Porady

Jak odbudować zniszczone włosy po zimie?

Zima zdecydowanie nie jest łatwym czasem dla naszych włosów, ich kondycja bywa po niej bardzo kiepska. Noszenie czapki, wiatr, mróz i śnieg, przesuszone powietrze – to nie sprzyja utrzymaniu pięknej fryzury. Są jednak sposoby na to, by wraz z nastaniem lepszych pogód cieszyć się cudownie zadbanymi kosmykami!

Po czym poznać dobrego fryzjera?

Wizyta u fryzjera zwykle kojarzy się z miłym, relaksującym doświadczeniem. Niestety, w niektórych przypadkach zamiast przyjemności, staje się koszmarem. Zbyt krótkie włosy, popalone końcówki czy źle dobrany kolor to tylko niektóre z przykrości, jakich mogą doświadczyć klienci, korzystający z usług nieprofesjonalnego fryzjera. Jak uniknąć złych doświadczeń i wybrać specjalistę, który odpowiednio zadba o nasze włosy? Na te pytania odpowiada Wojciech Stasiak, stylista fryzur i ekspert kampanii „Moja REGENeracja”.

4 sposoby na to, aby włosy były puszyste

Marzysz o prawdziwie kobiecej fryzurze, ale Twoim włosom brakuje objętości? Czasochłonna i kosztowna wizyta u fryzjera dała tylko krótkotrwały efekt? Masz dość oklapniętych włosów i już brakuje Ci pomysłów? Znamy kilka sposobów na to, aby włosy były puszyste!

4 największe problemy kobiet z długimi włosami

Długie włosy są piękne, kobiece i… niezwykle kłopotliwe. Kobiety, którym nigdy nie udało się ich zapuścić zwykle spoglądają na ich właścicielki z odrobiną zazdrości i nawet nie zdają sobie sprawy z tego, z jak wieloma nietypowymi problemami wiąże się ich posiadanie.

Jak dbać o zniszczone włosy? Czy można je odbudować?

Odbudowa zniszczonych włosów jest możliwa, ale wymaga cierpliwości i systematyczności. Nie mniej ważny jest wybór odpowiednich metod i preparatów do regeneracji. Oto kilka wskazówek, jak dbać o zniszczone włosy i jak doprowadzić do ich odnowy.

Jak dbać o włosy cienkie, aby zachwycały swoim blaskiem?

Lśniące, bujne włosy to marzenie każdej kobiety. Zdarza się jednak, że natura obdarza nas cienkimi włosami, które wymagają wzmożonej pielęgnacji, aby uzyskać wymarzony efekt. Jak dbać o taką fryzurę, aby włosy zachwycały swoim blaskiem?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl