Porady

Jak używać wałków do włosów?

Doskonałym pomysłem na przywrócenie do życia włosów, które są bez wyrazu jest użycie wałków do włosów, które są proste w użyciu i nie powodują tak dużych uszkodzeń włosa, co lokówka. Są zasadniczo dwa sposoby na to, aby skorzystać z wałków, ale pierwszy wyklucza podstawę włosa, w trakcie, gdy drugi ją zawiera. Druga w przeciwieństwie do pierwszej zapewnia włosom maksymalną objętość.

Jak nawilżyć suche i zniszczone włosy?

Oliwa z oliwek to zdrowy tłuszcz, niezbędny dla naszego organizmu, który z powodzeniem może być używany nie tylko do sałatek, ale może ona stanowić balsam dla suchych i puszących się włosów. Żadna z odżywek dostępnych w sklepie nie może się równać z jej mocą, jest po prostu niezastąpiona. W tym artykule przedstawię sposób na skuteczne nawilżenie prostych włosów. Zabieg ten powinien być powtarzany raz lub dwa na tydzień, w zależności od tego, w jakiej kondycji są twoje włosy.

Jak sprawić, by matowe włosy znów zyskały piękny blask?

Zmatowienie i brak witalności włosów mają zazwyczaj związek z ich przesuszeniem i osłabieniem na skutek agresywnej stylizacji. Niekiedy są też uwarunkowane przebytymi schorzeniami i kuracjami farmakologicznymi. Borykasz się z matowymi włosami? Za pomocą kilku prostych, domowych zabiegów Twoje włosy nabiorą dawnego połysku, staną się bardziej sprężyste i pełne życia. Oto one.

5 produktów, które sprawiają, że włosy szybciej rosną

Starania o długie włosy mogą być naprawdę długie i mozolne. Jeśli nie należysz do grona osób, u których włosy rosną, jak szalone, a zamiast tego zapuszczenie jednego lub dwóch centymetrów wydaje Ci się trwać całe wieki, powinnaś wprowadzić kilka zmian w swojej diecie. Oto 5 produktów, które przyspieszają wzrost włosów.

Tych zasad musisz się trzymać, jeśli chcesz mieć zdrowe włosy

Chcesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami, a jednak ich codzienna pielęgnacja nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Nie załamuj się! Dzięki kilku przygotowanym przez nas radom możesz to zmienić.

8 rzeczy, które musisz wiedzieć o włosach farbowanych

Zastanawiasz się, jak zafarbować włosy, żeby uzyskać piękny odcień, a przy tym żeby pozostały one zdrowe? Najnowsze farby dają taką możliwość. Są wygodne w aplikacji, łatwo się zmywają i nie niszczą włosów tak bardzo, jak produkty starszego typu. Oto 8 rzeczy, które musisz wiedzieć o włosach farbowanych i o samym farbowaniu, zanim zdecydujesz się na zmianę koloru.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl