Uroda

Elegancki manicure do weselnej sukienki w 13 odsłonach

Sezon weselny w pełni. Jeśli nie wiesz lub nie masz pomysłu jakie paznokcie będą najlepsze do Twojej sukienki, służymy inspirującymi propozycjami. Zobaczcie bajeczne motywy, wzory i kolory manocure na wesele, które urzekają. 

8 pięknie pomalowanych paznokci w odcieniu błękitnego nieba

Zjawiskowe paznokcie w odcieniach błędkitu. Wyglądają naprawdę cudnie! Poczujesz się jak księżniczka! 

Karmelowe odcienie włosów na jesień 2017 - kobiety je KOCHAJĄ!

Piękne kolory włosów w odcieniach karmelowego blondu. Najnowsza propozycja wprost ze salonów fryzjerskich! Zobacz genialne propozyccje na modne kolory włosów jesień 2017.

Jak naturalnie farbować włosy?

W celu uzyskania nowego, zalotnego wyglądu warto skorzystać z przedstawionych w tym artykule naturalnych sposobów na koloryzację. Eliminujemy ze swojej pielęgnacji włosów wszelkie sztuczne produkty. Farbowanie może być zabawne, jeśli będziesz miała odwagę eksperymentować z różnymi odcieniami. Nie zawsze efekt jest trwały, do tego celu trzeba spróbować naturalnych metod koloryzacji. Używamy więc składników trzymanych w domu po to, aby koloryzacja była dla twoich włosów przyjazna i pozwoliła na otrzymanie nowego, ładnego koloru.

Jak naturalnie odżywić włosy?

Naturalne jest, iż włosy potrzebują wiele opieki i pielęgnacji w trakcie całego roku. Istnieją też momenty, gdy można je nieco zaniedbać – kiedy? Między innymi w trakcie wakacji oraz chwilę po nich. Większe zagrożenie od piasku i słonej wody stanowi dla nich basen, gdyż chlorowana woda wysusza skórę, podrażnia oczy, ale przede wszystkim także włosy. Jeżeli regularnie uczęszczasz na basen to warto zrobić sobie parę pielęgnacyjnych zabiegów. Wszystkie kosmetyki można zrobić samemu, a o tym w jaki sposób – przeczytasz w tym artykule.

Jak zapleść i pielęgnować warkoczyki?

Oryginalnie i świetnie wyglądającą fryzurą są bez wątpienia warkoczyki, które prawie każdy może sobie zrobić. Jeżeli chcesz zgłębić tajniki sztuki robienia i pielęgnacji warkoczyków, to jest to dla ciebie idealny artykuł.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl