Zdrowie

Jak wyleczyć potliwość rąk za pomocą herbaty?

Niemałe kłopoty sprawia nadmierna potliwość rąk. Jest ona najbardziej kłopotliwa w momencie, gdy musimy się z kimś przywitać. Tę przypadłość można jednak wyleczyć w bardzo nietypowy sposób, a mianowicie za pomocą herbaty, z tym że nie poprzez jej picie, a moczenie w niej rąk.

Zmagasz się z częstymi kolkami u niemowlęcia? Sprawdź, jak sobie z nimi radzić!

Uporczywe kolki u niemowlaka to nie tylko nieprzespane noce dla mamy i taty, ale także męcząca dolegliwość dla maluszka.  Trudno patrzeć na bóle trapiące nasze dziecko i każdy rodzic chciałby znaleźć jak najszybszy sposób na złagodzenie objawów.  Nie zawsze jest to możliwe od razu, ale na kolkę istnieje wiele skutecznych sposobów  i z całą pewnością warto je poznać.

Matki, żony i kochanki po menopauzie

Zakładając, że 95% kobiet przekwita w wieku 45–55 lat, to około 1/3 ich życia przypada na okres po ustaniu zdolności reprodukcyjnych. Czas ten wciąż jednak można produktywnie wykorzystać na wielu płaszczyznach – aktywnie i pozytywnie. Menopauza to bowiem zmiana w życiu, a nie jego zmierzch.

Dlaczego kleszcze mogą być dla ciebie zabójcze?

W cieplejszych miesiącach ochoczo spędzamy czas na świeżym powietrzu. Niestety, z nie mniejszym entuzjazmem witają wyższe temperatury kleszcze. Choć ich ugryzienie jest bezbolesne, przenoszą one wiele groźnych chorób. Dlaczego powinniśmy się bać tych niepozornych żyjątek?

10 sposobów na odporność - uniknij przeziębienia i grypy

Lato to ta część roku, w czasie której zapominamy o uciążliwych objawach przeziębienia i staramy się cieszyć każdym ciepłymgrdniem. To też moment, kiedy rzeczywiście chorujemy rzadziej, a zatkany nos i kaszel nie są codziennym problem.

Nie tylko zabezpieczenie przed włamaniem, czyli co jeszcze zyskasz z assistance domowym

Czy wiesz, że Polacy znacznie częściej ubezpieczają swoje samochody niż nieruchomości? Po prostu części z nas wydaje się, że jedyną motywacją dla wykupienia jakiejś formy ubezpieczenia domu jest zabezpieczenie się na wypadek włamania, przed którym chronią systemy alarmowe oraz nowoczesne drzwi. Assistance domowy pozwoli Ci jednak zadbać o przyszłość Twoich czterech kątów w znacznie bardziej kompleksowy sposób. Nie wierzysz? Sprawdź sam, co zyskasz!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl