Uroda

Naturalne zdrowe i piękne włosy na wyciągnięcie ręki

Duże znaczenie ma genetyka, ale też odpowiednia dieta i stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnujących i odżywiających włosy. Wizyty u fryzjera nie są niezbędne, ale można je ograniczyć do kilku w roku, np. na podcięcie końcówek. Tak naprawdę, wystarczy zastosować się do kilku prostych rad, a nasze włosy odpłacą nam się pięknym… wyglądem.

6 rzeczy, których nie powinnaś robić ze swoimi włosami

Włosy mogą stanowić jeden z najważniejszych atutów kobiecej urody. Zadbane, lśniące pukle zawsze przyciągają wzrok. Nie pozwól sobie na to, by stracić piękne włosy przez błahostki. Pamiętaj o codziennej pielęgnacji i odpowiedniej dozie ostrożności.

6 złych nawyków w codziennej pielęgnacji, które niszczą twoje włosy

Codzienna pielęgnacja jest kluczowa dla zdrowia i piękna twoich włosów. Jeśli nie będziesz stosować się do podstawowych zasad, twoje pukle będą się łamały i stracą swój blask. Pamiętaj – uszkodzony mechanicznie włos nadaje się tylko do ścięcia. Niestety nic nie jest w stanie go skleić.

Co jeszcze oprócz słońca szkodzi Twojej skórze latem?

Pewnikiem jest to, że słońce nie jest sprzymierzeńcem zdrowia naszej skóry. Regularna ochrona, to więc podstawa w czasie lata. Używaj kremów i balsamów najlepiej z oznaczeniem SPF 50+. Sprawdź jednak, co jeszcze może szkodzić Twojej urodzie i jak najszybciej niszczycieli piękna wyeliminuj ze swojego otoczenia.

Triki urodowe na lato. Poznaj je i poczuj się piękna!

Czy można wyglądać, a przede wszystkim czuć się świeżo podczas letnich upałów? Jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie kosmetyki i będziesz stosować się każdego dnia do kilku ważnych zasad, z całą pewnością tak. Nawet w największy upał będziesz atrakcyjna i perfekcyjna.

Kilka wskazówek na to, jak po długiej zimie przygotować ciało do lata

Po zimie nasza skóra i cera wymagają głębokiej regeneracji. Ogrzewanie, niskie temperatury, ciężka żywność i brak ruchu powodują, że przybywa nam kilogramów, na udach pojawia się cellulit, a skóra jest sucha, szara i wygląda na zmęczona. Gdy na niebie pojawia się wiosenne słońce orientujemy się, że do wymarzonych wakacji zostało tak nie wiele czasu, a nasze ciało wymaga dużo pracy… Żebyś w tym momencie nie wpadła w zbyteczna panikę przygotowaliśmy kilka porad, dzięki którym ominie cię gorączka szalonych przygotowań do lata.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl