Inspiracje

12 sposobów na wykorzystanie zbędnych butelek

Zobacz oryginalne pomysły na ciekawe dekoracje do domu zrobione z butelek. Będziesz zaskoczona, że wykonasz je z rzeczy które masz pod ręką. Zobacz galerię inspirujących rozwiązań i zobacz, które najbardziej przypadły Ci do gustu.

11 pomysłów na drugie życie słoików. Najlepsze rozwiązania do domu

Nie wyrzucaj zbędnych słoików. Pokazujemy genialne pomysły na ich wykorzystanie we wnętrzach. Mogą służyć do dekoracji, czy też organizowania drobiazgów. Będziesz w szoku!

HIT: Świeczniki i lampiony, które zrobisz sama ze słoików. Idealne na zimowe wieczory!

Przedstawiamy wyjątkowe pomysły na powtórne wykorzystanie słoików. Zaskoczysz się, jakie cudne dekoracje można z nich zrobić. Zajrzyj do galerii i zobacz najpiękniejsze pomysły na świeczniki i lampiony, wykonane ze zużytych słoików.

Zrób to sama - genialne pomysły na odjazdowe prezenty

Urodziny, imieniny, święta, walentynki - okazji do obdarowywania bliskich jest bardzo dużo. Chciałabyś dawać oryginalne prezenty, które mają indywidualne znaczenie. Zobacz galerię i świetne pomysły, które wykonasz własnoręcznie.

Niesamowiete dekoracje do domu, które zrobisz z drewna

Lubisz naturalne materiały we wnętrzarstwie? Przedstawiamy wyjątkowe propozycje na meble i ozdoby do domu, które zrobisz samodzielnie. Zajrzyj do galerii i zobacz niesamowiete dekoracje do domu, które zrobisz z drewna.

Zrób to sama: Zjawiskowe dekoracje do domu z użyciem kamyków. [GALERIA INSPIRACJI]

Pozbieraj kamyki z okolicy, i pomaluj je w niesamowite wzory. Poznaj wyjątkową galerię DIY i zainspiruj się do działania! Takie dekorowanie domu za pomocą kamyków, może być świetną okazją do zabawy z dzieckiem. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Wybrane dla Ciebie

Aplikacja KobiecePorady.pl