fryzura na co dzień, którą wykonasz w mniej niż 2 minuty. Efekt końcowy zdumiewa!

 

Galeria zdjęć: duży przegląd krótkich cięć dla kobiet 30 plus

Odmień swój wygląd w 2017 roku. Podpowiadamy jakie fryzurki będą idealne dla kobiet 30 plus. Znajdziesz tu zarówno eleganckie, jak i ekstawaganckie uczesania, które Cię oczarują.  Boskie fryzurki w stylu pixie cut, z grzywką lub oryginalnie wycieniowane pazurki. Te i wiele innych pomysłów, na stylowe włosy znajdziesz w poniższej galerii zdjęć. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl