Kobiece Wyznania

Wyznanie; Musicie wiedzieć, że nienawidzę papierosów. Mój dziadek przez...

Musicie wiedzieć, że nienawidzę papierosów. Mój dziadek przez palenie zmarł w młodym wieku na raka płuc, w moim domu rodzinnym niestety się paliło, a ja jako dziecko po prostu nie cierpiałam tego dymu, wypchanych po brzegi popielniczek i walających się wszędzie zapałek.

Kobiece Wyznania: Jestem w szóstym miesiącu ciąży. Wszystko jest..

Jestem w szóstym miesiącu ciąży. Wszystko jest wspaniale, bardzo dobrze się czuję, świetnie znoszę ten stan. Okropnie denerwuje mnie tylko jedna rzecz. Odkąd nasze rodziny (moja i męża) dowiedziały się o tym, traktują mnie….nie wiem, jak to właściwie nazwać, jakbym była upośledzona albo miała pięć lat (a nie dwadzieścia pięć).

Żyję z człowiekiem, który mnie niszczy…- Anonimowe wyznanie kobiety

Męża poznałam, gdy miałam dziewiętnaście lat. Kiedy teraz o tym myślę, zdaję sobie sprawę z tego, że byłam jeszcze dzieckiem wkraczającym w dorosłość. A on? Dziesięć lat starszy, ustawiony, życiowo, majętny, wiedzący, czego chce od życia. Chyba tym mi na początku zaimponował.

Wyznanie: Prawie w ogóle nie śpię, niewiele jem, nocami snuję się po domu...

Prawie w ogóle nie śpię, niewiele jem, nocami snuję się po domu – chociaż właściwie powinnam już żyć normalnie. Jednak koszmar, który przeżyłam, będzie chyba towarzyszył mi do końca moich dni. A przecież wszystko zaczęło się tak niewinnie, z pozoru normalnie. Nic nie zapowiadało tak fatalnego końca całej historii.

Kobiece Wyznania: Trzy lata temu wyszłam za mąż. To była wielka miłość...

Trzy lata temu wyszłam za mąż. To była wielka miłość, piękny ślub, słowem – wszystko jak w bajce. Rodzina męża także wydawała się bardzo w porządku.

Anonimowo wyznajemy: Spotkała mnie ostatnio bardzo dziwna sytuacja. Koleżanka dała mi...

Spotkała mnie ostatnio bardzo dziwna sytuacja. Koleżanka dała mi zaproszenie na ślub i wesele (wyraźnie było tak tam napisane), z osobą towarzyszącą.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl