Kobiece Wyznania

Wyznanie: Jestem w związku od 3 lat, a nawet nie poznałam jego rodziców...

Koleżanki mówią mi, że wpakowałam się w kompletnie chory układ i powinnam czym prędzej go zakończyć i przestać marnować najlepsze lata swojego życia. Chyba coraz bardziej widzę, że mają trochę racji.  

Wyznanie: Mój związek trwał prawie 5 lat, skończył się dokładnie wczoraj...

Mój związek trwał prawie 5 lat, skończył się dokładnie wczoraj. Świat mi się zawalił. Dowiedziałam się, że mój facet jeszcze się nie wyszalał (poznaliśmy się, kiedy mieliśmy po 17 lat i rzeczywiście właściwie każdą wolną chwilę spędzaliśmy do tej pory razem, ale jakoś nam to nie przeszkadzało).

Kobiece Wyznanie: Od pewnego czasu mam wrażenie, że mój świeżo poślubiony małżonek...

Od pewnego czasu mam wrażenie, że mój świeżo poślubiony małżonek (ślub był zaledwie cztery miesiące temu) woli spędzać czas ze swoimi kolegami, a nie ze mną.

Wyznanie: Za pół roku wychodzę za mąż, ślub będzie tylko cywilny...

Za pół roku wychodzę za mąż, ślub będzie tylko cywilny, po nim obiad w restauracji dla trzydziestu osób. Ostatnio nasze rodziny (moje i narzeczonego) spotkały się, żeby omówić pewne sprawy.

Kobiece wyznanie: Jestem kochanką żonatego mężczyzny

Pamiętam, że gdy kiedyś słyszałam o takich kobietach, twierdziłam, że są żałosne, niszcząc życie innych i próbując na tym zbudować swoje szczęście. Nigdy nie miałam nic do czynienia z żonatymi facetami – byłam pewna, że tak pozostanie do końca.

Anonimowo wyznajemy: Spotkała mnie ostatnio bardzo dziwna sytuacja. Koleżanka dała mi...

Spotkała mnie ostatnio bardzo dziwna sytuacja. Koleżanka dała mi zaproszenie na ślub i wesele (wyraźnie było tak tam napisane), z osobą towarzyszącą.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl