Inspiracje

11 pomysłów na oryginalny prezent, który zrobisz sama

Zobacz niezwykłe prezenty, które zachwycają pomysłowością i wykonaniem. Zajrzyj do galerii i poznaj wyjątkowe pomysły na oryginalny własnoręcznie zrobiony prezent. Gwarantujemy, że osoba, którą obradujesz będzie zachwycona. 

10 dekoracji, które wykonasz w kilka minut, a ich urok będzie zachwycał Cię przez długi czas

Każda z nas lubi dekorować dom pięknymi dekoracjami, jednkaże czas, który trzeba poświęcić na ich wykonanie, często przekracza nasze możliwości. Dlatego warto sięgnąć po coś prostego! Zobacz najlepsze pomysły na dekoracje, które możesz wykonać w kilka miut.

12 sposobów na wykorzystanie zbędnych butelek

Zobacz oryginalne pomysły na ciekawe dekoracje do domu zrobione z butelek. Będziesz zaskoczona, że wykonasz je z rzeczy które masz pod ręką. Zobacz galerię inspirujących rozwiązań i zobacz, które najbardziej przypadły Ci do gustu.

11 pomysłów na drugie życie słoików. Najlepsze rozwiązania do domu

Nie wyrzucaj zbędnych słoików. Pokazujemy genialne pomysły na ich wykorzystanie we wnętrzach. Mogą służyć do dekoracji, czy też organizowania drobiazgów. Będziesz w szoku!

HIT: Świeczniki i lampiony, które zrobisz sama ze słoików. Idealne na zimowe wieczory!

Przedstawiamy wyjątkowe pomysły na powtórne wykorzystanie słoików. Zaskoczysz się, jakie cudne dekoracje można z nich zrobić. Zajrzyj do galerii i zobacz najpiękniejsze pomysły na świeczniki i lampiony, wykonane ze zużytych słoików.

Zrób to sama - genialne pomysły na odjazdowe prezenty

Urodziny, imieniny, święta, walentynki - okazji do obdarowywania bliskich jest bardzo dużo. Chciałabyś dawać oryginalne prezenty, które mają indywidualne znaczenie. Zobacz galerię i świetne pomysły, które wykonasz własnoręcznie.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl