Instrukcje

Warkocz duński - poradnik jak go zrobić

Warkocz duński nie jest specjalnie często widziany na polskich ulicach, więc bez wątpienia jest to łatwy i szybki sposób na odmianę swojego wyglądu i przyciągnięcia wzroku innych. Jest bardzo zbliżony do warkocza francuskiego, jednakże w przeciwieństwie do niego jest okazalszy, bardziej wychodzący poza obrys głowy.

Poradnik wideo: Sposób na romantyczne upięcie. Nie potrzebujesz fryzjera - z łatwością wykonasz ją sama!

Włącz wideo instrukcje, w której zobaczysz świetny pomysł na romantyczne upięcie krok po kroku. Idealna fryzura dla włosów średnich i długich. Takie uczesanie z łatwością wykonasz sama, natomiast efekt będzie wyglądał, jakbyś świeżo wyszła od fryzjera.  

Jak wykonać oryginalną fryzurę z trzema kokardami? Świetna wideo instrukcja

Chcaiałbyś olśnić wszystkich stylową i oryginalną fryzurką? Zobacz koniecznie wideo instrukcję i zapinsiruj się. Pokazujemy jak wykonać upięcie kokardy z włosów, w potrójnej wersji. Wygląda oszałamiająco, a jej wykonanie nie zajmie Ci dużo czasu.   

Poradnik wideo: Pleciona fryzura na co dzień - zajmie Ci to tylko 2 minuty!

Poznaj szybki sposób na zjawiskowe upięcie włosów. Zobacz poradnik wideo, w którego dowiesz sie krok po kroku jak wykonać piękną plecioną fryzurę. Zrobisz ją z łatwością w mgnieniu oka. W tych włosach będziesz wyglądać niczym bogini.  

Zobacz wideo instrukcję na fryzurę Elsy z Krainy Lodu. Świetna fryzura dla Twojej córeczki!

Twoja córka jest fanką Krainy Lodu? Wykonaj jej tą fryzurę Elsy, a gwarantujemy, że będzie zachwycona. Zobacz świetny poradnik wideo, dzięki któremu w szybki sposób Twoje dziecko przemieni się w księżniczkę.  

Poradnik wideo: Piękny romantyczny kok, wykonany na bazie warkocza. Wygląda czarująco!

Marzysz o romantycznym upięciu, dzięki któremu Twój facet zwariuje na Twoim punkcie? Zobacz instrukcję, która pokaże Ci krok po kroku, jak z pomocą gumek zrobić zjawiskowy kok. Ta piękna pleciona fryzura na bazie warkocza zachwyca!  

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl