Zrób to sama

Przebiśnieg Sia - Snowdrop Sia by Zabbez

Pogoda wiosenna nie chce nas rozpieścić... Może tylko temperatury pozwoliły na to, że nie mamy już śniegu. Pada deszcz, wieje wiatr i ogólnie brakuje mi tego ciepłego blasku słońca, ale dzisiaj, kiedy się obudziłam usłyszałam (pierwszy raz od dłuższego czasu) poranny śpiew ptaka. Wiosna idzie, może małymi kroczkami, ale idzie, dni są coraz dłuższe, ptaki zaczynają śpiewać i przylatywać do nas z ciepłych krajów, można zobaczyć pierwsze kwiatki. U mnie taką oznaką wiosny jest około 26 cm Przebiśnieg Sia.

Jaskier Ronan - Ranunculus Ronan by Zabbez

Jak tam przywoływanie wiosny w Waszych stronach? Mi coś słabo chyba idzie... Ciągle brak słońca, temperatury bliżej zera, pochmurno i czasem deszczowo. No może efekty nadeszły takie, że już przestało wiać i nie pada śnieg, tylko deszcz, a to znaczy, że zrobiło się ciut cieplej ;) Ale nie poddaję się. Dzisiaj wyjątkowy Jaskier Ronan :) 

Motylkowa Bre - Butterfly Bre by Zabbez

Wiosna już puka do naszych drzwi. Dzisiaj zobaczyłam pierwsze krokusy, a w naszym domu zagościł pierwszy motyl, cudowny, kolorowy i niosący ciepły podmuch powietrza, mnóstwo słońca, ciepła i nadziei na dłuższe i cieplejsze dni - Butterfly Bree.

Jak stworzyć winiarnię w domu i cieszyć się smacznym winem?

Każda osoba lubiąca wino chciałaby, aby w jej domu znalazło się miejsce do przechowywania wina. Trunek ten lubi leżakować w miejscu ciemnym i dość chłodnym, jednak nie każdy ma możliwość przechowywania go w sposób tradycyjny, czyli w podpiwniczeniu. Jak stworzyć winiarnię w domu lub mieszkaniu, jeżeli nie można zrobić jej w piwnicy?

Mak Paola - Poppy Paola by Zabbez

Witam Was niedzielnie. W moim domu powoli rozkwitło mnóstwo kwiatów :) Razem z Wami przywołuję wiosnę :) Jakiś czas temu pewien projektank szydełkowych schematów poszukiwał testerów swoich rozpisek. Pozstanowiłam spróbować swoich sił. Kiedy nadszedł e-mail wraz z pierwszym schematem poczułam ogromną radość, ekscytację, a jednocześnie obawę, czy dam radę? Myślę, że wiele osób odczuwa czasem delikatny strach przed nowościami, ale ja wtedy zaciskam zęby i biorę się do pracy. Tak też zrobiłam. Otworzyłam moje pudełka z zapasami włóczek, wyjęłam potrzebne kolorki i spod szydełka wyszła Mak Paola.

Walentynki 2017 by "Szydełkowe CUDAsie"

Wiecie, czym są dla mnie Walentynki? 

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl