Inspiracje

Romantyczne fryzury z warkoczem w roli głównej, które zrobisz sama

Uwielbiasz warkocze, różne sploty i plecione romantyczne fryzury? Przedstawiamy genialne propozycje, na fryzury z warkoczem w roli głównej. Zobacz w jakim uczesaniu będzie Ci najlepiej. Te pomysły możesz wykonać samodzielnie. Sprawdzą się nie tylko jako uczesanie do szkoły, czy na uczelnie, ale również np. na wesele.

Szybkie i proste fryzury do szkoły i na uczelnę

Śniadanie, poranna kszątanina i nie zostaje zbyt wiele czasu na ułożenie włosów - skąd my to znamy? Szukasz pomysłów, jak w szybki i prosty sposób wykonać efektowną fryzurę do szkoły lub na uczelnię? Zobacz najlepsze propozycje i odnajdź swój własny styl. Jesteśmy pewni, że wiele pomysłów zabierzesz ze sobą.

Fryzury damskie 2017 dla krótkich włosów

Czas na mocne i odważne cięcie! Masz juz dość swoich nijakich włosów? Nadaj im charakteru, a zobaczysz że poczujesz się o wiele lepiej i pewniej w swoim ciele. Poznaj oryginalne propozycje na modne cięcie dla krótkich włosów. W galerii znajdziesz fryzury damskie na 2017 roku.

Ta fryzura przyciąga każdy wzrok - Włosy galaxy

Koniec z nudnymi kolorami! Pokaż innym swoją kolorową duszę i oryginalny charakter. Ta fryzura przyciągnie wzrok każdego przechodnia. Poznaj najciekawsze propozycje na kosmiczne włosy galaxy!

Masz włosy do ramion? W tych fryzurach będziesz wyglądać pięknie

Bądź modna w 2017 roku! Masz włosy do ramion, a może planujesz podciąć dłuższą fryzurę? Zobacz jakie upięcia i cięcia będą najbardziej trendy w przyszłym roku.  W tych fryzurach będziesz wyglądać pięknie!

Taką fryzurą go uwiedziesz! Padnie z zachwytu

Zaskocz swojego mężczyznę romantycznym, a zarazem seksownym wyglądem. Zobacz jakie uczesanie sprawi, żę padnie przed Tobą  z zachwytu. Świetne propozycje na randkę, zarówno dla włosów długich, jak i krótkich. Taką fryzurą go uwiedziesz! 

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl