Porady

Jak za pomocą prostownicy otrzymać efekt wavy?

Prostownica jest wielofunkcyjna: może nie tylko prostować włosy, ale również je podkręcać. Wszystko jest kwestią techniki. Dzięki radom eksperta, możesz się nauczyć, jak wykonać piękne fale.

Kolor włosów – trendy 2017 roku

Kolory włosów 2017 roku to z jednej strony naturalnie wyglądające odcienie, z drugiej – odważne i wyraziste koloryzacje.

Balejaż – jakich błędów nie wolno popełniać

Balejaż to forma trwałej koloryzacji, która polega na rozjaśnieniu tylko niektórych partii włosów, dzięki czemu uzyskuje się piękne kontrasty. Dowiedz się, jakich błędów należy unikać, by balejaż dał zachwycający efekt.

Przepis na genialny olejek do przyspieszenia porostu włosów, który zrobisz w domowym zaciszu

Obcięłaś włosy, ale żałujesz swojej decyzji i chciałabyś by jak najszybciej odrosły? Możesz oczywiście doczepić sztuczne pasma lub sporządzić specjalny olej, który znacznie przyspieszy ich wzrost. My jesteśmy zwolennikami tego drugiego rozwiązania dlatego mamy dla ciebie przepis na olej dzięki któremu odzyskasz utracone włosy.

Dopinki od Irresistible Me

Niestety natura nie obdarzyła mnie grubymi, długimi włosami. Może jak byłam mała to wyglądały one na zdrowe i były gęste. Przez farbowanie włosów i ich częste prostowanie włosy zrobiły się cienkie, kruszyły się i zmieniła się ich porowatość. Teraz robię wszystko, żeby je jakoś odbudować i przywrócić ich stan sprzed 10 lat. Podejrzewam, że większość z Was nie jest zadowolona ze swoich włosów. Może na co dzień jesteśmy jeszcze w stanie nie przejmować się zbytnio ich wyglądem, ale gdy mamy wesele, studniówkę lub wybieramy się gdzieś na sylwestra to chcemy wyglądać jak najlepiej. Z pomocą przychodzi nam firma Irresistible Me. W ich ofercie znajdziecie dopinki na klipsach, dopinki w formie kucyka i wiele innych akcesoriów. W dzisiejszym poście pokażę Wam dopinki na klipsach.

Znajdź swój sposób na długie, cienkie włosy

Kochasz długie włosy? Uważasz, że są nieodłącznym atrybutem kobiecości? Jeśli  natura nie obdarzyła cię naturalnie gęstymi włosami, nic się nie martw. Dzisiaj przedstawię dwa sposoby na cienkie, długie włosy. Pielęgnacja pogrubiająca oraz stylizacja to niezawodna broń w walce o oszałamiającą, kobiecą fryzurę.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl