Kobiece Wyznania

Rzecz, która niszczy życie i obrzydza macierzyństwo

Są takie dni, że ma się ochotę krzyczeć i bić głową w mur. Albo wyjść z domu niepostrzeżenie i zniknąć na kilka dni. Zaszyć się w jakimś miejscu, do którego nikt nie ma dostępu. Przez chwilę być tylko ze sobą i dla siebie. Wziąć głęboki oddech i odetchnąć z ulgą. Przypomnieć sobie jak brzmi cisza…

Kobiece Wyznania: Gdy dowiedziałam się, że urodzę chore dziecko, cały świat wywrócił mi się...

Gdy dowiedziałam się, że urodzę chore dziecko, cały świat wywrócił mi się do góry nogami. Bardzo cieszyłam się, gdy zaszłam w ciąże, jednak słowa „dziecko ma najprawdopodobniej zespół Downa” były dla mnie przerażające. Nawet nie znała, nikogo z tą wadą, nie wiedziałam, jak będzie wyglądało teraz moje życie, czy potrzebna będzie rehabilitacja, czy muszę na stałe zrezygnować z kariery zawodowej.

Kobiece Wyznania: Jestem singielką, mam trzydzieści dwa lata, własne mieszkanie, dobry samochód. Skończyłam...

Jestem singielką, mam trzydzieści dwa lata, własne mieszkanie, dobry samochód. Skończyłam prawo i od paru lat kieruję własną kancelarią.

Wyznanie matki: Jestem już w dwudziestym tygodniu ciąży i nadal nie czuję ruchów maleństwa..

Jestem już w dwudziestym tygodniu ciąży i nadal nie czuję ruchów maleństwa. Słyszałam wiele razy od koleżanek, że one poczuły je gdzieś w 16tym – 18tym tygodniu, a u mnie niestety nadal nic.

Szukam pomocy: Nie wiem, co mnie podkusiło, ale kilka miesięcy temu wybrałam się na...

Nie wiem, co mnie podkusiło, ale kilka miesięcy temu wybrałam się na przedłużanie rzęs metodą 1:1. Teraz już wiem, że chyba wybrałam po prostu bardzo kiepską kosmetyczkę.

Wyznanie: Jakiś czas temu skończyłam dwadzieścia jeden lat. Wczoraj rodzice poprosili mnie na...

Jakiś czas temu skończyłam dwadzieścia jeden lat. Wczoraj rodzice poprosili mnie na rozmowę. Zastanawiałam się, o co im chodzi – czyżby chcieli kupić mi wymarzony samochód? A może zgodzą się na to, żebym zamieszkała niedługo ze swoim chłopakiem?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl