Galerie

12 pomysłów na fryzury półdługie z grzywką na bok. Bardzo dziewczęce!

Zobacz nasze stylistyczne porady i zmień swój wygląd w nowym roku. Zobaczysz, że dobrze wykonane cięcie może dodać Ci zadziorności i pazura, lub złagodzić i dodać uroku Twojej twarzy. Sama zdecyduj jaki efekt chcesz osiągnąć. Te półdługie fryzury z grzywką na bok, z pewnością dodadzą Ci charakteru.

Fryzury 2017: duży przegląd propozycji

Poszukujesz inspiracji na wiosenną metamorfozę? Zapraszamy do galerii przykładów modnych fryzur 2017. Poniżej znajdziesz duży przegląd propozycji na fryzury na wesele, wieczorową kolację, albo na co dzień do szkoły, czy na uczelnię. Świetne pomysły na koloryzację i modne cięcia dla wszystkich długości włosów.

10 propozycji na krótkie fryzury na ostatki

Planujesz zabawić podczas karnawału 2017? Nie zapomnij o odpowiednim uczesaniu. Specjalnie na tą okazję zebraliśmy wyjątkowe propozycje fryzur na ostatki dla krótkich włosów. Dzięki tym pomysłom poczujesz się wyjątkowo. Znajdziesz tu upięcia, modne cięcia i koloryzacje, idealne dla włosów krótkich.

Fryzura na ostatki 2017: przegląd propozycji

Specjalnie na okazję karnawału przygotowaliśmy zestawienie modnych fryzur na ostatki 2017. Niezależnie czy idziesz na domówkę, imprezę, a może bal, znajdziesz propozycje odpowiednie dla Ciebie. Znajdziesz tu upięcia, modne cięcia i koloryzacje dla włosów długich, półdługich i krótkich.

Modne fryzury na ostatki 2017

Czas karnawału 2017 trwa w najlepsze. To jeszcze ostatnie chwile kiedy możesz się odstawić i zabawić na całego. Nie zapomnij o ciekawej fryzurce! Przygotowaliśmy zestawienie modnych fryzur na ostatki 2017, dzięki którym zabłyśniesz w towarzystwie.  

15 pomysłów na fryzury bob 2017

Jeśli myślisz, że fryzura bob odeszła w zapomnienie to jesteś w błędzie. Ten specyficzny typ cięcia włosów wraca w wielkim stylu. Możesz się zaskoczyć, jak dużo może być wariantów tej krótkiej fryzury. Skuś się na jedną z 15 pomysłów na fryzury bob 2017. Prezentujemy wyjątkowe propozycje na oryginalne uczesania dla włosów półdługich i krótkich.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl