Porady

Jak modelować włosy suszarką?

Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób szybko wysuszyć włosy i ułożyć je już podczas suszenia, bo zapewne na suszenie ich suszarką tracisz wiele czasu, a potem i tak musisz je stylizować. Pomożemy zarówno w przypadku włosów kręconych, jak i prostych.

Odmładzające kolory włosów. Który wybierzesz?

Kolor włosów ma szczególne znaczenie jeśli o chodzi o całokształt wyglądu. Jeżeli nie zostanie odpowiednio dobrany do odcienia skóry oraz rysów twarzy, z pewnością doda nam lat. Dowiedz się zatem jak dobrać kolor włosów, który Cię odmłodzi.

Plamy na skórze po farbie. Jak się ich pozbyć?

Kobiety w większości przypadków bardzo często farbują swoje włosy, zarówno w domu, jak i w salonie fryzjerskim. Artykuł dotyczy wskazówek o tym, jak pozbyć się plam po farbie do włosów ze skóry głowy.

Domowe sposoby na pozbycie się łupieżu

Łupież jest wynikiem przesuszonej skóry głowy. Można łatwo uporać się z tymi białymi drobinkami, które szpecą nasz wizerunek. Oto kilka metod:

Fryzura dla EMOcjonalnych nastolatków

Fryzury w stylu scene są bardzo popularne wśród młodzieży. Intensywne, kontrastowe kolory, asymetryczna grzywka i idealne proste włosy – to najważniejsze elementy takiej stylizacji.

Cienkie włosy dobrze ułożone - nie lada wyzwanie!

Włosy cienkie są nie lada wyzwaniem nawet dla doświadczonych fryzjerów. Bardzo ważne jest odpowiednie cięcie, od którego zależeć będzie sposób ułożenia włosów tak, by fryzura sprawiała wrażenie pełniejszej, niż jest w rzeczywistości. W przypadku cienkich, rzadkich włosów kluczową kwestią jest nadanie im objętości. Efekt push up na włosach można osiągnąć na kilka sposobów.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl