Kobiece Wyznania

Kobiece wyznanie: Jestem kochanką żonatego mężczyzny

Pamiętam, że gdy kiedyś słyszałam o takich kobietach, twierdziłam, że są żałosne, niszcząc życie innych i próbując na tym zbudować swoje szczęście. Nigdy nie miałam nic do czynienia z żonatymi facetami – byłam pewna, że tak pozostanie do końca.

Kobiece wyznanie: Zaszłam w ciążę z moim byłym i nie wiem, co robić…

To miało być nasze ostatnie, pożegnalne spotkanie. Przyjechałam po resztę swoich rzeczy do jego mieszkania – tak właśnie kończył się nasz ośmiomiesięczny, burzliwy niezwykle związek. Oboje byliśmy bardzo zazdrośni o siebie, nasze kłótnie były naprawdę fatalne. W końcu doszliśmy do wniosku, że gdy tak dalej pójdzie, po prostu się pozabijamy.

Jestem już bezsilna.. Jak poradzić sobie z kochankiem?

Jeśli chcesz mnie osądzić i od razu wydać na mnie wyrok, na pewno to zrobisz. Tak, jestem tą złą żną, która zdradza męża. Ale co mam poradzić na to, że nasze małżeństwo to jedna wielka pomyłka i oboje już dawno zdaliśmy sobie z tego sprawę?

Kobiece wyznanie: Mój facet krótko po ślubie zostawił mnie dla mojej przyjaciółki…

Historia jak z mydlanej opery, byłam pewna, że takie rzeczy w normalnym świecie się nie zdarzają. Niestety bardzo się myliłam…

Wasze historie: Dlaczego ten związek boli tak bardzo?

Mój mąż nie należy do ludzi miłych, otwartych na innych czy sympatycznych. Tak naprawdę właśnie przez to z nikim się nie spotykamy, nikogo nie odwiedzamy, nikt do nas nie przychodzi.

Kobieta wyznaje: Jak poradzić sobie z depresją? To wszystko mnie już męczy

Pamiętam, jak kiedyś w szkole mieliśmy podczas lekcji wychowawczej zajęcia na temat depresji. Była pogadanka, slajdy, przytaczano opowieści osób, które się z tą chorobą zmagają. Ale przecież mieliśmy wtedy po piętnaście lat, to trudny wiek, więc tak naprawdę wszyscy wyśmiewali się z tematu i twierdzili, że wariatom nic nie pomoże, a na depresję najlepszy jest rozweselacz w postaci zimnego piwa.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl