Uroda

6 zasad, których musisz przestrzegać zimą, by wyglądać pięknie

Zima to piękna pora roku, jednak bardzo często nie jest dla nas zbyt łaskawa. Mróz, śnieg, silny wiatr…to nie pomaga w osiągnięciu wyglądu idealnego. Warto jednak przestrzegać kilku zasad, by nawet zimą cudownie się prezentować!

Który kształt paznokci będzie dla Ciebie odpowiedni?

Mężczyzn może ten temat dziwić, ale każda kobieta doskonale wie, o czym mowa. Kształty paznokci to ważna sprawa dla wszystkich kobiet, które są na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie (bo paznokcie też mogą być modne lub nie). Dobrze jest jednak przekonać się, czy wszystkie modne trendy będa dla nas odpowiednie i czy będziemy się z nimi dobrze czuć.

Rozdwajające się paznokcie - czy można temu zapobiec?

Rozdwajające się paznokcie wyglądają bardzo nieestetycznie. Ponadto, ten problem jest często związany ze słabą kondycją paznokci. Jak zatem zapobiec rozdwajaniu się paznokcie?

Jak przyspieszyć porost włosów? 5 skutecznych metod!

Wiele osób, wbrew pozorom nie tylko pań, ale także coraz częściej panów, boryka się z problemem zbyt cienkich, wypadających włosów. Dodatkowo kłopotem są także włosy, które nie rosną zbyt szybko. Mimo że są to zazwyczaj problemy odziedziczone po naszych przodkach, istnieje kilka starych i parę nowszych sposobów na to, jak im zaradzić. Warto się o tym przekonać i nasze porady na szybciej rosnące włosy wprowadzić w życie. Dzięki temu mamy szansę na uzyskanie oszałamiających efektów!

5 najgorszych nawyków, które niszczą twoje włosy!

Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo pozornie nieistotne nawyki mogą wpływać na kondycję naszej skóry, paznokci i włosów. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolona z tego, jak wygląda twoja fryzura, przestań popełniać 5 poniższych błędów. Z pewnością wkrótce dostrzeżesz różnicę, a twoje włosy odzyskają utraconą moc i naturalny blask.

7 błędów w makijażu oczu, które prawdopodobnie popełniasz

Czy zdarzyło ci się nie być w pełni zadowoloną ze swojego make-upu? A może dostrzegasz błędy u mijanych przez siebie kobiet, ale nie jesteś pewna, co tak właściwie poszło nie tak? Wpadki w makijażu zdarzają się stosunkowo często, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż oczu. Upewnij się, czy nie popełniasz którejś z nich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl