Kobiece Wyznania

Proszę o radę: Nie mogę sobie dać rady z jedną rzeczą – byłą mojego faceta...Co robić?

Jesteśmy w związku od kilku miesięcy, wszystko układa się bardzo dobrze. Nie mogę sobie tylko dać rady z jedną rzeczą – byłą mojego faceta. Trzeba jej przyznać, że to naprawdę piękność, idealne wymiary, śliczna twarz, długie włosy. Ja wyglądam przy niej jak szara myszka.

Anonimowe Wyznania Kobiet: Mam naprawdę duży biust, wiele kobiet mi go zazdrości, ale uwierzcie mi, że..

Mam naprawdę duży biust, wiele kobiet mi go zazdrości, ale uwierzcie mi, że nie ma czego. Zaczął rosnąc, kiedy skończyłam dwanaście lat. Teraz ma rozmiar 80 G i …wieczne problemy.

Wyznanie: Za trzy tygodnie biorę ślub, prawie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik...

Za trzy tygodnie biorę ślub, prawie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Mamy z narzeczonym problem z jego ojcem. Co prawda nie jest on alkoholikiem, ale już niejeden raz było tak, że gdy sobie wypił, stawał się nieznośny, agresywny, dogadywał wszystkim i wrzeszczał. Sama kilka razy byłam świadkiem tego typu zdarzenia.

Kobiece Wyznanie: Mój chłopak chyba zwariował, proponuje mi....

Mój narzeczony od jakiegoś czasu usilnie namawia mnie na seks podczas okresu. Dla mnie to jakaś głupota, w inne dni jestem jak najbardziej chętna na różnego rodzaju łóżkowe igraszki, ale w czasie miesiączki nigdy nawet nie pomyślałam o tym.

Pomocy! Pomóżcie mi: Mam naglący problem, którego nie mogę się pozbyć....

Mam dwadzieścia siedem lat, od pięciu palę papierosy. Średnio schodzi mi pół paczki dziennie, ale kiedy zdarzy się impreza zaprawiana alkoholem, potrafię wypalić i paczkę (ale taka sytuacja na szczęście nie zdarza się zbyt często, bo staram się unikać alkoholu).

Anonimowe Wyznanie: Wpadł mi w oko mój wykładowca i nie wiem co robić....

Jestem studentką czwartego (a od października już piątego) roku studiów. Jest u mnie na wydziale pewien prowadzący, który od początku wpadł mi w oko. Mega przystojny, szalenie inteligentny, zawsze z niecierpliwością czekałam na jego zajęcia.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl