Porady

Poradnik urody: Idealnie nawilżone i gładkie włosy

Codzienne mycie, suszenie, prostowanie i stylizowanie włosów sprawia, że stają się mocno przesuszone, łamliwe i matowe. Salony fryzjerskie wychodząc na przeciw potrzebom klientów oferują masę zabiegów regeneracyjnych, ale z reguły są one drogie i dodatkowo wymagają przeprowadzenia ich w seriach. Jeśli nie chcesz wydawać fortuny możesz spróbować naszego domowego sposobu na nawilżenie włosów.

Kiedy zarezerwować termin u fryzjera przed ślubem

Na popularnych forach dla kobiet przyszłe panny młode pytają: Kiedy zamówić wizytę fryzjerki przed ślubem? Ile wcześniej rezerwować taką wizytę i na którą godzinę? Najpierw wizyta u fryzjera czy u kosmetyczki? Postanowiliśmy pomóc. Wiemy jak ważny to dzień i jak ważna jest fryzura, wszystko powinno zostać zapięte na ostatni guzik przed czasem. Na najczęstsze pytania odpowiadają eksperci – profesjonalni fryzjerzy, trenerzy z Paryża.

Włosy sombre a ombre – poznaj efekt

Pięknie, rozjaśnione włosy (czy to ombre czy sombre) od kilku lat wiodą prym. Takie koloryzacje wybierają największe gwiazdy, celebrytki, ikony mody i wszystkie dziewczyny, które chcą rozświetlić twarz, dodać jej blasku i uzyskać w łatwy sposób efekt odmłodzenia. Świadome kobiety odchodzą od jednolitych kolorów i płaskich odcieni, bo one postarzają. Fundują sobie rozświetlony, naturalny efekt w postaci sombre lub ombre. Który dla Ciebie? Sprawdź.

Balejaż – jakich błędów nie wolno popełniać

Balejaż to forma trwałej koloryzacji, która polega na rozjaśnieniu tylko niektórych partii włosów, dzięki czemu uzyskuje się piękne kontrasty. Dowiedz się, jakich błędów należy unikać, by balejaż dał zachwycający efekt.

Peeling skóry głowy - kompendium wiedzy

Włosy to temat, który niezwykle Was interesuje, dlatego narzuca się jedno pytanie, czy warto wykonywać peelingi skóry głowy? Powinnyście się tym zainteresować i wdrożyć w życie. Dlaczego? Poniżej odpowiedź.

Błędy, które robisz podczas czesania włosów

Zastanawiasz się, dlaczego twoje włosy mocno odbiegają od ideału, chociaż starasz się o nie dbać? Stosowanie odżywek i masek to nie wszystko. Nawet tak banalna czynność, jak czesanie, może mieć wpływ na kondycję twoich włosów. Zobacz listę najczęściej popełnianych przy czesaniu błędów, które mogą osłabiać i niszczyć włosy.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl