Kobiece Wyznania

Kobiece Wyznania: Kamila poznałam jakieś dwa lata temu. Z mojej strony nie była to...

Kamila poznałam jakieś dwa lata temu. Z mojej strony nie była to raczej miłość od pierwszego wejrzenia (z jego chyba tak). Ale ujął mnie swoją opiekuńczością, był bardzo męski ,szarmancki, do tego niezwykle przystojny. Bardzo nalegał na spotkanie, więc się zgodziłam.

Kobiece wyznanie: Mój facet krótko po ślubie zostawił mnie dla mojej przyjaciółki…

Historia jak z mydlanej opery, byłam pewna, że takie rzeczy w normalnym świecie się nie zdarzają. Niestety bardzo się myliłam…

Kobiece Wyznania: Pięć miesięcy temu poznałam na koncercie pewnego faceta..

Pięć miesięcy temu poznałam na koncercie pewnego faceta. Okazało się, że mamy dużo wspólnych zainteresowań – muzyka celtycka, wspinaczki górskie, jazda na rowerze. Fantastycznie mam się rozmawiało, zaczęliśmy spotykać się coraz częściej.

Kobiece Wyznania: Mojego męża poznałam dziesięć lat temu. Pięć lat temu....

Mojego męża poznałam dziesięć lat temu. Pięć lat temu odbył się nasz ślub, rok później urodził się nasz synek. Wydaje mi się, że nigdy nie byliśmy jakąś fantastyczną parą, ale kochaliśmy się i było nam z sobą całkiem dobrze.

Wyznanie matki: Moje dziecko doprowadza mnie do płaczu każdego dnia

Czasami oglądam zdjęcia sprzed lat i zastanawiam się, gdzie popełniłam błąd. Jak z uroczej, piegowatej, rezolutnej dziewczynki mogła wyrosnąć tak okropna, zbuntowana nastolatka, która uważa mnie za swojego największego wroga na świecie?

To, co zdarzyło się 10 lat temu, do dziś rujnuje moje życie…

Miałam wtedy tylko siedemnaście lat, tak naprawdę sama byłam dzieckiem, a okazało się, że mam za kilka miesięcy mieć własne. Oczywiście mój chłopak ulotnił się i powiedział, że chce studiować, ułożyć sobie życie, a nie bawić się w bycie ojcem. To był straszny czas, miotałam się, nie wiedziałam, co mam zrobić…w końcu zdecydowałam się na aborcję.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl