Zrób to sama

Mak Paola - Poppy Paola by Zabbez

Witam Was niedzielnie. W moim domu powoli rozkwitło mnóstwo kwiatów :) Razem z Wami przywołuję wiosnę :) Jakiś czas temu pewien projektank szydełkowych schematów poszukiwał testerów swoich rozpisek. Pozstanowiłam spróbować swoich sił. Kiedy nadszedł e-mail wraz z pierwszym schematem poczułam ogromną radość, ekscytację, a jednocześnie obawę, czy dam radę? Myślę, że wiele osób odczuwa czasem delikatny strach przed nowościami, ale ja wtedy zaciskam zęby i biorę się do pracy. Tak też zrobiłam. Otworzyłam moje pudełka z zapasami włóczek, wyjęłam potrzebne kolorki i spod szydełka wyszła Mak Paola.

Walentynki 2017 by "Szydełkowe CUDAsie"

Wiecie, czym są dla mnie Walentynki? 

11 pomysłów na oryginalny prezent, który zrobisz sama

Zobacz niezwykłe prezenty, które zachwycają pomysłowością i wykonaniem. Zajrzyj do galerii i poznaj wyjątkowe pomysły na oryginalny własnoręcznie zrobiony prezent. Gwarantujemy, że osoba, którą obradujesz będzie zachwycona. 

10 dekoracji, które wykonasz w kilka minut, a ich urok będzie zachwycał Cię przez długi czas

Każda z nas lubi dekorować dom pięknymi dekoracjami, jednkaże czas, który trzeba poświęcić na ich wykonanie, często przekracza nasze możliwości. Dlatego warto sięgnąć po coś prostego! Zobacz najlepsze pomysły na dekoracje, które możesz wykonać w kilka miut.

Czy robótki ręczne to rozrywka dla emerytek?

Zapytałam kilka osób o pierwsze skojarzenie z hasłem szydełkowanie, robotki na drutach. Większości z nich na myśl przyszła starsza pani z koczkiem, siedząca w bujanym fotelu, z kotem u stóp, dziergająca długi szalik. Czy tak jest faktycznie? Czy na drutach robią tylko babcie emerytki?

13 pięknych papierowych kwiatów, które zrobisz sama i będziesz zachwycona!

Piękne papierowe kwiaty, które zrobisz sama i będziesz nimi zachwycona! Zobacz najpiękniejsze pomysły na śliczne kwiaty. 

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl